Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym drugim ostro, ale pierwsze mi się podoba, aż człowiek myśli o tym, żeby dać od razu tę parasolkę, bez cienia wahania czy protestu :D . Lajk za historię z parasolką :) .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A to ta słynna technika, o której wpominałem wcześniej :D  - braci Tachibana :) , kozackie :D . łamać tak prawa ciążenia :D 

 

 

 

A tutaj chyba w klasycznej odmianie z użyciem słupków bramki :D:D :

 

 

 

To były emocje :) :D .

 

 

Albo to :) :

 

 

 

 

Ale nieważne jak to wygląda nieprawdopodobnie, to i tak nawet teraz jak widzę jak świetnie emocjonalnie przedstawione.. Coś tam pamiętam nawet teraz. Strzał Roberto Carlosa z meczu Francja - Brazylia z wolnego to przy tym pikuś :D :) .

 

 

 

--------------------------

 

Espe, widzę, że nie jesteś głodny po świętach chyba :P:D . Co najwyżej w spodnie nie wejdziesz jutro :D .

Edytowane przez Introverder
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, espe0 napisał:

IMG_20191227_194454.jpg

 

Widzę espe, że rozdajesz "prezenty" :D:D  w ramach akcji "niechciane podarunki", tyle, że masz prawo zażądać czegoś w zamian, bo taki ragulamin akcji był/jest :D  , no chyba, że święty spokój to jedyny prezent jaki chcesz i że takowy nie ma ceny :D . Ja dziękuję, ale może ktoś inny się zgłosi :D :P :P .

 

Z żoną rozumiem omawiałeś już temat i towar, że jest do dyspozycji i ew. do oględzin dla tych, którzy byliby zainteresowani :D :P .. Oraz że ma zainstalowany przycisk do wyciszania głosu :D , bo słyszałem, że w tej opcji cieszy się większym zainteresowaniem i łatwiej będzie Ci się pozbyć :) . Oraz, że Ci co będą zainteresowani mają prawo do 14-dniowego zwrotu w ramach sprzedaży (za symboliczny grosik) poza lokalem przedsiębiorstwa :D:D . To ułatwi Ci sprzedaż jako sprzedawcy godnemu zaufania :D . Obawiam się tylko, że niektórzy mogą nadużywać prawa do zwrotu :D , więc bądź czujny :) .

Edytowane przez Introverder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miała taki przycisk to nigdy nie oddam
Przycisk do wyciszania to ma kto inny, tylko trzeba umieć go użyć ;D

Ma on też funkcje jęczenia głośniej ;D ale to też trzeba umieć użyć.
Bo jak stare przysłowie mówi nie narzędzie a umiejętności się liczą.

I pies byłby nie potrzebny a żona zadowolona ;D

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka na dziś. Jest dwóch gości, jeden ma zatwardzenie i robi raz na tydzień a drugi sraczkę i robi 10 razy dziennie. Pytanie: który sra rzadziej?

0e58c73b8d19256c3e93adb04584650e.gif

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności