Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byla juz ciocia zza ameryki, wuj z anglii i inne historie z altrusityczna sprzedaza naszej ukochanej marki ale kupna fake'ow w luxemburgu to bym sie nie spodziewal,

A ponoc kraj taki bogaty... wstyd dla nich

http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-by-dr-dre-tour-zielone-i4954070537.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wierzę, te tumany nie ogarniają kto to jest McCartney? :D

I co z tego??? Moja tesciowa tez nie wie, kto to McCartney, czy to powod, zeby sie z niej nasmiewac? Nie. Jest milion innych powodow.

 

 

Ty się módl, żeby teściowa przypadkiem "micbud" w googla nie wpisała. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twoja teściowa ma Twittera i umie korzystać z Google? Bo tu z tej ignorancji się śmiać można.

to żeś dowalił, mam nadzieję, że nie na poważnie :D

Ty się módl, żeby teściowa przypadkiem "micbud" w googla nie wpisała. :D

 

A sam jej kupię google. I do tego narty nasmarowane oliwą;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowaliłem, że te imbecyle (tak zżyte ze swoimi iSprzętami oraz "fejsikami" i "tłiterami") okazali się ignorantami, nieumiejącymi "wygooglować" Sir Paula.

To już przeogromny powód do kpiarstwa z tych młodych ludzi, którzy mienią się "pokoleniem social media".

 

Dlatego z nich można się śmiać, bo niby tacy obyci z technologiami, a wpisali bzdurę.

Z Twojej teściowej już nie, bo ona się nie obnosi z niewiedzą publicznie, podczas gdy mogłaby te braki nadrobić używając Internetu. Bo z Internetu i social-media nie korzysta.

 

Nie sprowadzaj więc jej do tego samego poziomu co bandy głupiutkich szczeniaków zza oceanu, którzy poza swoim durnym Kanye i jego puszczalską Kim świata nie widzą ;)

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z Internetu i social-media nie korzysta.

Nie sprowadzaj więc jej do tego samego poziomu co bandy głupiutkich szczeniaków zza oceanu, którzy poza swoim durnym Kanye i jego puszczalską Kim świata nie widzą ;)

Ja na miejscu Kanye też długo wytrzymałbym bez oglądania świata(no może przed ostatnim powiększeniem tyłka). :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jego puszczalską Kim

 

haha :D

 

dobra chłopaki, teraz nawijam pewien motyw z życia wzięty, bo przypomniało mi się coś o puszczalskiej pani :D

 

Pojechaliśmy kiedyś z kumplem jego wozem do znajomego mechanika, żeby w samochodzie coś mu tam pogrzebał itd itp.

Mechanik miał oczywiście szefa. Szef warsztat miał zaraz przy własnym domu. Oczywiście szefa też znaliśmy już od dłuższego czasu, jego rodzinę też itd itp.

Trochę czasu tam spędziliśmy - jakieś wymiany klocków, oleje itd, zeszło do wieczora, ściemniło się.

Podjeżdża taksówka, z taksówki wysiada wytapetowana dama w szpilkach, włos rozpuszczony, miniówka, z daleka czuć było remiks popularnych wód toaletowych itd - w tym samym czasie z domu wyskakuje szef i leci do owej pani - buzi buzi, coś tam na uszko, hi hi itd i pod pachę i maszerują sobie dzielnie do jego domu...

 

Kumpel wywalił oczy, ja to samo... a mechanik nic... wszak żonę jego szefa znaliśmy też ale to nie była ona...

kumpel cichaczem i trochę nieśmiało pyta mechanika:

- ty, Rychu, co to było za ku*wiszcze?

Na to Rychu mechanik oburzony - jakie ku*wa ku*wiszcze człowieku? To porządna kobieta! Ona ma męża i dwójkę dzieci!

 

:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności