Skocz do zawartości

Nieudany Zamach Stanu


eternality

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie udał się zamach stanu...

 

Jakie są wasze spostrzeżenia ?? Ja myślę, że duużo głów poleci, ale najw. Kaczmarek pójdzie siedzieć, Netzel i Szef Policji też. Co dalej Lepper Jest spalony (ostrzeżenie o łapówce), a Giertych się ośmieszył popierając Kaczmarka.

 

Ja tu po prostu widzę nieudany przewrót.

 

P.S> I widać, kto trzyma sznurki w PL - Gruby płatnik z Gdyni - Krauze. Coś czuje, że długo nie wróci z zagranicy. Pewnie i tak za nim stoją kolejni, jeszcze więksi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzique - czy ty w ogóle słuchasz tych prokuratorów - oni nam pokazali kilka rozmów aa mają ok 60 tomów akt!!

Poza tym, nie wiem co dla Ciebie znaczy w takim razie dobry dowód - mają taśmy, zdjęcia i rozmowy - co jeszcze mają mieć ?? Potwierdzenia zdarzeń od podejrzanych na piśmie ?/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na razie te dowody są cienkie jak barszcz. Niezły zrobili show i tyle - pod publike

 

Jeżeli wg. Ciebie ostrzeganie się polityków, ludzi biznesu i prezesów o przesłuchaniach, gadki o bezpiecznych liniach itd. są cienkie... To jest tylko urywek tego, co zebrano w dodatku. O składaniu fałszywych zeznań nie wspomnę.

 

[edit]

Nie robiliby show, gdyby od kilku miesięcy wszyscy nie jęczeli, że zatrzymania, przesłuchania i podsłuchy są bezpodstawne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wg. Ciebie ostrzeganie się polityków, ludzi biznesu i prezesów o przesłuchaniach, gadki o bezpiecznych liniach itd. są cienkie... To jest tylko urywek tego, co zebrano w dodatku. O składaniu fałszywych zeznań nie wspomnę.

 

[edit]

Nie robiliby show, gdyby od kilku miesięcy wszyscy nie jęczeli, że zatrzymania, przesłuchania i podsłuchy są bezpodstawne :rolleyes:

 

Ok, ale kogo oni teraz udupili ? Ludzi których sami na tych stanowiskach posadzili. Rozwalili układ który sami stworzyli,

rzeczywiście wielki sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale kogo oni teraz udupili ? Ludzi których sami na tych stanowiskach posadzili. Rozwalili układ który sami stworzyli,

rzeczywiście wielki sukces.

 

PiS potrafi przyznać się do błędu przynajmniej. Posadzili na tym stanowisku niewłaściwego człowiek i pokazują to... W dodatku słowa Kaczmarka tracą kompletnie na wiarygodności i opozycja traci praktycznie wszystkie argumenty dot. bolszewickich metod. Bo te bolszewickie metody okazują się uzasadnione i skuteczne.

 

[edit]

Tadeus - problemy polityczne? Przypomnę, że wszystko zaczęło się właśnie od afery gruntowej - wcześniej była cisza i spokój. To nie jest wyciąganie czegoś z rękawa, tylko kontynuacja tego, co zaczęło się po dymisji Endrju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze maja tony hakow na kazdego ze swoich i jesli ktos wychodzi z szeregu, gotowi sa go poswiecic po prostu, udupiajac przy okazji na przyklad taki LiS, ktory w przyszlych wyborach moze im zabrac pare procent.

 

Pierwsza ? A tasmy, a seksafery, a konflikt z rydzykiem.. problemy z traktatami w koalicji i duzo duzo wiecej ;]

 

Dla mnie sprawa jest prosta.. PiS od samego poczatku jest niebezpieczny, dlatego ze jest slaby i zakompleksiony. Od poczatku by zapewnic sobie wiekszosc lamali wszystkie swoje zasady i zalozenia wciagajac do rzadu pelno syfu. Poza tym kaczynscy sa pranoikami, ktorzy wszedzie widza uklady i wychodza z coraz to nowych wrogiem publicznym. Co oczywiscie jest znana technika do pozyskania sobie sympatii mas - robil tak hitler , robi i Rydzyk. Inna sprawa ze wszycy oni z czasem zaczeli sami w to wierzyc.

 

Blota tyle, ze TVN se juz helikopter za to cale zamieszanie kupilo :P

 

To ze zabieraja to nie znaczy, ze nie chca sciagnac calej puli pograzajac ich ostatecznie - da im to wieksza wolnosc po wyborach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze maja tony hakow na kazdego ze swoich i jesli ktos wychodzi z szeregu, gotowi sa go poswiecic po prostu, udupiajac przy okazji na przyklad taki LiS, ktory w przyszlych wyborach moze im zabrac pare procent.

 

Jeżeli oglądasz telewizję i czytasz prasę to wiesz, że to PiS zabiera głosy LiS'owi.

 

A czy mają na wszystkich? Tego nie wiemy. Wiemy, że mają na Kaczmarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem oni sa poje.. bo tego inaczej sie nie da powiedziec, najgorsze ze na ich miejsce przyjda nastepni jeszcze bardziej poje... przerabialismy to juz tyle razy i ludzie maja to w du... liczy sie kasa i wlasne dobro i dlatego jestem za zeby dawac noge z tego kraju i nie winie nikogo, ludzie maja racje chwala im za to...

 

Dobre porownanie do Hitlera tez tak mysle...

 

Na koniec refleksja, kraj nie jest zly tylko ludzie sa pojeb... tacy jestesmy Polacy buracy nie ma co sie oszukiwac.

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok obejrzalem juz caly ten material i jeszcze zyje ;]

 

Ja tu zadnego zamachu stanu nie widze. Sama prokuratura zaznacza, ze chodzi tylko i wylacznie o falszywe zeznania w sprawie kontaktow (by zapewnic alibi) i ostrzezenie przed akcja CBA u Krauzego.

 

Tak wiec wyglada to na zupelnie standardowe polskie kontakty polityczno-biznesowe, ktore zawsze byly podejrzane, a teraz po wejsciu do rzadu zlodziei jeszcze bardziej sie wypaczyly. Moze to i smutne ale ani rewolucyjne ani przypominajace zamach stanu ;]

 

Szef policji, minister, posel i biznesmen - bo wszyscy Polacy to jedna rodzina :P

 

Błoto jak zwykle i widac, ze "silne" inkwizytorskie rzady PiSu nic w polskiej kulturze politycznej nie zmieniaja.

 

Jakby nie bylo, po tym wszystkim PiS wychodzi zwyciesko. Nie dosc, ze pozbyl sie tej swojej kontrowersyjnej skazy w postaci LiSu i przejal spora czesc ich wyborcow, to jeszcze ostatecznie pokazal, ze faktycznie istnialy pewne uklady i ich CBA wreszcie to odkrylo ;] To, ze to byl ich minister, tak naprawde nic tu nie zmienia, bo od dawna mowili ze to cale zepsucie gniezdzi sie wszedzie, a i tak PiS przez wyborcow utozsamiany jest glownie z premierem i prezydentem, ktorzy tu pozostaja czysci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS koniecznie chce się utrzymać przy żłobie.. za wszelką cenę. Usuwają każdego kto może im zagrozić, w dążeniu do władzy - państwo totalitarne ;] Ehh, w jakich czasach nam przyszło żyć..

 

Swoją drogą, zastanawiam się kiedy wreszcie coś się stanie, kiedy społeczeństwo nie wytrzyma tego całego cyrku, aż strach się bać co się będzie dziać ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoleczenstwo obecnie jest politycznie zobojetniale. Co nie wybierzesz to ciagle to samo Bagno. Dlatego tak cenne sa zdyscyplinowane i lojalne grupy wyborcow, jak na przyklad sluchacze Radia.

 

Ja tam glosuje na zlodziei z lewicy. Przynajmniej wiem, ze im tylko o kase chodzi, a nie o jakies zemsty, krucjaty czy ideologiczna indoktrynacje moich dzieci ;]

Poza tym mam swiadomosc ze raczej nie beda rzadzic, wiec nie bede mial okazji pozalowac wyboru :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna Frakcja ktora moglaby teraz wyjsc na ulice i zrobic porzadek z wladza to niestety moherowe berety, nam brak guru i pospolitego ruszenia a ten czub dyrektor ma przebicie (doslownie i we lbie), tak wiec na razie gamonie z wladzy wiedza ze sa bezkarni bo nie ma poparcia ludu, a lud to najwazniejsza z mas:),

 

zapowiada sie ze bedziemy jeszcze tkwic dlugo w tym szambie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem zamach stanu w temacie, bo jakby się zastanowic co dalej, gdyby to nie zostalo wykryte, to czuje, ze Lepper otoczony bylymi ubekami byl jednym z narzędzi do przeprowadzenia przewrotu przez Krauzego i tych co za nim stoją.

 

Faktem jest, że kto inny trzyma wszystko w tym kraju, nie politycy, a władza jest sprzedawcza....

Co do wyborów... Pójdę, mam tylko nadzieję, że UPR wreszcie znajdzie się w sejmie z jakąś sensowną ilościa głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. powiem tak.. kampania i masa oskarżeń, które za jakiś czas się rozmyją. Śmiech na sali. W tym momencie wole już PO (które napewno nie jest lepsze) ale nie wprowadzi z całą pewnością Państwa Policyjnego, które właśnie serwuje nam PiS.

 

Podsłuchy, kamery, pełna inwigilacja. Wszech ogólny układ. Nie wiem czemu poniektórych za teorie spikowe wysyła się na Sobieskiego, a Ci ludzi rządzą krajem?

 

Gratuluje tym co głosowali na PiS! Oby tak dalej, to Wasz dzieci przeżyją to, co nasi rodzice przeżywali 20 lat temu.

 

Do dziś dnia nie doprowadzili do końca żadnej sprawy, którą pluli wiele osób (niszcząc je jednocześnie) a jakoś sprawy się rozmywają. Mamy tu dokładnie to samo.

 

I to co ktoś napisał. Walczą Z UKAŁADEM? Najpierw sami powołują ludzi, którzy poźniej pokazowo niszczą. Niech mi ktoś udowodni, że to nie było zaplanowane. Oni czyszczą Polskę? Z KOGO? Z ludzi, których SAMI obsadzili. Nikogo więcej.

 

 

Ale całe szczęście póki co można z tego kraju wyjechać, bo aż mi wstyd jak patrze na to co robi np. p. Fatyga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych wyborów nie będzie.

 

niby po co? PiSowi na pewno nie wyszłyby na zdrowie.

 

nie sądzę, żeby stao się coś wspaniałego. COŚ, co zmusi pis do poparcia wniosku o samorozwiązanie. (albo nawet jego wysunięcie... ;];];]) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem zamach stanu w temacie, bo jakby się zastanowic co dalej, gdyby to nie zostalo wykryte, to czuje, ze Lepper otoczony bylymi ubekami byl jednym z narzędzi do przeprowadzenia przewrotu przez Krauzego i tych co za nim stoją.

 

Faktem jest, że kto inny trzyma wszystko w tym kraju, nie politycy, a władza jest sprzedawcza....

Co do wyborów... Pójdę, mam tylko nadzieję, że UPR wreszcie znajdzie się w sejmie z jakąś sensowną ilościa głosów.

 

Zawsze glosowalem na UPR , ale to fantazja i utopia . Uciekaj z tego kraju , poki mozesz . Wrocisz za 20 lat , kiedy wszyscy , rzadzacy od 17 lat Polska politycy , beda juz chorzy na alzheimera. Tylko w mlodych , ktorzy obecnie przebywaja na zachodzie , jest przyszlosc tego kraju. Oni przeniosa na grunt Polski , nowa jakosc polityczna.

Generalna rada - olac politykow i polityke . Zwykly szary ludek , nie ma wplywu na jakosc zycia we wlasnym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalna rada - olac politykow i polityke . Zwykly szary ludek , nie ma wplywu na jakosc zycia we wlasnym kraju.

 

No i tu tkwi problem. Właśnie, że każdy ma wpływ na jakość życia, przynajmniej na to kto będzie rządzić

PiS ma bardzo wierny elektorat, zawsze gotowy założyc ciasny beret - wiadomo z czego i pognać do urn, co doskonale pokazały poprzednie wybory. Wszyscy widzieli sądaże i byli przekonani, że spokojnie wygra PO i mnóstwo młodych ludzi nie poszło głosować.

 

Teraz nic tylko mieć nadzieje, że nie powtórzą tego błędu w co wierze, bo chyba każdemu puszczają nerwy widząc te obłudne, kłamliwe i beszczelne mordy.

 

Potencjalny wyborca PiS-u tak naprawde niewiele rozumie z tego co sie dzieje. Widzi, że dorwali się do bardzo bogatego Krauze, a skoro bogaty to na pewno złodziej i czemu ma mieć lepiej ode mnie, dobrze mu tak. Sam Prezydent mówił wczoraj, że Polska to nie kraj dla bogatych.

 

Najbardziej absurdalny jest fakt niszczenia układu który sami stworzyli. Powołując na najważniejsze stanowiska w kraju ludzi niekopetetnych, których nawet sam styl rozmowy (pomijając nieudolny gryps) przypomina rozmowe dwóch łysych łbów, z wystajacym łokciem z BMW.

 

żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności