Skocz do zawartości

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Coraz więcej Mangi czy Anime czy jak to tam zwą. Powiedzcie, czy naprawdę dwudzistokilkuletni chłopcy dzisiaj interesują się wyłącznie czymś takim? Ja przestałem się bawić klockami Lego i oglądać filmy z Rambo (odpowiednik mangi) w wieku 10-11 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej Mangi czy Anime czy jak to tam zwą. Powiedzcie, czy naprawdę dwudzistokilkuletni chłopcy dzisiaj interesują się wyłącznie czymś takim? Ja przestałem się bawić klockami Lego i oglądać filmy z Rambo (odpowiednik mangi) w wieku 10-11 lat.

KEK! Boże, człowieczku dorośnij. Gdybyś nie widział przypadkiem, manga/anime nie ogranicza się do "dragon balla" i pokemonów, a stanowi poważną gałęź sztuki wspołczesnej skierowanej zarówno do młodszych odbiorców, jak i starszych bardziej wymagających. Sztuka manga/anime prezentuje podobne problemy, myśli co współczesne dobre kino/proza - różni się wyłącznie sposób przekazu: rysunek zamiast czystego tekstu, animacja zamiast gry żywych aktorów. Oczywiście większa część naszego społeczeństwa tak ograniczona jest swoją wizją świata, że nie dopuszcza możliwości istnienia sztuki poza klasycznymi sposobami jej prezentacji i nigdy nie zaakceptuje ani dobrego komiksu, ani dojrzałej mangi/anime jako czegoś wartego poznania.

 

Ciemnogród...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KEK! Boże, człowieczku dorośnij. Gdybyś nie widział przypadkiem, manga/anime nie ogranicza się do "dragon balla" i pokemonów, a stanowi poważną gałęź sztuki wspołczesnej skierowanej zarówno do młodszych odbiorców, jak i starszych bardziej wymagających. Sztuka manga/anime prezentuje podobne problemy, myśli co współczesne dobre kino/proza - różni się wyłącznie sposób przekazu: rysunek zamiast czystego tekstu, animacja zamiast gry żywych aktorów. Oczywiście większa część naszego społeczeństwa tak ograniczona jest swoją wizją świata, że nie dopuszcza możliwości istnienia sztuki poza klasycznymi sposobami jej prezentacji i nigdy nie zaakceptuje ani dobrego komiksu, ani dojrzałej mangi/anime jako czegoś wartego poznania.

 

Ciemnogród...

Dobrze gada, polać mu.

Też lubię oglądać anime i nie uważam tego za dziecinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej Mangi czy Anime czy jak to tam zwą. Powiedzcie, czy naprawdę dwudzistokilkuletni chłopcy dzisiaj interesują się wyłącznie czymś takim? Ja przestałem się bawić klockami Lego i oglądać filmy z Rambo (odpowiednik mangi) w wieku 10-11 lat.

Myślałem, że jesteś na tyle inteligentną osobą, żeby nie wypowiadać się na tematy w których się nie jest kompletnie rozeznanym...

 

(hmmm.... już widzę dziesięcioletnie dziecko oglądające Lain xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Rambo tez trzeba obejrzec po dwudziestce, by naprawde zrozumiec ten film :P

 

Co do Anime, to osoboscie zdarza mi sie u kumpli obejrzec od czasu do czasu jakis film i niektore sa nawet bardzo dobre.

 

To czego nie rozumiem to ladowania tych maloletnich laseczek na pulpit i do tematu z fajnymi laskami. Szczegolnie ze generalnie w dobrych, japonskich produkcjach nie brakuje

lasek, ktore wygladaja dobrze i jednoczesnie na wiecej niz 8 lat ;]

 

Zeby nie bylo, ze offtopicuje.

 

pulpit1.jpg

 

Generalnie pustki. W sumie tylko foobar i praca magisterska.

 

pulpit2.jpg

 

A tak to wyglada, gdy leci muzyka.

 

Jak zmienic te paski windowsowe na inny kolor niz niebieski/zielony/srebrny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienic te paski windowsowe na inny kolor niz niebieski/zielony/srebrny ?

Prawy przycisk na Pulpicie=>Właściwości=>zakładka Wygląd=>Zaawansowane. Możesz tam dostosować kolor paska, typ czcionki pasków oraz jej kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności