Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może pomysł jak zabezpieczyć FiiO E17 , który pracowałby w zestawie z iPodem/iModem ? Połączone opaskami FiiO. iPod ma swój Showcase Contour. Ale jak bidaka E17 zabezpieczyć ? Ten pokrowiec fabryczny to tylko do transportu i leżenia w szufladzie. jakieś folie wyciąć z telefonicznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff....
Po przeczytaniu 87 stron tematu stwierdziłem, że trzeba coś wrzucić bez względu na porę. ^_^
Tak więc cyknąłem fotkę temu co miałem pod ręką tym co miałem pod ręka.
20130111_020804a.jpg


Z lewej na rower - Archos 1 Vision 4GB + Fiio E5 z Aicoustic WOOD - Cherry Tree
Z prawej do pracy - iPod Touch 1G 3.1.3 32GB Spirit JB z Aicoustic Xtreme-Buds

A i jeszcze takie cosie bo akurat też w folderze miałem.
CIMG6485a.jpgCIMG6486a.jpg
Więcej fotek Video ze wzmakami i słuchawkami mam zamiar wrzucić jak zrobię im sesje zdjęciową. ^_^

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie: Nakarm oczy - wrzuć fotkę Ipod/E17 z T50p :)

Oczywiście wrzucę dziś wieczorem :).

 

ihp ? To jakiś iRiver ?

 

Jeśli chodzi o parę iPod i E17 to w przypadku wspólnego przenoszenia myślałem o jakimś skóropodobnym etui do paska (takim jak na dokumenty ale nie duże nabrzuszne tylko małe). Zamykane na zamek (zostawiamy więc dziurkę na kabel do słuchawek). Trzeba by dobrać takie aby mieściły się oba sprzęty połączone kabelkiem LOD. Jednak indywidualnie E17 pozostaje niezabezpieczony. FiiO pożałowało gumowego etui jak w E7. Może traktuje E17 jako AMP/DAC stacjonarny ?

 

E7 ma też 2 folie na tył i przód. E17 tylko na LCD. Przez te przyciski na froncie urządzenia :(.

 

http://www.fiio.com.cn/news/index.aspx?ID=100000016847675&page=1 - Tu przeczytałem,że niby można napisać do FiiO o przysłanie zniszczonych lub zgubionych akcesoriów. Za 5 dolarów. Może ktoś bieglejszy w angielskim rzuci okiem i to potwierdzi. Można by napisać o etui na E7 i dopasować do E17 ;)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem o tym napisać - na razie ten zestaw traktuję bardziej jako stacjonarny. Nie przemieszczam się z nim, dlatego, że kuruję się po wypadku. Przyjdzie czas, że zdejmę izolację z kabla aby był elastyczny i przymocuję Ibasso do Taczki. Ze sprzętem obchodzę się ostrożnie więc myślę, że wytrzyma.

Edytowane przez Szatynbury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś korzystam z lodów od fiio i forzy przy moich touchach i pilota na zlącze i nic mi sie nie wyłamuje. Co najwyżej mozna powiedziec że w iTouch 1G sie troche poluzowało.

Więc nie ma sie co martwić. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic T50p plus zestaw iPod Video 5g i FiiO E17.

Pozuje Miś Paddington :)

20130111_223254.jpg

20130111_223347.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak.

 

Przy okazji muszę stwierdzić,że E17 w porównaniu z E7 (E07K) jest mniej wygodny w połączeniu z iPodem. Trudno dopasować położenie opaski gumowej, lepsze są przyciski Volume na boku... Choć najlepszy byłby chyba potencjometr na boku.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności