Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, MrCwirek napisał(a):


Taki zestaw kiedyś mi ktoś zap******ił.🤬

 

 

Mam nadzieję, że to nie jest żadna aluzja. 😉

 

Teraz, Rafacio napisał(a):

Może angstrom odpowie na to pytanie?🤣

Być może przezabawne, ale jakoś zamiast śmieszyć to mnie 🤬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rafacio napisał(a):

Przezabawne. Wyluzuj nieco. Ale spoko. Już koniec żartów, bo zbyt wielu przewrażliwionych jest.

Spoko. No worry. 😉 Chwilowy wzrost ciśnienia nie szkodzi nikomu - niedawno mnie ktoś skroił więc reakcja była jaka była.

No, a taki setup komu zginął? 

20230209_210444.jpg

Edytowane przez angstrom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2023 o 21:07, angstrom napisał(a):

.

20230209_210444.jpg

BTW próbuję rozkminić jakie to Comply założyłem lata temu na te Triple. Nie są to zwykłe T500 bo mają 13 mm wysokości, nie 10,2 No i też nie seria P bo mają osłonkę z Tx. A jak założyłem przed chwilą zwykłe T500 roz. M to wygrzebywałem przez 20 minut piankę z kanału słuchowego. 😠

Edytowane przez angstrom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marek_m napisał(a):

 

Napisz kilka słów na temat IE200 (w wątku Fanklub Sennheiser).

 

Bardzo chętnie, tym bardziej, że bardzo się z nimi polubiłem i chyba oczekiwałem mniej niż dostałem. Ale to już po weekendzie, bo ten poświęcam na walentynkowanie 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób?

Na jakiejś firmowej imrezie zostawiłem w kieszeni płaszcza i wyparowło. Trzy lata później mój były szef złapał gostka na gorącym uczynku, podczas takiej samej imprezy. Po prostu przeglądał kieszenie wszystkiemu co na wieszaku wisiało. Niestety ja go za ręke nie złapałem.🙄

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka


KPP mam już chyba od dekady i to jedyne słuchawki, których nigdy się nie pozbyłem. Obiektywnie są słabe, ale mimo wszystko lubię od czasu do czasu na nich posłuchać  

Ja pierwsze kupiłem w 2006 r., kradną ale i tak czały czas do nich wracam.

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednym dynamikiem, nie trzeba pakować kilkunastu przetworników a grają jak milion $. Na biurku u @Mayster 😊

2BD6CD8F-606E-4688-B24D-D4A8463F3449.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final Fi-BA-SS-SST25 też są na jednym przetworniku, ale armaturowym i to jest dopiero mistrzostwo świata.

 

 

5D608172-3BA7-45AB-AEF5-2E99292C31A2.jpeg

4CFD7DBF-9684-4143-A793-84C8E75EBE8C.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki Final serii A/B to najbardziej wygodne doki jakie miałem w uszach. Bardzo lubię ich używać, przemyślane pod kątem ergonomii. W marcu będą w PL nowe A5000- oczywiście zamówione.

6E465A52-E681-4976-9263-2704CBB1A34D.jpeg

A1AAC2BD-6AD8-4897-A050-2AE560F418DA.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności