Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tytus1988 napisał(a):

Lumii_20240204_130028954.jpg

 

W połączeniu z Woo Audio WA8 brzmienie nawiązujące do Spirit Torino Pulsar Aluminium z większym ciepełkiem i muzykalnością Valkyrii... dziękuję @Mayster za możliwość ich wypróbowania🙂👍 Znakomite IEMy🥇

 

Lumii_20240204_124642512.jpg

Znakomite, o mały figiel ich na AVS nie kupiłem... niestety wypadają mi z ucha. Wypróbowałem kilka tipsów ale bez powodzenia... szkoda bo są naprawdę świetne.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, strasznie to fajne. Bardzo chciałem to kupić, ale nie mam walkmana a poza tym i tak bym nie używał bo to bez sensu.
Ale dla kogoś kto lubi vintage i ma odtwarzacz, na pewno fajna opcja, dostarczy brumów, buczenia i innych fajnych rzeczy, tylko niestety nie pozwoli na wciągnięcie taśmy. To ewidentna wada...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Najner napisał(a):

Pozazdrościłem @timecage kaseciaka ;)

 

A nie prościej sobie jaką animację zapętlić na telefonie? :D

 

2 godziny temu, kuman napisał(a):

jest coś magicznego w tych kaseciakach- pewnie nostalgia za młodością

 

Jest też świetne przyjemne analogowe brzmienie oraz urok fizycznego nośnika, jeśli ktoś lubi.

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, hammerh34d napisał(a):

No, strasznie to fajne. Bardzo chciałem to kupić, ale nie mam walkmana a poza tym i tak bym nie używał bo to bez sensu.
Ale dla kogoś kto lubi vintage i ma odtwarzacz, na pewno fajna opcja, dostarczy brumów, buczenia i innych fajnych rzeczy, tylko niestety nie pozwoli na wciągnięcie taśmy. To ewidentna wada...

Fiio wypuszcza teraz kaseciaka. Szkoda że nie bedzie Dolby C (nie wiem czy B będzie).

A przydałby się dla chętnych kaseciak "audiofilski" z Dolby C, wzmacniaczem odpowiednim zdolny napędzić duże nauszniki, a nawet z...hihi bezsensownym lekko w tym przypadku BT LDAC 

https://www.facebook.com/100064482828434/posts/763304145829006/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jaro54 napisał(a):

I jak odbierasz V6 @sheffunio

Troszkę spory ale dobrze leży w dłoni, obsługuje go jedną ręką mimo rozmiaru jest dla mnie wygodniejszy niż telefon w kieszeni. Uzywam uapp który działa na nim płynnie z zapełnioną kartą 512 nie ma żadnych problemów, przyjemnie się go słucha ma spory zapas mocy więc planarne iemy a nawet nauszniki fajnie z nim sie dogadują nie wymaga specjalnej synergii, kupowałem na Ali wyszło poniżej 9 stów wiec zapominam o wadach 😉

IMG_20240211_101543940.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zgreg napisał(a):

W tym Tempotec V6 da się instalować z GP apki, np. Amazon music? Nazbierałeś kuponów, monet na ali stąd taka cena?

Słychać, że to AKM?

Tak można instalować aplikacje ze sklepu tj Amazon music itp.

Kupowałem dokładnie tutaj

https://a.aliexpress.com/_EyTn8fJ

Po dodaniu produktu cena spadła do 868 PLN bez kuponów i monet po dotarciu do pl i odprawie celnej dostałem awizo na 27 PLN chyba przy odbiorze paczki z poczty.

Słychać że to akm akurat dźwięk z tego dapa to jego największy atut. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem - po całym dniu obcowania z DX320 i DTE900 - przerzuciłem się na taki zestaw i np. ostatnia płyta Contaminated zabrzmiała mi jakby... lepiej? Oczywiście, mój "flagowiec" to jednak inny poziom, niemniej w dalszym ciągu Kiwi Ears Quintet i Shanling UP4 to co najmniej zadowalające i jak najbardziej uniwersalne połączenie.

 

IMG_20240214_220206_edit_96583659270678.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, chico99 napisał(a):

Mimo, że zestaw budżetowy, to granie może zaskoczyć...

Rzecz jasna, pozytywnie.:)

z_1.jpg

Kanapka !!!

Telefon LG ? A Amp czy Dać/Amp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności