Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyparł, gra inaczej. Po prostu M8 to spory, ciężki, drogi klocek. Nie jest to idealne urządzenie na spacery, a taki Hiby już jak najbardziej. Leciutki, można grać muzykę z karty i sterować Hibym telefonem, albo robić zwyczajnie jako odbiornik BT, albo po prostu wrzucić do kieszeni i zagrać shuffle swojej biblioteki czy zabrać na wakacje bez większego stresu o to, czy ktoś w hotelu go nie podwinie ;) No i nie ukrywam, że zwyczajnie lubię się pobawić MSEB od Hiby - świetne narzędzie (niedoceniane w środowisku audiofilskim, bo EQ jest BE ;)).

MSEB hiby.jpg

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje 3 grosze 🙂

M8 to przede wszystkim klocek inny brzmieniowo od wszystkiego, co do tej miałem przyjemność słuchać.

Ja np z M8 się nie polubiłem po pierwszym zachwycie zamęczył mnie basem (dość szybko). Dużo, duże równiejsze i bardzo uniwersalne granie ma M9 ale to niestet już nie ta kategoria cenowa.

Koniec offtopu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał(a):

@lobuz1daj znać, jak funkcjonalność 2Go w temacie o Hugo2. Też się nad nim zastanawiam.

Miałeś rację (i inni koledzy też) co do Hugo 2- to zawodowe granie.

Wrzuciłem informację do wątku Chord.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2023 o 11:33, HappyBlack napisał(a):

 

Wiem, wiem..

 

Ja nie mam umiejętności i warsztatu, a naprawiać ******łkę nabytą za 40 zł, w momencie gdy mam innego DAPa - nieuzasadnione ekonomicznie.

Myślę, że przerywający jack wystarczy nawet naprawić przez psiknięcie do gniazdka czegoś w rodzaju WD40 albo nawet lepiej Kontakt PR - u mnie przerywał (Sandisk Clip Sport), bo po prostu gniazdko było zapaprane brudem, Kontakt PR pomógł. Używam tego DAP-a już kilkanaście lat i nie czuję potrzeby zmiany na nic lepszego.

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bednaar napisał(a):

Myślę, że przerywający jack wystarczy nawet naprawić przez psiknięcie do gniazdka czegoś w rodzaju WD40 albo nawet lepiej Kontakt PR - u mnie przerywał (Sandisk Clip Sport), bo po prostu gniazdko było zapaprane brudem, Kontakt PR pomógł. Używam tego DAP-a już kilkanaście lat i nie czuję potrzeby zmiany na nic lepszego.

 

Takie metody nie są mi obce i niejednokrotnie próbowałem je wykorzystać - nie pomogły.

 

Szczęśliwym trafem Clipy trafiły do specjalisty i najprawdopodobniej był w stanie zapewnić im fachowe wsparcie.

Nie grzeją ławy.

( :

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, waski napisał(a):

Ja np z M8 się nie polubiłem po pierwszym zachwycie zamęczył mnie basem (dość szybko).

O, to ciekawe, a jakich słuchawek z nim używałeś? Ja właśnie testuje basowe Finale i faktycznie niektóre kawałki przegięte z basem, szczególnie słuchając głośniej. Z drugiej strony pięknie to gra chudo wydaną muzykę, np. taki Lateralus brzmi cudownie - z głębią, bębnami, gitarą basową dająca się bez problemu śledzić. Większość neutralnych zestawów dla mojego ucha gra ten album zbyt chudo i płasko.

 

M8 Final E5000.jpg

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Dla wielu może to być jak przejazd F1, ścigaczem, abo kolejką na wiedeńskim Praterze

A jak byś porównał twój zestaw do tych dwóch poniżej. Oczywiście w sensie jakości dźwięku.

 

20191119_194638 (Copy).jpg

I do tego.

 

IMG_20220401_181850 (Copy).jpg

Edytowane przez pablo650
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapakowana jedna karta z jazzem a druga z niejazzem. Teraz to serio nic nie kupuję, zaszywam się w domciu/hotelu i słucham. 
Ciekawe czy można sobie tutaj zastrzec, że jak coś kupię to dostaję z marszu bana od Kaszy- zaaplikować sobie taki „antyzakupowy esperol”. Było tak kiedyś w kasynach, że można było poprosić, aby do niego nie wpuszczali. Takie oświadczenie jednak można było szybko cofnąć :P. Pozdro.

 

 

IMG_3631.jpeg
 

IMG_3632.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności