Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Tytus1988 napisał(a):

@Lord Rayden dziękuję!👍🥇

 

@Weird_O dziękuję za możliwość możliwość wypróbowania Aeonów Flow, które bardzo przypominały mi w torze stacjonarnym ocieplone Stealthy. Mobilnie zarówno EarMenem i Teakiem również były znakomite👍🥇🔥

 

Lumii_20231005_113353968.jpg

 

Lumii_20231001_005047491.jpg

 

Łądne tło do fotek masz, to jakaś listwa led z regulowanym kolorem? 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Najner napisał(a):

Fantastyczne słuchawki, zakochałem się w nich od pierwszego usłyszenia u @kuropa w salonie

Szybko działasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Corvin74 napisał(a):

Szybko działasz :)

Trzy dni po odsłuchu Piotr się do mnie odezwał z propozycją sprzedaży. Ewidentnie wszechświat tego chciał. Miałem się sprzeciwiać wszechświatu i sprowadzić na nas jakąś klątwę, zarazę? Nigdy bym Wam tego nie zrobił 😉

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Najner napisał(a):

No i ten BAS... 

20231005_121932.jpg

 

Kurcze, no co do tego, że to bardzo dobre słuchawki to się zgadzam, ale dla mnie to tam basu było zdecydowanie zbyt mało. Detal miał niezły, ale brakowało mu zejścia i "mięska" (mowa o Aeon 2 Noire), i w sumie też przez to ostatecznie się ich pozbyłem. 

 

Niemniej gratuluję zakupu, bo poza niskimi tonami wspominam Noire 2 bardzo dobrze i mogę się tylko domyślać, jak fajnie muszą sie parować z M8 :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Wiadomo, każdy słyszy inaczej i ma inne preferencje. Nie uważam, żeby ten bas był jakiś przeogromny, ale mnie kopie mocno będąc przy tym szybkim i bardzo realistycznym, rozdzielczym. Ja też mam taki "problem", że słucham sporo elektroniki już zrealizowanej z dużym basem, którą duża część typowo basowych słuchawek gra już zbyt mocno dołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najner Radku, bardzo się cieszę, że tak Ci siadły, niech służą, świetne słuchawki. Niby zamknięte ale scenicznie tego nie słychać. Cieszę się, że trafiły w dobre ręce.

Gdyby nie to, że na horyzoncie pojawiła się okazja spełnienia audio-marzenia ( @Tytus1988 na Ciebie patrzę :D) a co za tym idzie - konieczność redukcji sprzętu - dan clarki grałyby u mnie jeszcze przez długi czas. Ale, jak to dobrze ująłeś, wszechświat miał swoje plany :D

Ja swoimi nabytkami pochwalę się niedługo! A dzieje się! @side na Ciebie również patrzę :)

Fajne te hobby. Ekscytujące!

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noire to miały być moje obecne słuchawki, bo grają bajecznie, ale Focal pokrzyżował mi plany wjeżdżając cały na biało na swoim bezprzewodowym koniu :) Trochę szkoda że są tak okrutnie brzydkie (wiem wiem, kwestia gustu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najner to prawda Radku - na jednym zdjęciu jest zarówno Twój nowy, jak i dawny sprzęt :) Bardzo się cieszę, że Aeony od Piotrka tak dobrze się sprawują. Na mnie również zrobiły znakomite wrażenie i gdybym nie miał Denonów, do których były podobno pod iFi iESLem różnie mogłyby się potoczyć ich losy :)

 

Gratuluję ich zakupu i jestem pewien, że będą sprawiać dużo radości, bo są znakomitymi słuchawkami🙂👍🥇

 

P.S. piękne zdjęcie🥇

 

@Dirian u mnie wystarczająco dużo "mięsa" w dolnych rejestrach były w stanie pokazać pod iFi iESLem, który jest podpięty pod 18 wattowe wyjścia głośnikowe Cayina A50T. Podobnie jest też ze Stealthami, które przy wzmacniaczach o większej mocy zyskują w dolnych rejestrach i jest on w nich imponujący. W moich konfiguracjach mobilnych było go mniej (najwięcej miały go przy WA8). Podejrzewam, że świetną opcją przenośną dla nich byłby Red Tube od @kurop (link), który radził sobie pod telefonem dobrze z wysterowaniem nawet Abyssów @vonBaron i na pewno znakomicie wypadłyby z nim Aeony. Basu nie powinno brakować :)

 

Lumii_20231007_095027119.jpg

 

@Weird_O jak najbardziej pamiętam i bardzo się cieszę, że będę mógł się do jego spełnienia przyczynić :))

 

W dniu 5.10.2023 o 12:42, zdzichon napisał(a):

 

Łądne tło do fotek masz, to jakaś listwa led z regulowanym kolorem? 

 

Dziękuję Zdziśku!🙂👍🥇 W przypadku tych ostatnich zdjęć są one wykonywane w mniejszym namiocie fotograficznym, do którego w komplecie załączonych jest trochę wariantów barwnych, które widać na poniższych zdjęciach (doszły też tła z Ali, które powinny lepiej pasować do słuchawek o drewnianych muszlach). Zakup listwy RGB mam w planach i będę dawał znać, jak do mnie przyjdzie :) Dzięki niej można osiągnąć bardzo fajne efekty, m.in. przy trochę dłuższych czasach naświetlania :)

 

20231006_104228.jpg

 

20231006_104414.jpg

 

Życzę wszystkim miłego dnia :)

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=33077]Lord Rayden[/mention] dziękuję!
 
[mention=62421]Weird_O[/mention] dziękuję za możliwość możliwość wypróbowania Aeonów Flow, które bardzo przypominały mi w torze stacjonarnym ocieplone Stealthy. Mobilnie zarówno EarMenem i Teakiem również były znakomite
 
Lumii_20231005_113353968.thumb.jpg.ff3f3677d10225c85056b89102430a63.jpg
 
Lumii_20231001_005047491.thumb.jpg.becd9e8f0619f9c4a0f84db06c1e153a.jpg
Da się w nich słuchać na leżąco?

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, espe0 napisał(a):

Spirit Torino IEM Twin Pulse Beryllium demo

No właśnie o nich wczoraj rozmawiałem bo będą dostępne w PL.😊 Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

No właśnie o nich wczoraj rozmawiałem bo będą dostępne w PL.😊 Jak wrażenia?

 

Łeb w łeb z Twilightami. Powiedziałbym że to rozrywkowe Twilighty z szerszą sceną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wfmsiekierka napisał(a):

Da się w nich słuchać na leżąco?

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jak najbardziej da się ich słuchać na leżąco, co dla mnie jest również istotne, bo posiadam przy stanowisku odsłuchowym łóżko :) Poza tym dobrze przylegają do głowy i nie ma ryzyka, aby z niej spadły. 

 

Będę wdzięczny za informację, jak po dokonaniu zmiany padów odbierasz dźwięk E-MU. Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, side napisał(a):

 

To jest prawdziwy pasjonat. Nie to co ja, który mam stanowisko przy łóżku :)

 

Dziękuję😅👍 Niezależnie od tego, czy sprzęt jest przy łóżku... czy łóżko przy nim, najważniejsze, aby dzięki niemu nasze ulubione nagrania sprawiały na nim jak największą muzyczną radość, czego życzę nam Wszystkim :))

 

Mnie ostatnio dużo radości sprawiał taki "nałóżkowy" zestaw w postaci E-MU Teak (dziękuję @Spawn) nawet w bezpośrednim połączeniu z Samsungiem Note 9🎶🎧🎶

 

Lumii_20231009_094228994.jpg

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności