Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza sytuacja mobilno-rozrywkowa.

Oczywiście przydałoby się lepsze rozwiązanie kablowe.

 

Lubię raczej brzmienie AKM niż Sabre, ale Qudelix ma coś takiego w strojeniu, że bardzo mi się podoba. Oczywiście nie jest najlepszym możliwym kompanem dla Peacocków, chociażby ze względu na moc, ale gra to na tyle dobrze, że nie przeszkadza w przyjemności odsłuchu.

 

image.png

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Rafacio napisał(a):

A co jest złego w aktualnym połączeniu kablowym? Przerywa? Wtyczki wypadają czy co?

 

Kabel jest za długi do użytku mobilnego plus w obecnej konfiguracji muszę używać aż dwóch przejściówek.

Ja nie należę do osób słyszących kable, więc bądź łaskaw nie czepiać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to gra? KSC75 to do dziś jedne z moich ulubionych słuchawek, a konkurencja w segmencie mikra. I czy nie są za ciężkie jak na coś przypinangeo do płatka ucha?

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zdzichon napisał(a):

I jak to gra? KSC75 to do dziś jedne z moich ulubionych słuchawek, a konkurencja w segmencie mikra. I czy nie są za ciężkie jak na coś przypinangeo do płatka ucha?

W Muzycznych Zakupach opisalem ich brzmienie. Są wygodne, choć wymagają chwili przyzwyczajenia. Ten metalowy pałąk ma regulację wysokości, odchyla się na spręźynce a pod nim jest jeszcze jedna warstwa z gumy. Japończycy lubią takie słuchawki, a ten model nie jest już produkowany.

IMG_1850.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, docentore napisał(a):

Piękne, gratuluję. Brakuje mi ich w kolekcji, myślę nad zakupem.

Szkoła grania podobna do ESW9?

Dzięki, są od nich jaśniejsze, bardziej zwiewne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Bardzo fajne sprzęty, ale dżez to się inaczej pisze. 😏

Jezz to akurat część mojej ksywki od nazwiska;) Znajomi czytali właśnie jako Jazz i stąd to przyszło. Wszędzie indziej mam kajetan_jezz, ale tu się mylło i już zmienić nie mogę.. Ale od samego dżezu to zupełnie nie pochodzi😁

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kajetanjazz napisał(a):

Jezz to akurat część mojej ksywki od nazwiska;) Znajomi czytali właśnie jako Jazz i stąd to przyszło. Wszędzie indziej mam kajetan_jezz, ale tu się mylło i już zmienić nie mogę.. Ale od samego dżezu to zupełnie nie pochodzi😁

A ja myślałem, że nick to z wielkiego zamiłowania do jazzu. 😊
Nick moźesz zmienić- wystarczy napisać do szeryfa.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowałem kawałek ściany i sluchalem aventho wireless z telefonem jednak zdecydowanie lepiej graja w wersji kablowej tutaj z ak120 i E12 czekając na zimne piwo po robocie 😉

IMG_20230808_164658763.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2023 o 16:57, sheffunio napisał(a):

Malowałem kawałek ściany i sluchalem aventho wireless z telefonem jednak zdecydowanie lepiej graja w wersji kablowej tutaj z ak120 i E12 czekając na zimne piwo po robocie 😉

IMG_20230808_164658763.jpg

Bardzo zacnie wygląda ten zestaw, przypominający czasy gdy"kanapki" były modne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gracjan napisał(a):

64Audio U12t + Astell Kann Max

Dziękuje @kuropza możliwość przetestowania tych wspaniałych słuchaweczek oraz @Weird_Oza ich ściągnięcie na metę u @Tytus1988:)

 

Dźwiękowo te słuchawki odstawiają moje Nanny Imperial w kąt. Dosłownie. Nie chcę już używać Nann, tylko U12t. Dlaczego?

Po pierwsze, za wierność. Dźwięk może być bardzo nasycony (bardziej niż w Kinerach), by w innym utworze pokazać bardziej metaliczną barwę. 

Po drugie, realizm. Dźwięk potrafi stworzyć wrażenie przebywania na koncercie. Świetnie oddaje akustykę nagrania i można bez problemu stwierdzić w jakim pomieszczeniu lub nie, trwa spektakl. 

Po trzecie, BAS! Potężne bębny mnie zmasakrowały. Ten bas nie jest w żaden sposób przesądzony. Jest bardzo naturalny i ma pełne rozciągnięcie do samego dołu. Dla mnie ten bas jest nawet lepszy niż ten który usłyszałem w podstawkowych Bowersach 805 D4. Jest bardzo organiczny. Kompletnie nie czuć tu armaturowej barwy. Za to szybkość i detal tego basu jest naprawdę odczuwalny. 

Po czwarte, realistyczne budowanie źródeł pozornych w scenie. Są one większe od tych w Nanna. I prześcigają niektóre słuchawki wokoluszne. Mimo że scena nie zszokowała mnie rozmiarami, to można tu mówić o realistycznym wybrzmiewania dźwięków na niej. 

Po piąte, kapitalny detal. Dosłownie słyszę nowe dźwięki. Pod kątem właśnie detalu oraz rozdzielczości przypominają mi hi-endowe nauszne, m.in. EsLab R10 czy HiFiMan HE1000se.

Po szóste, świetny stosunek cena jakość. Flagowce, Tia Fourte są tylko 5-10% lepsze od nich, a kosztują prawie 2 razy tyle. 

W skrócie, są tak dobre, że to raczej mój następny zakup. ;)

IMG_20230812_193929.jpg


Koniecznie polecam jeszcze doinwestować przy zakupie w jakiś przyzwoity srebrny kabelek - wtedy U12T zyskują jeszcze bardziej ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności