Skocz do zawartości

ASTELL&KERN SA700 / MrSpeakers Aeon Flow Open / FOCAL Elear


Undertaker

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach redukcji kolekcji słuchawek i sprzętów tym razem mam do zaoferowania: 

 

Astell & Kern SA700 czyli jeden z najbardziej muzykalnych DAP'ów Astella. Stan wizualny: front niemalże idealny, plecki porysowane (normalne dla tego modelu). Technicznie w pełni sprawny. Gra przepięknie :) Sprzedaję sam odtwarzacz.

 

Cena: 2999

 

Focal Elear -> Zawsze chciałem mieć jakieś Focale ;) Stan bdb, bardzo wygodne, technicznie w pełni sprawne, grają rewelacyjnie. Sprzedaję wraz z pudełkiem, instrukcjami oraz kablem 3 m Brainwavz z wtyczką jack 3.5 mm + nakręcana przejściówka na jacka 6.35 mm. 

 

Cena: 2500 zł

 

Paczkomat / kurier DPD w cenie. 

 

MrSpeakers (Dan Clark Audio) Aeon Flow Open z padami Dekoni -> stan bdb, drobne ślady użytkowania typowe dla tego modelu, technicznie w pełni sprawne. Jedne z moich ulubionych słuchawek od Dana Clarka. Fajne połączenie muzykalności z naturalizmem. Sprzedaję z futerałem na zamek i kablem z wtyczką 4.4 mm. 

 

Cena: 1800

 

3.jpg

7.jpg

14.jpg

19.jpg

32.jpg

1_Easy-Resize.com.jpg

3_Easy-Resize.com.jpg

6_Easy-Resize.com.jpg

8_Easy-Resize.com.jpg

11_Easy-Resize.com.jpg

1.jpg

4.jpg

7.jpg

10.jpg

19.jpg

23.jpg

29.jpg

ekran wlaczony.jpg

Edytowane przez Undertaker
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Undertaker zmienił(a) tytuł na Audeze LCD-2 Rosewood
  • Undertaker zmienił(a) tytuł na Audeze LCD-2 Rosewood / FOCAL Elear słuchawki dla Rycerza
  • Undertaker zmienił(a) tytuł na ASTELL&KERN SA700 / MrSpeakers Aeon Flow Open / FOCAL Elear
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności