Skocz do zawartości

Ciekawy Test W Komputer Świecie


YogiCK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ci znawcy z polibudy to faktycznie jakieś mózgi czy oni tam tylko sprzątali ?? Jak to jest, że w pomiarach ich namber uan nie miał już tak idealnych wyników ( głównie chodzi mi o zniekształcenia oraz odstęp sygnału od szumów ).

 

Qrde - najgorsze jest to, że na przełomie września kupuje nowy odtwarzacz i teraz wiem, że nie kupię w ciemno tylko będę musiał robić pierniczone odsłuchy. ( bo najbardziej podchodzą mi w tej chwili iriver t50/60, clix2 oraz d2 ). Teraz jakby ziarnko niepewności zawsze będzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyślijcie ten topic linkiem w mailu do redakcji KŚ

 

w przeszłości nic zupełnie to nie dawało... :]

 

> Jakis wzmak po drodze byl?

 

pewnie nie... bo po co? (poza tym wtedy by o tym napisali) pewnie i tak "jakoś to grało"... choć nie wiem :]

 

> znajomego, ktory twierdzi, ze woli dzwiek mp3 128kbps od dzwieku dobrej plyty

 

małe dzieci i osoby z uszkodzonym słuchem, mają problem ze słuchaniem "czystego" (ostrego) dźwięku - wolą taki "ułagodzony" (rozmamlany) przez kompresję ;)

 

>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss
z tym cytatem się akurat zgodzę, jak dla mnie jest wiele rozrywki i radochy w np. rzucaniu nonejmem o ścianę

Podążając powyższym tokiem myślenia, wreszcie zrozumiałem, o co chodzi autorom strony www.mpower.pl. Otóż, "cyfrowa rozrywka", polega ni mniej, ni więcej na liczeniu części na ile rozpadnie się multimedialne cudeńko Mpowera po gwałtownym zderzeniu ze ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten test.. i co się rzuca w oczy.

 

- Wspomniane już słuchawki, które ogólnie musiały zniekształcać dźwięk.

- Dlaczego Pentagram dostał +0,10 za FM Transmiter, a mCODY za line-in nie? W ogóle nie zostało wypisane, że jest?

- Waga (player z baterią i słuchawkami): 42 gramy w Expressie = 4 punkty. 43 gramy w M20 = 1 punkt. 53 gramy w i.Beat organik = 3 punkty....?!

- Cóż za bzdurą jest, że Express musi korzystać z softu lub z MTP żeby kopiować dane?!

- Obsługa OGG. Nawet nikt się przez chwilę nie zająkną o tym...

 

Coś się komuś jeszcze rzuciło w oczy?

 

 

ps. Na wyświetlaczy MPIO widnieje "Virgin" świetny komplet do Verby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyświetlaczy MPIO widnieje "Virgin" świetny komplet do Verby.

To wszystko wyjaśnia! :D Doda przyszła do redakcji KŚ ubrana tak jak to ona potrafi ^^ i wybrała odtwarzacze jakie jej sie podobają. A "eksperci" KŚ zapatrzeni na jej duże "oczy" zgodzili sie w 100% z miejscami Dorotki :P

Jak wiadomo T60 raczej nie podoba sie kobietą wiec został sklasyfikowany na koncu :lol:

Widzicie i wszystko jasne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny motyw widziałem w KŚ Wielka księga testów wrzesień 2006...

Test robiony na tych samych słuchawkach...

Wygrał nieśmiertelny muvo v200 :P

2,4,6 miejsce też creative..

3 miejsce mpio fy500

Potem z 15 chińskich bubli w różnych obudowach...

 

No i na ostatnim 21 miejscu Ipod Shuffle <_<

minusy: brak instrukcji pl, brak menu, mierną jakość obsługi itp :angry:

 

W tej samej gazecie... test odtwarzaczy MP4 (od razu widać, że znają się na rzeczy :))

pierwsze 2 miejsca creative...

3. samsung yp-z5f

4. iR H10

5. iA U3

 

następne miejsca to same śmieci ( z wyjątkiem jednego)

 

Najlepsze jest to, że:

miejsce:

15. Tandetna podróba mpio - digison lm 501

16. Tandetna podróba ipoda nano - mpower t28

17. iPod Nano!!!!!

18. Kolejny chiński klon iPoda Nano nie mający własnej nazwy (MP4 Digital Player) - nie dużo za iPodem

 

:huh: :huh: :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że słuchając(z ciekawości!) Virgin - "Dżaga" (jeszcze na T10) miałem wrażenie, że produkcją utworu zajmowało się pięcioletnie dziecko... tak tragicznie pomiksowanej muzyki dawno nie słyszałem o_0

Biorąc takie utwory do testu mogło się okazać, że player, który "psuł" ten efekt, sprawiał że słuchało się tego przyjemniej :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że:

miejsce:

15. Tandetna podróba mpio - digison lm 501

16. Tandetna podróba ipoda nano - mpower t28

17. iPod Nano!!!!!

18. Kolejny chiński klon iPoda Nano nie mający własnej nazwy (MP4 Digital Player) - nie dużo za iPodem

 

Pamiętam ten test. Napisali że iPod zająłby 8me miejsce jakby odtwarzał WMA xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności