Skocz do zawartości

Tablet w granicach 2tyś


dj.licha

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking tabletów u mnie.

 

 

bbb.png

Godzinę temu, marco-polo napisał(a):

Jak coś nowego wyjdzie to coś powinno stanieć. Najważniejsza to bateria i mocne wifi aby sygnał był mocny.

https://www.tomsguide.com/news/new-apple-mac-mini-m3-reportedly-on-the-way-heres-what-we-know

Plotki o M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, zgreg napisał(a):

Huawei MatePad 11
Warto kupić do użytku domowego?

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

Tak. Ciekawą opcją jest też lenovo tab p12 z ekranem 3K 12,7”

z doświadczenia wiem, że fajnie się przegląda treści na tablecie z ekranem  w okolicach 12,9”

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huawei MatePad 11
Warto kupić do użytku domowego?

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka


Nie polecam, niektóre aplikacje pomimo tego że zainstalowałem nie działają. Wynika to z braku Google.

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Ten wydaje się być dobrą opcją

https://allegro.pl/oferta/lenovo-tab-p11-pro-2gen-tb132fu-8-256gb-wifi-szary-precision-14884136190

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wfmsiekierka napisał(a):

niektóre aplikacje pomimo tego że zainstalowałem nie działają. Wynika to z braku Google.

Na P40 z G-box działają nawet apki bankowe (ING) :) 

Jedyne co nie działa to płatności Google (w sumie to nie sprawdzałem, tylko tak założyłem), ale akurat tabletem to chyba nikt zbliżeniowo nie płaci ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na P40 z G-box działają nawet apki bankowe (ING)  
Jedyne co nie działa to płatności Google (w sumie to nie sprawdzałem, tylko tak założyłem), ale akurat tabletem to chyba nikt zbliżeniowo nie płaci  
A to nie jest tak że P40 Google?
Apki bankowe też u mnie działają ale UAPP i Poweramp już nie.

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wfmsiekierka napisał(a):

Poweramp już nie

U mnie też nie działa z G-box, ale można zainstalować z AppGallery.

Tylko, że Unlockera trzeba wtedy ponownie zakupić, bo ten z GooglePlay z oczywistych względów nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, zgreg napisał(a):

https://amzn.eu/d/1quWrla
Honor Pad 8
?


Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

Na aktualizacje łatek bezpieczeństwa jak to z takim nieznanym chińczykiem pewnie nie ma co liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kubachim napisał(a):

Honor nieznanym Chińczykiem? Toż to Huawei, tylko od niedawna z usługami Google. Na nowo :D

Nie znam tej marki. Znana, popularna, powszechnie dostępna?
Chyba nie bardzo.

 

Pytanie czy są aktualizacje i jak długo je gwarantują? Dla mnie to podstawa.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Nie znam tej marki. Znana, popularna, powszechnie dostępna?
Chyba nie bardzo.

 

Pytanie czy są aktualizacje i jak długo je gwarantują? Dla mnie to podstawa.

Marka znana, przynajmniej w segmencie smartfonów.

Honor teoretycznie w zeszłym roku zmienił politykę i teraz deklaruje do pięciu lat aktualizacji bezpieczeństwa i do trzech większych aktualizacji OS (przy czym, OS trzeba raczej rozumieć jaki ich nakładkę, a niekoniecznie wersję Androida).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kubachim napisał(a):

Marka znana, przynajmniej w segmencie smartfonów.

Honor teoretycznie w zeszłym roku zmienił politykę i teraz deklaruje do pięciu lat aktualizacji bezpieczeństwa i do trzech większych aktualizacji OS (przy czym, OS trzeba raczej rozumieć jaki ich nakładkę, a niekoniecznie wersję Androida).

„Teoretycznie” to jest słowo klucz u takiego Chińczyka😅. Mam w szufladzie 2 tablety innej równie znanej, „cenionej” chińskiej marki Chuwi, które nigdy nie doczekały się aktualizacji Androida. Mają 2 systemy opercyjne Android/Windows. Muszę je wyczyścić i wrzucić do kontenera z recyclingiem.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kubachim napisał(a):

Pisze teoretycznie, bo nie miałem z nimi kontaktu. Żona ma P40 Pro i jeszcze w zeszłym roku jakieś aktualizacje dostawał, smartfon z 2020 roku, więc te 3 lata łatki jakieś wychodziły. 

Spoko. Każdy decyduje co dla niego najlepsze. Dzięki.

Tak dla porównania ten tablet z 2017 roku dostał niedawno aktualizację zabezpieczeń. 😊

IMG_3625.jpeg
 

IMG_3623.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kubachim napisał(a):

Dlatego lepiej wziąć iPada i mieć z głowy.

Tak uważam. Do przeglądania internetu jak dla mnie najlepsza opcja.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Tak uważam. Do przeglądania internetu jak dla mnie najlepsza opcja.

Z ciekawości zapytam, na tak starym tablecie wszystko działa płynnie, okładki w serwisach streamingowych typu Spotify, wczytują się od razu, czy jednak z opóźnieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, neonlight napisał(a):

Z ciekawości zapytam, na tak starym tablecie wszystko działa płynnie, okładki w serwisach streamingowych typu Spotify, wczytują się od razu, czy jednak z opóźnieniem?

Nie wiem bo nie używam tego starego Ipada do streamingu bo ma gniazdo lighting (został mi taki służbowy i leży nieużywany). Mam jeszcze jeden Ipad Pro 12.9.

W podobnej cenie tych 2k może kupić model na czasie APPLE iPad 10.9" 10.

https://www.apple.com/pl/ipad-10.9/

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie córka siedzi na ipadzie mini 4 - ledwo już strony internetowe ciągnie. ale spotify spoko. apple music tez daje rade.

Unikałbym tego "zwykłego" Ipada ponieważ ekran nie ma pełnej laminacji i jest wrażenie pukania w karton podczas dotykania ekranu.  Używki mini 6 są cenie poniżej 2k.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kubachim napisał(a):

Żona ma P40 Pro i jeszcze w zeszłym roku jakieś aktualizacje dostawał, smartfon z 2020 roku, więc te 3 lata łatki jakieś wychodziły.

U mnie na P30 (telefon wydany na początku 2019r) ostatni update łatek był jakiś tydzień temu. Fakt, że poprzedni chyba z rok wcześniej, ale jak widać nie zapomnieli :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na P30 (telefon wydany na początku 2019r) ostatni update łatek był jakiś tydzień temu. Fakt, że poprzedni chyba z rok wcześniej, ale jak widać nie zapomnieli  .
Ten telefon IMHO rozwala system - gdyby nie ban na firmę, reszta stawki mogłaby im biura czyścić. Nawet iPhone nie byłby bezpieczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności