Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chociaż do zimnego i jasnego iPoda mogą być ok..

I będą pasowały lepiej niż PX100? :>

 

edit: przyjdą wakacje, to zacznę się udzielać w reszcie działów poza hyde parkiem, bo teraz przez ten rok szkolny i matury nawet nie miałem czasu śledzić całego forum, jak to miałem w zwyczaju. Muszę troszkę tych postów dobić, bo kurczę już niedługo rok pęknie jak tu jestem a dalej jakiś taki... czarny :P. A jeśli chodzi o pomoc na forum, to chętnie przez okres wakacji, czytaj czerwiec-wrzesień mogę w czymkolwiek pomóc. Więc gdyby potrzebne były ręce do pracy, to można pisać do mnie na PW. Zajmę się prawie wszystkim. Atuty - ortografia na perfekt :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli K412p to K24p to jest w nich sporo basu i mało góry. O ile się nie mylę to w soniaczu podobnie więc może być średnio. Ale jeśli chodzi o małe przenośne nauszne słuchawki (K24p/kpp/px100) to K24p są imo najwygodniejsze i najlepiej izolują bo mają większe pady, różnica w stosunku do px100 jest zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj o k26p (aka k414p ;])

 

one lepiej izolują, ale grają ciut gorzej chyba ;]

 

 

trzeba pamiętać, że k24p mają dziure w dolnej średnicy, o której tak się plułem swego czasu.

przy porównaniu do lepszych słuchawek (nawet port) słychać to wyraźnie. nie jest to miłe :P

 

ja brałbym ksc75. i tak chyba zrobie niedługo ;];];]

i tak btw - http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=32847&hl= :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności