Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma sensu rozdrabniać hyde parku.

Pomyślcie:

żeby osobny dział miał sens istnieć, powinno powstawać w nim co najmniej kilka tematów miesięcznie... tymczasem przez cały rok np. w temacie o książkach jest ledwo 70 postów... a wątpię żeby nagle na forum rozgorzały dyskusje o literaturze - przecież miejsce na to jest na zupełnie innych forach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny telefon, oczywiście ;) Tylko nie spodoba Ci się jeżeli chcesz nim robić zdjęcia, bądź słuchać muzyki (przez słuchawki - bo głośnik ma miodny).

słuchawek nie zamierzam do niego podpinac bo ma meizu, a zdjec tez nie zamierzam duzo robic bo mam osobno aparat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinat - zostawimy to tak jak jest. Jeżeli ktoś chce używać tagów, niech używa, nie będę tego usuwał. Dla wielu osób to jest jednak wygodniejsze, bo fakt, że widać z boku, w jakim dziale został napisany temat, ale jak się przegląda kilkadziesiąt nowych, to zawsze coś umknie. Czytelności komisu przez to jakoś drastycznie nie spada, więc jest ok.

 

Ripper - za sprzedaż samochodu w komisie dodatkowa opłata, ale musiałbyś pewnie opłacić też innych moderatorów :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kupuję w ciemno, w pobliżu nie mam sklepów z dobrymi odtwarzaczami, o słuchawkach już nie wspominając.

Jak mi się nie spodobają, to nawet na nich zarobię, sprzedam za 85zł z wysyłką.

 

[edit] za taką cenę, to aż żal byłoby ich nie spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fak :/ kabelek w moich ksc75 sie uszkodził - ubieram je przed 12 żeby pobiegać, nagle prawa zaczyna przerywać, poprawiłem ją na uchu i.......... milczy :/ no to po obiedzie bedzie operacja "Lutowanie"

 

 

 

//

dla jasności - nie, nie mam gwarancji, przyleciały z U eS and A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności