Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spokojnie Ripper, jak dotąd mam tylko dział "komis" do moderacji i dopóki tam nie będziesz swojego komunizmu szerzył, możesz czuć się bezpieczny ;) Na pocieszenie dodam, że Roni11 też został, ale nie wiem co on moderuje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ripper, jak dotąd mam tylko dział "komis" do moderacji i dopóki tam nie będziesz swojego komunizmu szerzył, możesz czuć się bezpieczny

 

no nareszcie ktoś dostał komis pod opiekę, mam nadzieję, że skończy się burdel z podbijaniem co 3 dni czy dyskusjami nie ma temat w komisie.

 

Ignacy będziesz miał co robic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijania i tak nie będzie, bo to nic nie zmienia już, KHRoN tak zorganizował komis :) Najwięcej roboty będzie przy usuwaniu linków z allegro, poprawianiu ofert gości etc., ale generalnie po reorganizacji będzie dużo przejrzyściej i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowe usługi

- wyedytowanie cudzej, konkurencyjnej oferty (np. podwyższenie ceny)

- usunięcie cudzej oferty

- usunięcie oferty połączone z "wakacjami" dla użytkownika

 

Numer konta na PW. Dla komunistów i osób, które mam w znajomych specjalny rabat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w hyde parku nie ma za bardzo co moderować. Nie wiem, czy jest dalszy sens rozdrabniania działów na forum, wystarczy spojrzeć na to, jak żyją takie tematy jak "filmy", gdzie pojawia się na prawdę mało odpowiedzi.

kombinat - a co Ci te tagi przeszkadzają ;)? Większość userów jeszcze nie czytała nowego regulaminu i przyzwyczaiła się do "starego" komisu. Tagi są niepotrzebne, ale nie ma w regulaminie ani słowa o zakazie ich używania. A edytować każdy temat z osobna i wywalać tagi chyba nie ma sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności