Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie się przejeżdża duże kałuże błotne na pełnym speedzie.

 

czyli 15km/h?...

 

 

 

 

casa c295 to nowa wersja cn235, a ta nie miała opinii "niezawodnej". ;]

swoją drogą nie sądzę, żeby piloci akurat wtedy się popisywali. Zbyt wiele ważnych osób w samolocie. Zabawy typu: "kto poleci niżej" są ok, jeśli jest gdzie, czym i kiedy je uprawiać ;]

 

jak na razie informacje są bezużyteczne - raz mówią, że spadł z ~150 metrów. Zaraz później, że ścinał czubki drzew przed pasem. Tak samo bluzganie na niedziałający (albo brak) ILS. Na co to komu, skoro GPS jest i lepszy, i łatwiejszy w korzystaniu (zresztą - to synonimy ;])

 

ktoś mądrze powiedział, że do tego wypadku doprowadził ciąg okoliczności, które poskutkowały "zaczepieniem o nasyp kolejowy".

 

a robienie z tego załoby też uważam za przesadzone ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pod koniec sezonu załamał "profesjonalizm" jednego z warszawskich sklepów/serwisów rowerowych. Skrzywiłem sobie obręcz i byłęm kupić nową, od razu zostawiłem tam rower żeby mi wymienili, skręcili szprychy itp. po odbiorze zastanawiałem się czemu tak dziwnie się jedzie i czemu tak głośno szumi. Jak po przyjeździe do domu obejrzałem sobie tylne koło to okazało się że pan "specjalista" założył mi oponę odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh noobie, ja mojego roweru w ogole nie chowam :D czy snieg, deszcz czy słońce ja i tak jeżdżę :D

ja chowam, bo po

1. musialem (i nadal musze...) zmienic detke, a mi sie nie chcialo

2. w zime jezdze na lyzwach

3. w tym roku jakos nie mialem ochoty go zostawiac na sezon jesien-zima ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerek piękna rzecz.

3 lata temu stwierdziłem, że jeżdżę głównie asfaltem więc kupiłem rower z w miarę cienkimi kołami 28 cali.

W zeszłym roku zmieniłem pracę i teraz dojeżdżam 20 km głównie po wałach i wertepach. Efekt - 4 dętki do wymiany w zeszłym sezonie + coraz poważniejsze rozmyślania nad rowerem górskim :P

 

....Tak samo bluzganie na niedziałający (albo brak) ILS. Na co to komu, skoro GPS jest i lepszy, i łatwiejszy w korzystaniu (zresztą - to synonimy ;])

ILS to zupełnie co innego niż GPS. GPS to system globalny oparty na łączności satelitarnej. ILS to system lokalny, związany z lotniskiem, obsługiwany przez anteny naziemne. GPS nie może zastąpić ILS gdyż jest przeznaczony do zupełnie czego innego i brak mu precyzji.

Inna sprawa, że ILS nie jest systemem niezbędnym do lądowania w normalnych warunkach pogodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności