Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

podstawowy?

tam można ciekawe rzeczy na temat tych obrazków powiedziec xd

 

rozszerzony?

co dokładnie na nim jest? :P

 

 

***

padło pytanie o e10vh320.

jako, że h300=h100, moge bezpośrednio je porównać :P

 

dźwiękowo playery stoją na podobnym (jak nie identycznym) poziomie. e10 gra troche inaczej, przy nim h100 jest bardziej "spokojny" ;] e10 byłby genialnym playerem, gdyby nie masa bugów w sofcie. ;]

 

e10 dobrze się prezentuje i, w przeciwieństwie do h100, wchodzi do kieszeni :P

mimo wszystko wole h100 za rockbox'a i pojemność. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że H340 z Rockboxem (tego znam) to klimat chłodnej świątyni, a E10 to ta sama świątynia, tylko akurat słońce do niej wpadło przez witrażowe okna. Atmosfera jest cieplejsza, bardziej pozytywna. Aspekty jakościowe rzeczywiście podobne, a gdyby szukać braków, to E10 je ma w niższej średnicy, a H340 w niższym sopranie. Dynamika, przestrzeń, oddanie barw - w obydwu bezs zarzutu. E10 powinien też mniej szumieć, bo nie jest na Philipsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowy?

tam można ciekawe rzeczy na temat tych obrazków powiedziec xd

 

rozszerzony?

co dokładnie na nim jest? :P

 

Podstawowy. Nigdzie tego nie liczą więc nie będę się wysilał - na szczęście ustny i pisemny się wybiera oddzielni. :P. Na rozszerzonym jest 15min na przygotowanie i trzeba jakąś prezentację w tym czasie sklecić na jeden z podanych tematów. A na podstawowym to te dialogi czy obrazek to w zasadzie tylko ktoś nie mający kompletnie pojęcia o ang by nie zdał. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jesli kupuje sie kome z podbita gwarancja ale sam sobie mozesz wpisac date zakupu to bedzie ona serwisowana?

i czy moze byc koma z salonu plusa orginalnie bez simlocka?

Ech odpowiem Ci bo się biedaku nie doprosisz ^_^. Odnośnie pierwszego pytania: kto sprawdzi czy to Ty, czy ktoś inny wpisywał datę? Przecież nie ma mozliwości sprawdzić, czy data była oryginalnie wpisana, chyba że palniesz głupstwo typu wpisanie daty jako rok, w którym dany sprzęt nie był juz produkowany. Co do drugiego: raczej w salonach zawsze są telefony z lockiem. Jak chcesz to musisz do salonu Nokii jechać albo polować nówkę na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo znalazłem na allegro i nie wiem czy nie kupie ;p

"Telefon został zakupiony w Plusie i oryginalnie jest bez simlocka. Nie był on zdejmowany ani kodem, ani tym bardziej inną metodą, która powoduje utratę gwarancji. "

"gwarancja jak długo chcesz (podbita, sam wpisujesz datę zakupu)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H320 wchodzi do kieszeni normalnych jeansów, ale do tej kieszeni nic więcej nie włożysz.

 

PS: Czy roczny d750i z papierami i lockiem na erę za 210 zł to dobry interes?

Kupiłem w poniedziałek, we wtorek o 16:00 wysłałem kasę w PKO, a w środę listonosz przyniósl mi paczkę z Kielc.

Tak powinna działać Poczta polska :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w poniedziałek, we wtorek o 16:00 wysłałem kasę w PKO, a w środę listonosz przyniósl mi paczkę z Kielc.

 

ja lepiej miałem, ale nie wiem czemu ;)

kase wpłaciłem w sobote koło 23:30. Niedziela- święto państwowe.

a we wtorek paczka była u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności