Skocz do zawartości

Ultrasone Pure - zapowiedź nowości, połączona z preorderem!


Rekomendowane odpowiedzi

@Mihu83 no jest to takie misiowate granie, które mnie też raczej nie podchodzi, a FiiO chyba też dorzuca ciutkę od siebie. Takie ciepłe, gładkie i miękkie plumkanie dla basolubów. Z fajną przestrzenią (jak na zamknięte), mocnym dołem, który tam często wychodzi na pierwszy plan. Sybilantów i kłucia w uszy tam się nie uświadczy, przeciwnie. Specyficzne słuchawki, ale mogą się podobać. Wg. mnie są lepsze technicznie od Robinów w tej samej cenie, ale do DT150 brakuje. Łatwo je napędzić, potencjometr znacznie bardziej skręcony niż w DT150. Robiny z resztą też łatwo. 

 

Przyzwoicie izolują, na poziomie Beyerów. Znacznie lepiej od Robinów, które pady mają z mięciutkiej pianki. Za to ta pianka jest super wygodna. Jakbym miał ocenić wygodę wszystkich trzech, to Pure jest na granicy dyskomfortu, bo mają mocny ścisk, ale jeszcze OK. Muszle nie są zbyt duże, u mnie uszy się mieszczą, ale domyślam się, że przy większych uszach lub bardziej odstających będzie kontakt z nausznicami. W DT150 neutralnie, nie cisną, da się długo i wygodnie siedzieć. Robiny komfort wręcz na plus, te pady są jak poduszki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Silu00 napisał(a):

Jeżeli DT150 to kluchy

DT150 nie są żadnymi kluchami no chyba, że ktoś podłączył je do kartofla. Swoich słuchałem po balansie z zamiennymi padami i w swojej cenie do dziś wg. mnie jedna z najlepszych propozycji. Bardzo przyjemne, zrównoważone i co najwyżej mógłbym określić jako "bezpieczne" strojenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, x86 napisał(a):

DT150 nie są żadnymi kluchami

Też pierwsze słyszę. To jest delikatna Vka jeżeli już, nieco koloryzują dźwięk idąc w stronę efektowności, ale ze smakiem. Są znacznie jaśniejsze niż Robiny, a szczególnie niż Pure. Ogólnie widać, że DT150 nie są stworzone do dłubania przy muzyce, a bardziej już do pracy z gotowymi kawałkami, które mają brzmieć wiernie, ale też dobrze. 

 

Z dodatkowych informacji - na telefonie i bez EQ Robiny brzmią lepiej niż Ultrasone, bo jak nie dostają tyle prądu, to nie pompują tak basu we wszystkie zakresy. Ultrasone nadal ma bułę i koc podobnę jak na K7. Ogólnie to bardzo ciemne słuchawki, nie dla wszystkich. 

 

Jako ciekawostka - razem z obiema powyższymi parami kupiłem też chifi w postaci KZ ZAX. Nigdy nie miałem do czynienia z niczym dousznym droższym niż 20zł i traktowałem to jako zaspokojenie ciekawości bardziej niż realna konkurencja dla pełnowymiarowych "dużych chłopców". No i myliłem się ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2023 o 08:56, Silu00 napisał(a):

Jeżeli DT150 to kluchy, to Ultrasone Sygnature Pure to kluchy przykryte kocem i podgrzane.

Poważnie? Z ciekawości będę musiał sprawdzić kiedyś. MIP. Weźcie te kluchy na AVS, bo przecież sklepu nie ma (bo po co, nie?), a kupować, żeby oddawać nie będę.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jestem podekscytowany, że firma Ultrasone zapowiedziała nowy produkt - Ultrasone Pure, który jest połączony z możliwością preorderu. Ta zapowiedź przynosi wielkie oczekiwania dla miłośników dźwięku wysokiej jakości, ponieważ firma Ultrasone jest znana z produkcji najwyższej jakości słuchawek. Klienci mogą teraz złożyć zamówienie przed premierą, co zapewnia im pierwszeństwo w otrzymaniu tego nowego urządzenia, oraz dostęp do innowacyjnych technologii dźwiękowych, które firma Ultrasone wprowadziła do swoich produktów. To z pewnością emocjonujący czas dla miłośników muzyki i audiofilów, którzy szukają najnowszych rozwiązań w dziedzinie dźwięku.

Regards

[Secured Stuff]

 
 
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Secured Stuff napisał(a):

Jestem podekscytowany, że firma Ultrasone zapowiedziała nowy produkt - Ultrasone Pure, który jest połączony z możliwością preorderu. Ta zapowiedź przynosi wielkie oczekiwania dla miłośników dźwięku wysokiej jakości, ponieważ firma Ultrasone jest znana z produkcji najwyższej jakości słuchawek. Klienci mogą teraz złożyć zamówienie przed premierą, co zapewnia im pierwszeństwo w otrzymaniu tego nowego urządzenia, oraz dostęp do innowacyjnych technologii dźwiękowych, które firma Ultrasone wprowadziła do swoich produktów. To z pewnością emocjonujący czas dla miłośników muzyki i audiofilów, którzy szukają najnowszych rozwiązań w dziedzinie dźwięku.

Regards

[Secured Stuff]

 
 
 
 

Z pewnością one miały już dawno swoją premierę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności