Skocz do zawartości

Wrocławska MiTa Czerwiec 2023


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Czy któryś jeszcze z kolegów poświęcił jakąś chwilę aby porównać ze sobą Caldere z D8000 Pro LE, ma w związku z tym jakieś własne spostrzeżenia i mógłby się nimi podzielić? :)

Zupełnie inne granie. Dla mnie lepsze Caldery, super wybrzmienia - mruczący i wibrujący bas, trochę mam wrażenie przygaszone na górze. Cladery to moim zdaniem rozwiniecie w stylistyce Meze Emp.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2023 o 19:30, side napisał(a):

Na spokojnie chciałbym posłuchać sobie HD660s2, bo mi się spodobały

No właśnie wczoraj je zanabyłem i jestem mega pozytywnie zaskoczony. Też mam AQNH :) i w porównaniu z nimi naprawdę mi się to wszystko skleja. Mega przyjemne brzmienie z nieco większym oddechem. Scena minimalnie (!) kuleje, ale i tak jest lepiej jak w planarnych P-II ! Do tego mocno zaznaczający się bas (jak na przyzwyczajenia z Hołków, to mi go kompletnie nie brakuje), który nie przelewa się wyżej i jest jebitnie szybki... jak całe pasmo. Po Hołkach wyłapuję szczegóły, których wcześniej nie słyszałem, a muzykalność na podobnym poziomie jak nie lepiej! :) Góra rozdzielcza, i idealnie skrojona jak na moje potrzeby. Nie ma mowy o sybilacji! Wyższa średnica też nie denerwuje jak to było w Sivgach. Mega rekomendacja ode mnie!

EDIT: Zapomniałem dodać, że ten dźwięk wydobywa się z przetwornika o średnicy 38mm...

Edytowane przez CoagulaHavoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Corvin74 za możliwość uczestniczenia w tym przecudownym, wiekopomnym i ogólnie ******stym wydarzeniu :D

To moja druga Mita i równie fajna jak pierwsza, nawet pomimo niedomagania zdrowotnego heh.

O ile na pierwszej czas na odsłuchy i rozmowy starałem się podzielić 50/50, o tyle tym razem z odsłuchów były prawie nici - ale wcale nie żałuję bo dobrze było pogadać o audio i nie tylko, cofnąć się w czasie do początków naszego hobby, powspominać stare dobre czasy, ponarzekać na obecne itd itp.

Quality time jednym słowem. Szkoda, że musiałem się wcześniej zawijać, tym w sumie większa, że na schodach minąłem się z dostawcą pizzy! :D

Bardzo dziękuję @kurop , @Mayster oraz @Tytus1988 za możliwość wypożyczenia i zapoznania się z fajnymi sprzętami sam na sam, za cierpliwość i pomoc w gonieniu króliczka (to się akurat cholercia udało!). Jak zawsze można na Was liczyć.

Do następnego razu, już nie mogę się doczekać ;)

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja również bardzo dziękuję wszystkim za jak zawsze bardzo miłe spotkanie. Takiego klimatu jak u nas to nie ma nigdzie!

 

Szczególne podziękowania dla @Corvin74 i Q4net za miejscówkę i interwał spożywczy :)


AJFCJaX4SFmetQ62HT6ep640eDj5iGgDFY-yZDcb
 

AJFCJaUqH1xaKuYT2cNXrioCL8UldAIzmr9ZF58l

 

AJFCJaU8rCVXF7F-GbkuBZvRJUUfMB8xFwHrqNY0

AJFCJaXZyfhwiYcvWG_avuCrkdI1rlrPg4qOPEoq

AJFCJaVBHdJQ-0CILbjmCa4DJ-ws5qlblIboyaUj

AJFCJaUrjooHfKhow5EiUgxGATcnxRPBlQqCbL3E

AJFCJaVQ1Al3pkMB2wfHI0jk8o-bGlJSuRt2egS9

AJFCJaWtNplosms5A3qi1iQSNqJCjsYlltYvyheP

AJFCJaUPvLwnqFWxRC91LhPUVymLbYULrYhEpgWy

AJFCJaWftZ3JEerEDHYV3uRZGrRiq5m52a_VtIJ0

AJFCJaXFoQ3wbPMCuO96n84IJuSObmdt_r-6HJX_

AJFCJaWSzfmRxYsSj5AEiyJX7Q3oo5qBrWKyr0L1

AJFCJaXjAQmOpBgLFFvYX9rpYXuynktsZwl6HI-R

AJFCJaVcg-pFmV3GkNXnh0wU_mR3dr03aRsgYZJm

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.06.2023 o 20:41, Mayster napisał(a):

Jutro o 7 rano wyruszam, więc jeśli ktoś chciałby coś jeszcze to proszę pisać do tej godziny :)
Z mojej strony planuję zabrać póki co tak:

 

Fosi Audio K5 Pro

Hiby RS2
Hiby FC6
Shanling M9 Plus
Shanling M7
Shanling H7
Sotfears Studio 4
Empire Ears Odin
Nb Audio Skeleton
Nuarl Next1
ZMF Atrium
ZMF Caldera
ZMF Aeolus
+ 3/4 kable, w tym najnowszy na srebrze OCC


i taka niespodzianka 😎

 

20230616_173005.jpg

Proszę uczestników Wrocławskiego Mit-a którzy odsluchiwali powyzszego Onix-a o info jak to się odsluchowo sprawowało ? lub kto porównywał do ca1000 ?  Przemek trochę mi naświetlił że to krok dalej niż ca1000 ale i cena o krok dalej więc pytanie czy warto ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rozmawiałem dziś z @kurop i wstępnie ustaliśmy że meet we Wrocławiu odbędzie się w listopadzie - po AudioShow w Warszawie - będzie sporo nowego sprzętu mam nadzieję :)

 

a tak wspominkowo mi się dziś odnalazło przy okazji coś takiego - cytuję sam siebie z wrażeń z meet w październiku 2020

"Piotrowi z WBA i @lsd za to, że mogliśmy posłuchać Electrona i HE1000se.. chyba was znienawidzę... bo nie mogę przestać myśleć o nich."

 

 

I tak dalej ich nienawidzę 😀 , ale za to że mam WBA i HE1000Se .... to przez Was te wydatki 😅

 

 

Edytowane przez Corvin74
  • Like 6
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał(a):

Bardzo lubię nasze dotychczasowe miejsce spotkań, tylko tak się teraz zastanawiam czy nowy wrocławski salon nie byłby równie dobrym kandydatem? Jest tam chyba kilka pomieszczeń, fajna przestrzeń. @kurop ?

Dla wtajemniczonych też tam co się odbędzie, ale i u mnie - grunt bardziej neutralny jak przyjadą goście z innych firm 😁

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Najner napisał(a):

Bardzo lubię nasze dotychczasowe miejsce spotkań, tylko tak się teraz zastanawiam czy nowy wrocławski salon nie byłby równie dobrym kandydatem? Jest tam chyba kilka pomieszczeń, fajna przestrzeń. @kurop ?

 

Coś się wkrótce powinno wydarzyć w tym temacie. Będę dawał znać

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Corvin74 napisał(a):

Rozmawiałem dziś z @kurop i wstępnie ustaliśmy że meet we Wrocławiu odbędzie się w listopadzie

Ostatni raz byłem 05.10.2019 roku, atmosfera była wspaniała i mnóstwo sprzętu do posłuchania.

Niestety następne meety, musiałem opuścić z przyczyn niezależnych ode mnie.

@Corvin74 może uda się przyjechać i spotkać w tym roku🙂

 

45 minut temu, Corvin74 napisał(a):

I tak dalej ich nienawidzę 😀 , ale za to że mam WBA i HE1000Se .... to przez Was te wydatki 😅

Zawsze można sobie wytłumaczyć  Swoje przyjemności.😂

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności