Skocz do zawartości

Konsole


Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

czy "przejdziesz" to nie wiem, ale na pewno możesz spróbować ;)

 

i zwróć uwagę że nie ma sprawnego emulatora GBA ani SNES - tylko GBC (więc i GB) oraz NES

 

poza tym khem khem :P

 

ja emulatorów używam do takich rzeczy: http://pouet.net/prodlist.php?platform[]=Gameboy+Color&order=&x=14&y=5&page=1&order=

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA:CW przeszedłem już jakiś czas temu - fakt nie bawiłem się na sto procent. Po skończeniu gry miałem coś w granicach 70. Muszę przyznać, że jest to najbardziej rozbudowana gra na DS, jaką widziałem. Jest przyzwoita, ale tą ocenę imho nie zasługuje ;). Ale miło, że dostała "pełnoprawną recenzję" mimo bycia grą na pocketa. Cóż, ja tam jednak kupiłem PE dla innego artykułu ;). Aha i uwielbiam takie dni jak ten dzisiejszy :D.

 

ps: to jest wersja demo artykulu, z drugą stroną zamazaną, zachęcam do kupna wersji full hehe.

SL273461.JPG

SL273464.JPG

SL273466.JPG

SL273467.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jakoś już nie jara nowy Tekken. Kiedyś bardzo lubilem bijatyki ale teraz już jakoś przestałem. Może dlatego że nie mam czasu siedzieć i uczyć się ciosów albo po prostu nie mam z kim grać. Teraz zdecydowanie wolę gry fabularne, które mają początek i koniec. Jedyny wyjątek - Ninja Gaiden 2 - najlepsza gra na świecie :), ale to nie do końca bijatyka. I Street Fighter 4 jakoś jeszcze wzbudził moje zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka była świetna i na PS2 i na PSP (zwłaszcza na PSP), podejrzewam że i w szóstkę by mi się przyjemnie grało.

 

szybkiedit: pisząc gry fabularne masz na myśli RPG? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie bijatyki ssa palke na maxa ;) Jeszcze w PALu ..... w NTSC ma to jakis sens , akcja szybsza na ekranie. VF to tam stary klasyk ktory za wiele sie nie zmienia , nowy SF4 mi nie pasuje - 2 klasyka. Tekken to dla mnie mlodosc ;p 2 i 3 - wszystkie dychy kinga i lamania znalem ;p To byly czasy. Piatka przebajerowana , na PSP mily dodatek. 6 sie pojawia na Xboxie 360 i Krystyna z gazowni dzwoni z prywatnego numeru :o Swiat chodzi na psy.

Ogolnie stawiam kloca na PC i granie na PC , wiec napisze o konsoli. Co generacja , to coraz gorzej - stawia sie na grafike , na *******u typu ladny dymek z lufy , a hype z grania gdzies zanika. Wyscig na cyfry konsol sie skonczyl , teraz ktora gra ma miano exlusive..... magia sie gdzies zawiesila.

 

 

Ninja Gaiden 2 najlepsza bijatyka ? :o Spoko , NG to Slasher jak Devil May Cry czy nowa produkcja teraz na 360 Ninja Blade.

2 mi nie pasuje totalnie , bronie fajnie , ale za efekciarskie - juz wspominalem , co sie teraz liczy ? no.....

 

Jedynka klasyka ,wiele osob sobie odpuszczalo ta gre ;p Slynny Boss Alma okrzyknieta najtrudniejszym bossem w grach ost lat. Ja ponad 200h przesiedzialem przed NG jedynka na Xboxa i tak malo.Ale na wszystkich poziomach przeszedlem lacznie ze slynnym Master Ninja - byly chwile , ze lzy sie cisly przez oczy , ale ostatecznie dalem rade;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą... Zobaczcie soul calibur. 2 i 3 to są dla mnie najlepsze części. W ogóle dla mnie najlepsza bijatyka, ale to mało ważne. A 4? straszna jak dla mnie... Te yedi, vader... Ciekawe jak może zwykły miecz schowany w parasolce przyblokować miecz świetlny :P co tekken też coraz gorzej... najwięcej nagrałem się na ps1 i sp2... ale 3 czy xboxa 360 bym nie kupił... powód? nic ciekawego, chyba tylko dla metal gear solid 4, no i dla god of war 3 (jak wyjdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkiedit: pisząc gry fabularne masz na myśli RPG? :D

Nie, mam na myśli ogólnie takie, które mają jakąś fabułę, np. Dead Space, Resident Evil 5, GTA4, cokolwiek co ma początek i koniec. Ale RPG też bardzo lubię, tylko nie mam już czasu w nie grać.

Ninja Gaiden 2 najlepsza bijatyka ? :o Spoko , NG to Slasher jak Devil May Cry czy nowa produkcja teraz na 360 Ninja Blade.

2 mi nie pasuje totalnie , bronie fajnie , ale za efekciarskie - juz wspominalem , co sie teraz liczy ? no.....

No właśnie napisałem że to nie do końca bijatyka, ale moim zdaniem najlepsza gra na świecie. W jedynkę własnie nie grałem, ale mam zamiar kupić przez Xbox Live. A efekciarstwo dwójki to dla mnie akurat wielki plus. Całe życie czekałem na taką grę i nie przeszkadza mi, że grafika nie jest next genowa, a fabuła przeznaczona jest dla 5-latków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności