Skocz do zawartości

Osoba do prowadzenia sklepu MP3Store- HiFiPRO w Trójmieście - Poszukiwana :)


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie tak całkiem serio. Ciężko teraz o pracownika ogólnie w każdej branży. A do takiego sklepu to już nie mówię. Trzeba kogoś co choć trochę się zna, nie ma swoich "dzikich filozofii", portafi być miłym dla ludzi, umie sprzedawać i przede wszystkim być po prostu UCZCIWYM. Wykluczenie choćby jednego to dyskwalifikacja. Ja tam się nie dziwię że tak długo szukają. W sumie to tak jak szukać dziewczyny w moim wieku xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, espe0 napisał(a):

W sumie tak całkiem serio. Ciężko teraz o pracownika ogólnie w każdej branży. A do takiego sklepu to już nie mówię. Trzeba kogoś co choć trochę się zna, nie ma swoich "dzikich filozofii", portafi być miłym dla ludzi, umie sprzedawać i przede wszystkim być po prostu UCZCIWYM. Wykluczenie choćby jednego to dyskwalifikacja. Ja tam się nie dziwię że tak długo szukają. W sumie to tak jak szukać dziewczyny w moim wieku xD

Dużo jest gorących 80 co się ogłaszają wszędzie 🤣

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ferszcik napisał(a):

 

Akurat z tym nie mam większego problemu, duża część sprzedawców sprzedaje towar wyceniony sporo drożej niż ich zarobki. Jednak jako taki pracownik chciałbym czuć, że moja praca jest sprawiedliwie wynagradzana i nie jestem oszukany. Musi być jakaś równowaga.

 

Aplikując na taką pozycję trzeba liczyć się z tym, że zarobki nie będą kosmicznie wysokie ale w tym przypadku kompletnie nie wiadomo czego można oczekiwać skoro pracodawca robi z tego tajemnicę narodową. :)

Jasne, że tak - większość salonów ze sprzętem RTV i AGD, biżuterią, zegarkami, a nie wspomnę nawet o tak oczywistym miejscu jak salon samochodowy. Też nie miałbym problemu, gdyby zarobki były uczciwe, a tu tak jak ktoś napisał jest pewnie najniższa krajowa i pewnie jakaś premia.

 

1 godzinę temu, Karkolomny napisał(a):

Tak sobie czytam... i mnie taka refleksja nachodzi... ja w sumie rozumiem krytykę ... ale od samej krytyki Świat się nie zmieni. Otwórzcie konkurencyjny sklep i zatrudniajcie w nim ludzi w ten sposób, jaki tu proponujecie. Co was powstrzymuje? Naprawiajcie Świat! 😀

Tu ma raczej miejsce konstruktywna krytyka, a takie pisanie przypomina argument, że zamiast krytykować naszych piłkarzy niech ktoś idzie i sam zagra lepiej albo niech ściera się w ringu, jeżeli ma zastrzeżenia co do formy zawodnika jakichś sportów walki.

 

9 minut temu, espe0 napisał(a):

W sumie tak całkiem serio. Ciężko teraz o pracownika ogólnie w każdej branży. A do takiego sklepu to już nie mówię. Trzeba kogoś co choć trochę się zna, nie ma swoich "dzikich filozofii", portafi być miłym dla ludzi, umie sprzedawać i przede wszystkim być po prostu UCZCIWYM. Wykluczenie choćby jednego to dyskwalifikacja. Ja tam się nie dziwię że tak długo szukają. W sumie to tak jak szukać dziewczyny w moim wieku xD

Skoro tak ciężko o pracownika to czemu jeszcze zawężają potencjalne grono osób zainteresowanych? Może po prostu szukają kogoś kto spełnia powyższe wymagania, a przy tym będzie pracował za jałmużnę, bo Trójmiasto to nie miasteczko, w którym się wynajmie kawalerkę za 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał(a):

Tu ma raczej miejsce konstruktywna krytyka, a takie pisanie przypomina argument, że zamiast krytykować naszych piłkarzy niech ktoś idzie i sam zagra lepiej albo niech ściera się w ringu, jeżeli ma zastrzeżenia co do formy zawodnika jakichś sportów walki.

 

Dokładnie tak. Powiem więcej - nie podoba się komuś, że tutaj jest, jak jest? Proszę bardzo - niech zakłada partię, zbiera podpisy, startuje w wyborach. Biadolić, to każden jeden by chciał, a robić to nima komu! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dirian napisał(a):

 

I wracamy do punktu wyjścia - kasa słaba, to robić nie ma komu 😏

no ale nie wiadomo, jaka to kasa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karkolomny napisał(a):

Dokładnie tak. Powiem więcej - nie podoba się komuś, że tutaj jest, jak jest? Proszę bardzo - niech zakłada partię, zbiera podpisy, startuje w wyborach. Biadolić, to każden jeden by chciał, a robić to nima komu! 😉

W praktyce łatwiej po prostu wyjechać, a ponadto politycy są odzwierciedleniem ogółu narodu.

 

 

Wracając do pracy w sklepie to może coś innego jest ścianą nie do przejścia dla potencjalnych kandydatów np. na rozmowie kwalifikacyjnej poddawani są ślepym testom kabli? ;)

Edytowane przez Hustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Play napisał(a):

👆 kolega chyba z Mipu

Nie. Ale 25 lat prowadziłem swoją firmę, obserwuję rynek i mam swoje zdanie na tematy związane z funkcjonowaniem firm, obecnym rynkiem pracy, regulacji, itd. 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jawne-place-coraz-blizej-Kandydat-bedzie-wiedzial-ile-moze-zarobic-8528575.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😂

W dniu 31.08.2023 o 10:03, Superata napisał(a):

Mamy kilku odpowiednich kandydatów ale w tej chwili wstrzymaliśmy projekt HiFiPRO Gdansk. 

A nie pisałem? Nikomu w MIP nie zależy na sklepie w Gdańsku.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, micbud napisał(a):

A, no to jeśli klientom nie zależy, to dobrze, że mip wstrzymał temat. Utopiliby sporo kasy. Jednak tsza mieć łeb do biznesu, żeby takie rzeczy przewidywać.

Straszni ci klienci. Zero szacunku dla biznesu. No nic zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności