Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Osoba do prowadzenia sklepu MP3Store- HiFiPRO w Trójmieście - Poszukiwana :)


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Cześć

W związku ze zmianami oraz rozwojem sklepów, poszukujemy osoby do pracy w planowanym, nowym sklepie w Trójmieście

Osoby zainteresowane, prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń na : kontakt@mp3store.pl 

 

Obowiązki:

Obsługę klientów oraz aktywna sprzedaż

Realizacja zamówień

Dbanie o ekspozycję i porządek na sklepie

Sporządzanie miesięcznej dokumentacji

Prowadzenie komunikacji z klientami poprzez kanały social media

Możliwość dodatkowych prac oraz dochodów w zależności od umiejętności

 

Oczekujemy:

Zainteresowania Sprzętem Audio

Samodzielności i Zaangażowania

Inicjatywy w działaniu

Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta oraz sprzedażny internetowej

 

Oferujemy prace w młodym zespole i w miłej atmosferze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store zmienił(a) tytuł na Osoba do prowadzenia sklepu MP3Store- HiFiPRO w Trójmieście - Poszukiwana :)

Garnizon to przed wszystkim ma tą zaletę, że jest dobry dojazd komunikacją, bo to Wrzeszcz, a dla przyjeżdżających samochodem są (płatne, bo płatne) miejsca do zaparkowania.

A ten Top mnie nie przekonał i jak coś będę od nich potrzebował to wolę Sopot.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, majkel napisał(a):

Tak ma być, a jak nie wierzysz, to spytaj Doroty Szelągowskiej. 

Nie wiedziałem kto to, ale sprawdziłem. Faktycznie. Wszystko szare, ewentualnie można zaszaleć z brązem. No trudno. Taka moda chyba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Coś się dzieje w temacie?

Niech będzie i hifipro, tylko te nowe sklepy są okropnie szare, bure i ponure. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie oglądając zdjęcia.


Wszystko będzie lepsze, niż dotychczasowa piwnica i ten czerwony fotel XD

 

Chociaż nie powiem, miało to swój klimat... :P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej głebokiej piwnicy było cicho i można było sobie posłuchać słuchawek otwartych spokojnie. Poza tym to była kanapa.😎

 

Swoją drogą fajne sklepy poznikały z Jesionowej. Najpierw sklep z m.in. korkami i pistoletami do nich. Potem zniknął sklep z częsciami elektronicznymi. Teraz mp3store. A w międzyczasie, czyli 23 lata temu mój mieszkający tam przyjaciel wyprowadził się do Koszalina, po czym w związku z zawirowaniami z kobietami przestaliśmy być przyjaciółmi. Także mi Jesionowa pasowała. Nie jest to dla mnie ulica jedna z wielu.

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • MP3store

Też jestem ciekaw gdzie będzie nowy sklep, chętnie odwiedzę ;)

A piwnica? Było klimatycznie, 12 lat wspomnień (z czego większość w piwnicy :P ) ale przyznacie że bawiliśmy się wszyscy dobrze i wspomnienia są dobre. 

Doradzanie wam wszystkim w temacie audio, pokazywanie nowego świata muzyki, poznawanie nowych sprzętów, marek, niekończące się dyskusje, wiele fajnych znajomości... Fajnie się to wspomina... 

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DeVilio napisał(a):

Też jestem ciekaw gdzie będzie nowy sklep, chętnie odwiedzę ;)

A piwnica? Było klimatycznie, 12 lat wspomnień (z czego większość w piwnicy :P ) ale przyznacie że bawiliśmy się wszyscy dobrze i wspomnienia są dobre. 

Doradzanie wam wszystkim w temacie audio, pokazywanie nowego świata muzyki, poznawanie nowych sprzętów, marek, niekończące się dyskusje, wiele fajnych znajomości... Fajnie się to wspomina... 

Czerwona kanapa i kupiłem najpierw jakieś soundmagic (mam je w szufladzie do dziś) a potem Takstary Pro80. A następne to już jak z górki się potoczyły. Dużo wspomnień i znajomość z Wojtkiem do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2023 o 18:27, Rafacio napisał(a):

To wy nawet jeszcze nie wiecie, gdzie ten sklep będzie?

Wojtek się wymiksował i pracuje gdzie indziej więc nie wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Czyli wygląda na to, że szukają tak by nie znaleźć. Trudno. Będę kupował gdzie indziej. Nie lubię internetowych zakupów. Wolę sprzęt obadać przed zakupem, a o zwrotach wiele razy już się wypowiedziałem.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

38 minut temu, bassfreak napisał(a):

Czyli rozumiem że nowy sklep nigdy nie powstanie? xD

A widzisz jakieś postępy w tym temacie?

 

Jakby im zależało to już by był. Lokali jest pełno pustych. Pracownika do takiej spokojnej pracy można znaleźć bez problemu, chyba, że problemem jest najniższa krajowa.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Rafacio napisał(a):

 

A widzisz jakieś postępy w tym temacie?

 

Jakby im zależało to już by był. Lokali jest pełno pustych. Pracownika do takiej spokojnej pracy można znaleźć bez problemu, chyba, że problemem jest najniższa krajowa.

Niestety ale znalezienie pracownika w tych czasach to jest rollercoaster. Każdy ma wymagania z kosmosu co do wynagrodzenia a umiejętności zero.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności