Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne, zamknięte, przewodowe, dobry, mocny i głęboki bas, przy tym czyste brzmienie, wysoka jakość innych dźwięków do 300-400zł. Mogą być używane.


Literak

Budżetowe słuchawki z mocnym, dobrym, głębokim basem. Pozostałe dźwięki czyste.  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które polecacie?

    • Ultrasone HFI 15G
      0
    • Ultrasone HIFi450
      0
    • Sennheiser HD238i Precision
      0
    • Audio Technica ATH-ES7
      0
    • AKG K518DJ
      0
    • Creative Aurvana Live!
      2
    • INNE
      3


Pytanie

Witajcie! :)

Pomóżcie w wyborze słuchawek! Zależy mi przede wszystkim na soczystym, głębokim, mocnym basie. Inne dźwięki aby były czyste. Oczywiście przewodowe. Preferowanie zamknięte, ew. półotwarte.
Słucham różnej muzyki, dlatego ciężko coś tutaj określić. Jeśli chodzi o wygodę, to tutaj drugorzędny aspekt. Fajnie jakby by były, jak nie są - trudno - najważniejsza jakość dźwięku.


Przejrzałem wiele wątków, forów i natknąłem na pewne słuchawki. Waszym zdanie, które będą najlepsze?
Ultrasone HFI 15G;

Ultrasone HIFi450;
Sennheiser HD238i Precision (te wyjątkowo otwarte);

Audio Technica ATH-ES7;

AKG K518DJ;
Creative Aurvana Live! (tutaj moze brakować basu, natomiast jakość dźwięku jest chwalona i w opiniach i recenzjach).

Czy może coś innego?

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za porady i opinie. :)

Edytowane przez Literak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wygrzeje je, może metaliczności ustanie.

Rzeczywiście po doposawoniu większych gumek dźwięk się poprawil, natomiast jest za dużo góry. Czasami instrumentów nie slychac, tylko wokal.

Avani i Abigail są polecane w niskiej cenie. Wybrałem Avani.

Trochę uszy się bardziej też męczą niż na nausznych.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności