Skocz do zawartości

STREFA SŁUCHAWKOWA 2022 - ZAPOWIEDZI i PREMIERY


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Mayster napisał(a):

Mam 1 wolną wejściówkę jeszcze, jeśli ktoś potrzebuje to poproszę o adres email na PW :)

Nie można wysłać PW. Chętnie bym przygarnął bo właśnie się zbieram do wyjazdu. mariusz.szornal@gmail.com

Nie można wysłać PW. Chętnie bym przygarnął bo właśnie się zbieram do wyjazdu. mariusz.szornal@gmail.com
Dzięki panie @Mayster

Wysłane z mojego CPH2449 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2023 o 23:27, konrad_a napisał(a):

Mówimy o tej samej sztuce Sangri-La z AVS 2023? Z jakim wzmakiem słuchałeś Susvar?

Ja uważam że Susvary z Enleum (nie z tym wzmakiem HiFiMana) mają dużo lepszą barwę / zróżnicowanie tonalne instrumentów niż Shangri-La.

Na jakim kawałku testowałeś barwę?

W dniu 28.10.2023 o 23:58, szwagiero napisał(a):

Pewnie o tej samej. Susvary słuchałem na wzmaku Hifiman, więc może stąd różnice.

Nie wiem czy się zgodzę. Na sekcji wzmaka ef1000 dla mnie grały zdecydowanie najlepiej, z największym rozmiarem i dynamiką jaką na nich doświadczyłem. Z nadal świetną barwą i gęstszym graniem. Na envy i 23r grały tak samo skromnie. Byłem ze znajomym co chciał tych dwóch spróbować, bo ma sus z ferrum stackiem i siedzą w pudełku od miesięcy. Nadal go zupełnie nie ujęły, ale nie spodziewając się niczego nowego na ef1000 obu nas wzięły z zaskoczenia w końcu grając „lepiej” wciągając w muzykę. Nie wiem czy ten wzmak taki dobry, ale pierwszy raz tak sus usłyszałem 

 

(dla kontekstu głównie utwory wokalne z pojedynczymi instrumentami w tle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kajetanjazz napisał(a):

Nie wiem czy się zgodzę. Na sekcji wzmaka ef1000 dla mnie grały zdecydowanie najlepiej, z największym rozmiarem i dynamiką jaką na nich doświadczyłem. Z nadal świetną barwą i gęstszym graniem. Na envy i 23r grały tak samo skromnie. Byłem ze znajomym co chciał tych dwóch spróbować, bo ma sus z ferrum stackiem i siedzą w pudełku od miesięcy. Nadal go zupełnie nie ujęły, ale nie spodziewając się niczego nowego na ef1000 obu nas wzięły z zaskoczenia w końcu grając „lepiej” wciągając w muzykę. Nie wiem czy ten wzmak taki dobry, ale pierwszy raz tak sus usłyszałem 

 

(dla kontekstu głównie utwory wokalne z pojedynczymi instrumentami w tle)

Dla mnie Susvary na EF1000 grały dostojnie, spokojnie, ale przez to jakoś tak bez wyrazu, bez pazura. Takie śpiące misie. Dźwięk duży i pluszowy. Do relaksu słuchać można. No i ten wzmak na biurku zajmuje z 6x więcej miejsca niż Enleum. 

Daj znać gdyby kolega chciał sprzedać te zakurzone Susvary w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności