Skocz do zawartości

STREFA SŁUCHAWKOWA 2022 - ZAPOWIEDZI i PREMIERY


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kridzu napisał(a):

Tez mi sie wydaje ze to nowa Euforia.

018515CE-4C7E-4906-BFBC-AD38C3EED02C.jpeg

Jeśli dobrze zapamiętałem to mówili na nią Euforia Evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vonBaron napisał(a):

Mocno odstawała dźwiękowo od Envy?

Zauważalnie, ale to nie była przepaść. Envy grało lepiej, ale nie proporcjonalnie do ceny lepiej.

Edytowane przez konrad_a
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vonBaron napisał(a):

Trzeba też pamiętać że Envy miało wyraźnie lepsze lampy.

Trzeba też pamiętać że w warunkach odsłuchowych AVS spokojnie można niewyłapać różnic na lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 13:18, TaediEdi napisał(a):

Mój wipis zupełnie nie tyczył się personalnie Ciebie.

Było nas kilku, wszyscy znani z forum. Dasz jakiś konkret czy wycofasz się z tego?
 

 

W dniu 31.10.2022 o 13:33, Mayster napisał(a):

Podaj jakieś konkrety, bo z moich ust na pewno niczego takiego nie usłyszałeś - z każdym tam mamy dobre kontakty i nie taka jest polityka firmy.

Duża część ekipy to byli normalni użytkownicy i nie mogę im zabronić posiadania własnego zdania, jeśli zostaną zapytani o sprzęt X, ale nadal nikt nie miał takiego przykazu. Aby jakkolwiek więc się odnieść do tego musiałbym wiedzieć z kim i o czym rozmawiałeś :)

^to.

 

Sam wypowiedziałem się raz czy 2 w rozmowie ze znajomymi (nie klientami) na temat tych czy tamtych słuchawek na innych stoiskach.
Bo jeśli o to chodzi, to jeśli prywatna opinia wyrażona w prywatnej rozmowie (i zasłyszane przez jakieś gumowe ucho) jest hejtowaniem to wymiękam. Ale cóż, zima się zbliża, pojawiają się pierwsze płatki śniegu xD



------------

 

Wracając do meritum czyli AVS. Jedno wielkie rozczarowanie, ale nie same targi rozczarowały.
3 lata czekania, planowania, ba! - nawet możliwość poczucia atmosfery od strony wystawcy (dzięki @Mayster) - i wszystko zniweczone przez kłopoty ze zdrowiem. Nic to, byle do przyszłego roku :)

Z tego co zdążyłem posłuchać (głownie lokalnie na stoisku Audeos) i to co wyryło się pozytywnie w pamięci, bez rozpisywania się:

Aroma Jewel
EE Odin
Oroilus Mellanius
ZMF Verite O
Shanling M6 Ultra
Sivga (ogólnie, wcześniej nie miałem kontaktu z marką)
Softears Twilight

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, docentore napisał(a):

Było nas kilku, wszyscy znani z forum. Dasz jakiś konkret czy wycofasz się z tego?

Nie wiem kto był i gdzie bo nie znam twarzy ani nikt z ksywki forumowej się nie przedstawiał typu "hej jestem Alojzy i będę Ci prezentował słuchawki oraz wzmacniacze" :)

 

Wiem za to czego byłem świadkiem i że to było mało profesjonalne, wylewanie wiadra pomyj na rzeczy które sprzedaje konkurencja a nie my , bo my mamy tylko te dobre sprzęty.

 

A kto i na jakim stoisku to mówił tp najlepiej chyba wie ta / te osoby co właśnie to mówiły i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, vonBaron napisał(a):

Ktoś wie jak nazywał się ten mniejszy brat Felixa Envy, widziałem go na fotce ale nie było nazwy a na stronie Felixa też go nie ma.

To jest euforia evo. Z tego co mówił twórca różni się od aniversary tylko kilkoma kondensatorami.

Generalnie ma to być to samo brzmieniowo, tylko w niższej cenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja Sennheisera świadczy chyba o końcu tej firmy w formie w jakiej ją znamy. Słuchawki dla dzieci oraz soundbary. O następcach HD800 chyba można zapomnieć biorąc pod uwagę prezentację słuchawek 2m od ryczącego soundbara z subem.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TaediEdi napisał(a):

Nie wiem kto był i gdzie bo nie znam twarzy ani nikt z ksywki forumowej się nie przedstawiał typu "hej jestem Alojzy i będę Ci prezentował słuchawki oraz wzmacniacze" :)

 

Każdy z nas miał imienne plakietki, także ten, nie było potrzeby się przedstawiać :D

 

Również zamykam temat w szkatułce podpisanej 'zle ludzkie języki/pomówienia' xD

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, docentore napisał(a):

pomówienia

Pomawiać to pomawia mały świadek koronny ja jestem duży a nie mały ale świadek zdarzenia które miało miejsce hehe. Fakt dysputa do zamknięca, a uwagę tylko zwróciłem aby nex time ktoś myślał co mówi, bez spiny koledzy bo nikgo z ksywy czy nazwiska ani stoiska nie wymieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, TaediEdi napisał(a):

...ani stoiska nie wymieniałem.

Czyli fakt, że napisałeś to pod postem dot. stoiska Audeos był niefortunną pomyłka, ok.

 

Wszystko jasne, bez spiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafacio napisał(a):

Czymś różnicie się od kiboli?

Gdzie Rafale widzisz kibolskie zachowania? Przeczytaj jeszcze raz, i jeszcze jeden jak będzie trzeba - do skutku, aż zrozumiesz.
@TaediEdi opisał swoje negatywne odczucia odnośnie targów niefortunnie sugerując, że dotyczyły to jednego ze stoisk gdzie osobiście pomagałem. Rozumiesz dlaczego ta kulturalna dyskusja miała miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak do stoiska Audeos podszedł pan, z którym wymieniłem kilka zdań na temat przenośnych drewniaków Audio-Technica po czym dał mi posłuchać zmodowanych ESW9.

Prośba - jeśli to ktoś z kolegów to chciałbym dokładnie poznać historię tych słuchawek i moda. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę spóźnione reakcje ale co tam.

Bardzo miłe doświadczenia w całej strefie słuchawkowej. Demo Raal i rozmowa z Aleksandarem była zdecydowanie moim ulubionym. WM-1a robi z jego słuchawkami magiczne rzeczy. 

Audeos też bardzo fajnie zaopatrzony, mega mili ludzie z obsługi. 

Final w nieco ekscentrycznym wydaniu, jak to Final. 

W sumie jedyne co mnie zdziwiło to brak HD6x0, na tyle lampowych wzmaków w całej strefie spodziewałbym się choć jednej pary. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności