Skocz do zawartości

Test Astell&Kern Kann Max


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

@maciux - świetny tekst! A że dap jest super to już w tzw międzyczasie udało nam się ustalić. Biorę go jutro jeszcze raz dłuższy tym razem odłsłuch - natchniony Twoim materiałem :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ZebLong napisał:

@maciux - świetny tekst! A że dap jest super to już w tzw międzyczasie udało nam się ustalić. Biorę go jutro jeszcze raz dłuższy tym razem odłsłuch - natchniony Twoim materiałem :)

 

Czy możesz sprawdzić tryb adaptera Bluetooth? W sztuce testowej przycinki co chwilę :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle konkret recka :) Sam jestem ciekaw co taki Kann Max potrafi, tym bardziej że Alpha zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, bo to taki mix muzykalności z konkretną mocą i co za tym idzie, swobodą grania. Odnośnie zaś fragmentu zajawki: 

 

W dniu 30.08.2022 o 19:55, maciux napisał:

Specyfikacja Kanna Max jednocześnie zachwyca i budzi wątpliwości, ale jest bez wątpienia intrygująca. Producent postawił na wysoko pozycjonowany przetwornik ESS Technology, ale w mobilnej wersji, czyli o oznaczeniu ES9038Q2M. Początkowo mnie to rozczarowało, bo mowa jednak o odtwarzaczu wycenionym na 6999 zł, który powinien bazować już na flagowych kostkach, czyli ES9038 Pro. Z drugiej strony na pokładzie są nie dwa, a aż cztery przetworniki ES9038Q2M...

 

To od takich rzeczy jest GameBoy Classic Kann Cube :) Gra jeszcze bardziej referencyjnie od Alphy, nie słodzi barw, ale za to holografię ma mistrzowską i to w kategorii open (oczywiście w kontekście tego co sam miałem/słuchałem do tej pory). Tutaj patrząc na gabaryty i cenę Maxa (zdaje się najmniejszy dap z serii i cenowo tańszy niż Cube oryginalnie był) to pewnie taki złoty kompromis pomiędzy jakością dźwięku, a długością trzymania baterii. Saberek 9038 PRO wysysa batkę jak jaki wampir :D Przekonałem się o tym zarówno w Cowonie Plenue L jak i teraz w Kubku, a wcale nie korzystam z jakichś wymagających słuchawek. 

 

Wracając do Maxa to bardzo podoba mi się jego design, który chyba trochę czerpie z SR15 i 25. Tylko krzywego ekranu brakuje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności