Skocz do zawartości

Sennheiser Px100


MacMax

Rekomendowane odpowiedzi

Delikatne to one nie są, zapewniam ;). To tylko pierwsze wrażenie, z każdym dniem użytkowania buduje się w człowieku poczucie solidności tych słuchawek. Co do rozmiaru, pałąk jest oczywiście regulowany, przy czym regulacja jest na tyle 'flexible', że nie wiem jak trzeba mieć wielki czerep żeby słuchawki nań nie weszły ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 601
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Są bardzo wytrzymałe, nie ma się czym martwić. Jeśli chodzi o przenośność/jakość dźwięku to nic lepszego nie ma.

Zacząłem słuchać w PXach na Normal. ;) Tubular Bells mnie przekonały ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy czym regulacja jest na tyle 'flexible', że nie wiem jak trzeba mieć wielki czerep żeby słuchawki nań nie weszły wink.gif.
ja musze rozciagac je na maxa, zeby mi na leb weszly... :P swoja droga to nawet moj siostrzeniec 4 letni spokojnie moze na nich sluchac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz wymiary głowy ?? ;) ;) :P

Stary nie sugeruj się jego odpowiedzią, to jest niewyobrażalne :P:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ksc75, URy i KPP mają te same wnętrzności. (Info by Majkel)

KSC75 i UR-40 mają te same przetworniki, nowszą odmianę tego co w Porta Pro a więc nie dokładnie to samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że wjeżdżamy na obszar preferencji. Jeśli KPP i UR40 to ten sam przetwornik, to zapewne są osoby, które wybiorą KPP. Tak jak ja nie rozumiem zakładania gąbek od HD414 na PX100, a inni uważają to za znaczną poprawę. UR40 to słuchawki, od których wieje taniochą i skrajnymi oszczędnościami, wygląd niewyjściowy i przeznaczenie nie bardzo zdefiniowane - na zewnątrz czy do domu? KPP to był hit przez ponad dekadę, dopóki Sennheiser nie wypuścił serii PX o wyższej jakości wykonania i lepszej ergonomii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Porta Pro są legendą a nie UR'y wink.gif
marketing...
UR40 to słuchawki, od których wieje taniochą i skrajnymi oszczędnościami, wygląd niewyjściowy i przeznaczenie nie bardzo zdefiniowane - na zewnątrz czy do domu?
wiec moze m.in. dlatego nie sa tak popularne jak kpp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie. Nigdzie nie przeczytałem, że tak może być, a moje PX100 mają bardzo szorstki bas. Trochę tak jakby charczały, aczkolwiek nie tak do końca. Ciężko mi to w ogóle określić, ale najbliżej temu do charczenia :P Wiem, że jeszcze nie wygrzałem ich dobrze, ale nikt nawet nie wspomniał o takim problemie. Co mam zrobić? Niebardzo mam możliwość porównania ich z innym takim samym egzemplarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności