Skocz do zawartości

Sennheiser Px100


MacMax

Rekomendowane odpowiedzi

mam chyba ze 4 rodzaje,

I to czyni z Ciebie eksperta od Sennheiserów - chylę czoła :D :D :D

Może po prostu lubisz jak bas całkowicie dominuje nad resztą pasma i dopiero takie słuchawki będą wg Ciebie "dobrze" grały... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 601
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@dot - no swoim zdaniem to mnie poprostu rozwaliles. No ale... o gustach sie nie dyskutuje.

 

Mysle, ze teraz mam sluchawki porzadnie wygrzane i moge powiedziec, ze bas jest i baardzo mi sie on podoba. Faktycznie, rozniaca pomiedzy moim pierwszym odslucham w sklepie, a teraz jest odczuwalna. Miodzik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sluchawki firmy Sennheiser, maja kiepski bas, o ile wogole go maja :D Zreszta sa przereklamowane, mam chyba ze 4 rodzaje, mx od 300 do 500 i px100, zadne nie maja basow.

Nie zgadzam się.

 

Nie będę tracił czasu na czytanie następnych Twoich postów. Widać, że jedyne na czym Ci zależy to zrobienie zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sluchawki firmy Sennheiser, maja kiepski bas, o ile wogole go maja :D Zreszta sa przereklamowane, mam chyba ze 4 rodzaje, mx od 300 do 500 i px100, zadne nie maja basow.

ROTFL

 

Primo - marna prowokacja.

Secundo - PX100 nie mają basów? Jeśli dla Ciebie 'mieć basy'=mulić po wszystkich pasmach to fakt, nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchelki faktycznie basem nie rozpieszczaja - a juz na pewno mx300, mx400, mx500.

jednak majac hd-202 oraz px100 rzeklbym, ze wg mnie to modele raczej z zapasem basu niz jego brakiem.

oczywiscie model hd202 jest typem zamknietym ale sa to sluchawki bardzo mocno podbite z gory i na dole.

bardziej basiaste mam tylko akg k 26p - z nimi to w tym temacie ciezko wygrac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akg k 26p maja basu "pod dostatkiem" - to na pewno. ale twierdzenie, ze px100 basu nie maja jest lekko mowiac mocno naciagane. ale co kto lubi.

no i warto pamietac, ze akg 26 sa zamkniete, czyli tlumia. pxy sa otwarte i nie maja tlumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Px'y mają więcej basu od HS820 i jest on również nieco lepszej jakości. IMO lepiej się nie przyzwyczajać do zbyt mocnego basu, gdyż później okazuje się on niewystarczający i zachodzi konieczność jeszcze większego jego podbicia tylko po to, aby przyjemność ze słuchania muzyki nie spadła.

Wpadłem w tą pułapkę, gdy miałem HD212 - niebezpiecznie zbliżyłem się do EQ flat w pewnym momencie (flat oznacza w przypadku tych słuchawek bas +ok. 15 dB, może nawet więcej), uszy przyzwyczajają się do coraz mocniejszego basu i trzeba go podbijać coraz bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Px'y mają więcej basu od HS820 i jest on również nieco lepszej jakości.

Zgodzę się jeśli chodzi o jakość, jednak o ilość nie. IMHO, shs8200 miały więcej dołu niżeli moja 'wersja' px100.

Na szufli Philipsów nie dało się słuchać; bas zalewał wszystko. Natomiast px100 grały ładnie, jednak brakowało konkretnego basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szufla jest dość specyficznym player'em. Na neutralnym źródle wydają się mieć więcej basu od HS820. HS'y mają podbity górny bas, może szufla podbija go dodatkowo wraz z dolną średnicą i stąd efekt zalania całego pasma przez bas. PX100 mają bardziej liniowy bas, więc niższy bas wydaje się być relatywnie mocniejszy niż w HS820.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecamy, ja mam i polaczek też ma (tylko on z pad`sami od hd414).

A i przy zamówieniu nie zapomnij o rabacie za sms - wychodzi taniej o 30 zł.

Przemyśl również kupno konwertera line-in - ja nie kupiłem razem z odtwarzaczem i teraz żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecamy, ja mam i polaczek też ma (tylko on z pad`sami od hd414).

A i przy zamówieniu nie zapomnij o rabacie za sms - wychodzi taniej o 30 zł.

Przemyśl również kupno konwertera line-in - ja nie kupiłem razem z odtwarzaczem i teraz żałuje.

 

tak pamietam pamietam:)a jaka jest jego cena, nie wiem czy sie wyrobie z kasa, bo jeszcze zamiarzam wziasc pokroweic skorzany i karte

 

wstepnie zamiarzalem wziasc cx 300 ale cena jest ta sama i sadze ze z px 100 bede bardziej zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupilem px100 i testuje na T60, w poniedzialek podlacze tez do meizu .

 

Jak nie bedzie wystarczajacej poprawy nad mx 400, ktora usprawiedliwialaby wieksza mase i palak to opyle na komisie ;]

 

Poki co podoba mi sie baaaaaardzo szeroka scena ale jakby gora troche mniej "krystaliczna".. na mxach czasem w kawalku ktos brzdeknal strune to czlowieka ciarki przechodzily.. tu tego nie ma poki co.. bardziej to melodyjne ;]

 

No i jest bas.. po pchelkach to cos nowego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

px'y miazdza mx500 ... mx400 i reszte mxxxx .... mnie sie tam dziwiek bardzo podobal ;p pobaw sie eq ;p przedostatni pasek daj na +3 a ostatni na +6 powinno byc lepiej troche..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności