Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dla gracza do 500zł


Mlleko

Pytanie

Dzień dobry. 

Szukam słuchawek przeznaczonych w 80% do grania, a w 20% do muzyki czy filmów. W większości słucham muzyki typu metal.

Budżet - do 500 zł. Jeżeli trzeba jakiegoś wzmacniacza do nich to mogę dokupić w kolejnym miesiącu, ale to już osobny budżet.

Szukam słuchawek bez mikrofonu, podpinanych pod komputer. Nie mam żadnego wzmacniacza do słuchawek.

Moje wcześniejsze słuchawki to Superluxy HD668B. Były one półotwarte i myślę, że takie mi najbardziej odpowiadają. Chyba że sądzicie, że słuchawki zamknięte są lepsze do gier. :) Po przeczytaniu kilku recenzji chciałem zakupić ISK HD9999, ale okazało się że nie są już one dostępne.
Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Mlleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
11 godzin temu, Kuba_622 napisał:

 

Chyba po polsku napisałem, że najlepsze pod względem pozycjonowania przeciwników w strzelankach (wśród słuchawek za kilkaset zł oczywiście). Ja w gry nie gram, ale pozycjonowanie źródeł pozornych w muzyce słyszę, jak większość osób, ale skoro wiesz najlepiej to poleć lepsze.

ATH-AD700X. Nawet DT990 nie mają do nich podjazdu, jeśli komuś zależy na rozbudowanym pozycjonowaniu w szerokości scenicznej. Fidelio trochę lepsze pod względem przestrzennym budowania wieloplanowości dźwięku ale tutaj potrzeba odpowiedniego DACa czy wzmacniacza by to dosadniej usłyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 godzin temu, Kuba_622 napisał:

Kolega co gra w strzelanki przez internet mówi, że najlepsze są HD560s, najlepsze pozycjonowanie przeciwników. Cena niestety około 700 zł (w Black Friday pewnie będą w okolicach 600 zł). Warto jednak iść do jakiegoś sklepu i posłucha, bo co człowiek to inne ucho ;) 

To pozycjonowanie to ludzie przeceniają, bo jak się popatrzy na zawodowych graczy to jadą na sprzęcie od sponsora i o ile myszki czy klawiatury mają solidne, tak słuchawki raczej nie mają startu do "normalnego" sprzętu. Pomimo tego i tak radzą sobie dobrze, a sam pamiętam, że największe sukcesy w FPS-ach odnosiłem lata temu mając jakieś ****ianie Media-Techy z mikrofonem, a potem Koss UR40.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Akurat do grania to HD560s są świetne. ograłem w nich FC3 ostatnio. Niezłe jest to, że są mega lekkie. Brzmienie w sam raz aby zapewniać dobrą jakość i nie rozpraszać. 

 

Z tym, że X2 im nie ustępują z tym, że dla mnie EQ jest potrzebne do pełni szczęścia. 

 

Gratuluję zakupu. 

 

Jedyne czego bym się bał aby teraz je kupowwć to często zgłaszanego problemu zachwianego balansu L/P 

 

Sennheiser w tym aspekcie będzie dużo pewniejszą propozycją. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchawki doszły, będę testował. Jak dla mnie kabel za długi metrowy by zdecydowanie starczył. I na tych słuchawkach maksymalna głośność ustawiona na 100% to jak w moich poprzednich na 50%. Trochę to dziwne, bo szczerze mówiąc ustawiając na 100% nie jest to wcale jakoś super głośno. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To możliwe, że jednak trzeba będzie dokupić jakiegoś dongle żeby było głośniej. Ale najpierw posłuchaj ich trochę czy ci podchodzą ;)


Kabelek można dokupić krótszy w razie czego - https://allegro.pl/oferta/cordial-cfs-kabel-jack-3-5mm-jack-3-5mm-1-5m-6830156767 - jest też wersja 0.9m w razie czego. Sam taki do X2HR używam i jest bardzo spoko - lekko sztywny, nie plącze się. 

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
24 minuty temu, Mlleko napisał:

Trochę to dziwne, bo szczerze mówiąc ustawiając na 100% nie jest to wcale jakoś super głośno. :D

To raczej norma. Dobrej klasy otwarte słuchawki potrzebują więcej prądu. Fidelio może nie potrzebują elektrowni ale z telefonu czy laptopa nie zagrają na miarę swoich możliwości. Jak chcesz je w pełni wykorzystać, to rozejrzyj się z jakimś tanim DAC/AMPem albo lepszym donglem. Możesz polować na używki, żeby też nie kupować czegoś, co będzie w cenie samych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lotto Paw S1 w trybie "Sweet" (masz tam do wyboru kilka profili dźwiękowych) i ikko Zerda fajnie z nimi grają (choć Zerda musiałbym sprawdzić jak z głośnością, bo nie pamiętam), no ale używka Paw S1 to ~ 450 zł. Zerdę mam jak coś na sprzedaż poniżej 3 stówek, ale dopiero w piątek jak będę w domu to mogę ci powiedzieć czy faktycznie gra to odpowiednio głośno ;) 

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności