Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dla gracza do 500zł


Mlleko

Pytanie

Dzień dobry. 

Szukam słuchawek przeznaczonych w 80% do grania, a w 20% do muzyki czy filmów. W większości słucham muzyki typu metal.

Budżet - do 500 zł. Jeżeli trzeba jakiegoś wzmacniacza do nich to mogę dokupić w kolejnym miesiącu, ale to już osobny budżet.

Szukam słuchawek bez mikrofonu, podpinanych pod komputer. Nie mam żadnego wzmacniacza do słuchawek.

Moje wcześniejsze słuchawki to Superluxy HD668B. Były one półotwarte i myślę, że takie mi najbardziej odpowiadają. Chyba że sądzicie, że słuchawki zamknięte są lepsze do gier. :) Po przeczytaniu kilku recenzji chciałem zakupić ISK HD9999, ale okazało się że nie są już one dostępne.
Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Mlleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sugerowałem się z poleconych na tej stronie http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

Ale zastanowię się też nad nimi, bo te widzę po raz pierwszy :D. Na innych forach czytałem, że polecają Logitech G PRO X czy HyperX Cloud albo Audio - Technica M50x. Ale w takim razie jutro też poczytam recenzje tych.

Dzięki

Edytowane przez Mlleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aktualnie mam takie zabawki https://forum.mp3store.pl/profile/39272-manuelvetro/?tab=field_core_pfield_17 Miałem tego setki. Mam syna gracza, podpierdzulił mi X2 i od tamtej pory - rok - nic nie mówi o słuchawkach gamingowych :D Wcześniej miał moje hd681, ale zajechał, co mnie się przez 10 lat nie udało. Że do muzy i filmów X2 dobre, to wiadomka. Możesz kupić modny skuter 50cm, a możesz kupić prawdziwy motor. Jedno i drugie pojedzie i ma swoich fanów. X2 to już prawdziwy motor.  

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolega co gra w strzelanki przez internet mówi, że najlepsze są HD560s, najlepsze pozycjonowanie przeciwników. Cena niestety około 700 zł (w Black Friday pewnie będą w okolicach 600 zł). Warto jednak iść do jakiegoś sklepu i posłucha, bo co człowiek to inne ucho ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 minut temu, Kuba_622 napisał:

Kolega co gra w strzelanki przez internet mówi, że najlepsze są HD560s, najlepsze pozycjonowanie przeciwników. Cena niestety około 700 zł (w Black Friday pewnie będą w okolicach 600 zł). Warto jednak iść do jakiegoś sklepu i posłucha, bo co człowiek to inne ucho ;) 

Pod jakim względem najlepsze? ale jak mówi, że najlepsze ,to temat z nim można zakończyć, bo to z cyku nie znam się ale wypowiem, typowe dla tego ludu. Najlepiej jest na pewno posłuchać ale co komputer ma zanieść do jakiegoś sklepu audio i prosić by mu CS pozwolili odpalić.😂

 

A jakie to gry gramy ?

 

Edytowane przez adivxv
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, adivxv napisał:

Pod jakim względem najlepsze? ale jak mówi, że najlepsze ,to temat z nim można zakończyć, bo to z cyku nie znam się ale wypowiem, typowe dla tego ludu. Najlepiej jest na pewno posłuchać ale co komputer ma zanieść do jakiegoś sklepu audio i prosić by mu CS pozwolili odpalić.😂

 

A jakie to gry gramy ?

 

 

Chyba po polsku napisałem, że najlepsze pod względem pozycjonowania przeciwników w strzelankach (wśród słuchawek za kilkaset zł oczywiście). Ja w gry nie gram, ale pozycjonowanie źródeł pozornych w muzyce słyszę, jak większość osób, ale skoro wiesz najlepiej to poleć lepsze.

 

2 minuty temu, neonlight napisał:

Gry dla dorosłych, wchodzisz w to? ;) 

 

Tylko dla dwóch czy można się dołączyć? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 minut temu, Mlleko napisał:

To chyba ślepy jestem. Bo w cenie koło 550 zł widzę tylko te z HR, a bez HR zaczynają się od około 1000, ale może coś źle patrzę bo na telefonie sprawdzam. 

Proszę, na gwarancji za 391zł. 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-philips-fidelio-x2hr-CID99-IDM9jvm.html#cbae244c18

12 minut temu, Mlleko napisał:

Czym się w ogóle różnią te dwie wersje?

Jak na moje, to znaczkiem, dźwiękiem na 99% nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
28 minut temu, Mlleko napisał:

Ale aż takiej kwoty wydawać nie chcę :). Sądzicie, że w większości do grania słuchawki otwarte też się nadadzą? A są jakieś również tak polecane jak te Fidelio tylko że półotwarte lub zamknięte?

 

Na X2HR bardzo fajnie się gra. Świetnie brzmią wystrzały i wszelakie efekty specjalne. W CS GO bardzo dobrze mi pozycjonują, słychać całkiem dokładnie gdzie kto jest - a jak kiedyś dokupisz im jakąś lepszą kartę / DAC ewentualnie, to będzie jeszcze lepiej.

 

W otwartych gra się bardzo fajnie, bo uszy się nie pocą. 

 

Nie wiem tylko jak one w metalu wypadną, bo nie słuchałem a nie mam ich teraz przy sobie.

Edytowane przez Dirian
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

D990 Pro świetnie nadają się do grania, a używki dostaniesz na pewno taniej niż 500 PLN i bez wzmacniacza w razie czego też nieźle zagrają ;) Do tego wygodne i pancerne, więc jak się wkurzysz i rzucisz o biurko to prędzej biurko uszkodzisz :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności