Skocz do zawartości

Cayin C9


Rekomendowane odpowiedzi

9K zł? Za 10 tysięcy właśnie miałem wymianę okien w 3 pok. mieszkaniu. Ciekawe czy ten wzmacniacz jest tego wart.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nadmiar jodu Ci nie służy. Zluzuj poślady, bo się zbytnio napinasz.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Fajnie to gra....

20211005_154723.jpg

 

Tor: kawałki alac, iBasso DX220 Max, LO, kabel Cayin 4.4 TRRS z zestawu, C9, przejściówka iBasso 4.4->2.5 TRRS, kabel @Perul-a, HE1000SE.

C9: tryb lampowy, low gain, klasa A

Miałem kiedyś też inne małe lampki Alo Continental v3 i Alo Continental Dual Mono - C9 gra lepiej niż obywa.

 

Plusy:

Ma pazur - dobra dynamika. Dociąża dźwięk. Jest soczyście, muzykalnie, jest mięsko. Czarne tło. Fajne wokale. Bardzo dobra tonalność i barwa. Duża detaliczność, precyzja. Mała stacjonarka.

 

Minusy:

Wysoka cena

--Przydałoby się trochę więcej powietrza i większa scena. Prowokuje do ściszania - low gain nie jest taki low?--

Edit: to powyżej przekreślam. Okazuje się że na iBasso 220 MAX gain działa nawet na line-out i był ustawiony na high. Po przestawieniu na medium na iBasso, dałem C9 na high i.... scena się poprawiła. Pojawiło się więcej powietrza, jest głębiej i szerzej. Nie mam zastrzeżeń do sceny.

 

Jeśli ktoś szuka mobilnego wzmaka to nie słyszałem lepszego.

 

Podziękowania dla @MP3store Krakow i @paczek68 za możliwość posłuchania tej małej zadziornej lampki.

Edytowane przez konrad_a
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
11 minut temu, Dirian napisał(a):

 

IEM są od UM, więc nie są "ich" - taki szczegół, bo cena naturalnie pozostaje nadal absurdalna ;)

Tak prawda, na szybko mi się napisało, a przecież cayin IEMów oczywiście nie robi. Kabel mają ten sam deep of universe co do Mentorów, które tanie jak barszcz w porównaniu za pół ceny:). Wyglądają pięknie, to trzeba przyznać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kajetanjazz napisał(a):


A combo z ich IEMem to 12999$ :) 

8k za doki to tylko Trailli o to zahaczało

IEM to jakaś zmodyfikowana wersja MASON FS JARDIN, które już od jakiegoś czasu są w cenach 8-10k $ ( w zależności od wersji)

https://www.uniquemelody.org/products/mason-fs-le-jardin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kabel w fabled sound jardin to wersja Orpheus shielding od pw audio, który sam w sobie teoretycznie kosztuje 6k$. Kabel w mentorach, jak i pokazywany z tym Amber Pearl, to coś na bazie first times, który jest dużo tańszy. Pewnie coś pomiędzy - mentor i FS jardin mają i tak taką samą strukturę driverów. 12ba i piezoelectric bone conduction

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.08.2023 o 18:15, saudio napisał(a):


Nowość na 30 lecie Cayina. 4999$.

Wygląda naprawdę ciekawie. Cena co najmniej wesoła. Ciekawe czy będzie można go w ogóle posłuchać i jak się ma do Ibasso DX320max :D Ktoś widzi tam szczegółową specyfikacja dot mocy, bo ja dopatrzeć się nie mogę? W zastosowaniu transportowalnym mogło by powalczyć o zastąpienie M17 i C9 których używam. Zawsze lepiej było by tachać jednego grata niż dwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności