Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cayin C9


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Fajnie to gra....

20211005_154723.jpg

 

Tor: kawałki alac, iBasso DX220 Max, LO, kabel Cayin 4.4 TRRS z zestawu, C9, przejściówka iBasso 4.4->2.5 TRRS, kabel @Perul-a, HE1000SE.

C9: tryb lampowy, low gain, klasa A

Miałem kiedyś też inne małe lampki Alo Continental v3 i Alo Continental Dual Mono - C9 gra lepiej niż obywa.

 

Plusy:

Ma pazur - dobra dynamika. Dociąża dźwięk. Jest soczyście, muzykalnie, jest mięsko. Czarne tło. Fajne wokale. Bardzo dobra tonalność i barwa. Duża detaliczność, precyzja. Mała stacjonarka.

 

Minusy:

Wysoka cena

--Przydałoby się trochę więcej powietrza i większa scena. Prowokuje do ściszania - low gain nie jest taki low?--

Edit: to powyżej przekreślam. Okazuje się że na iBasso 220 MAX gain działa nawet na line-out i był ustawiony na high. Po przestawieniu na medium na iBasso, dałem C9 na high i.... scena się poprawiła. Pojawiło się więcej powietrza, jest głębiej i szerzej. Nie mam zastrzeżeń do sceny.

 

Jeśli ktoś szuka mobilnego wzmaka to nie słyszałem lepszego.

 

Podziękowania dla @MP3store Krakow i @paczek68 za możliwość posłuchania tej małej zadziornej lampki.

Edytowane przez konrad_a
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
11 minut temu, Dirian napisał(a):

 

IEM są od UM, więc nie są "ich" - taki szczegół, bo cena naturalnie pozostaje nadal absurdalna ;)

Tak prawda, na szybko mi się napisało, a przecież cayin IEMów oczywiście nie robi. Kabel mają ten sam deep of universe co do Mentorów, które tanie jak barszcz w porównaniu za pół ceny:). Wyglądają pięknie, to trzeba przyznać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kajetanjazz napisał(a):


A combo z ich IEMem to 12999$ :) 

8k za doki to tylko Trailli o to zahaczało

IEM to jakaś zmodyfikowana wersja MASON FS JARDIN, które już od jakiegoś czasu są w cenach 8-10k $ ( w zależności od wersji)

https://www.uniquemelody.org/products/mason-fs-le-jardin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kabel w fabled sound jardin to wersja Orpheus shielding od pw audio, który sam w sobie teoretycznie kosztuje 6k$. Kabel w mentorach, jak i pokazywany z tym Amber Pearl, to coś na bazie first times, który jest dużo tańszy. Pewnie coś pomiędzy - mentor i FS jardin mają i tak taką samą strukturę driverów. 12ba i piezoelectric bone conduction

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.08.2023 o 18:15, saudio napisał(a):


Nowość na 30 lecie Cayina. 4999$.

Wygląda naprawdę ciekawie. Cena co najmniej wesoła. Ciekawe czy będzie można go w ogóle posłuchać i jak się ma do Ibasso DX320max :D Ktoś widzi tam szczegółową specyfikacja dot mocy, bo ja dopatrzeć się nie mogę? W zastosowaniu transportowalnym mogło by powalczyć o zastąpienie M17 i C9 których używam. Zawsze lepiej było by tachać jednego grata niż dwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności