Skocz do zawartości

Apple Music


Lord Rayden
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez The Grand Wazoo,

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Palpatine napisał(a):

Jak to u Apple. Działa jak złoto, wszystko lossless, często o wysokim próbkowaniu.

Cena vs Tidal bardzo atrakcyjna, jak masz Apple Music i Apple TV to warto wykupić komplet abonamentów razem z iCloud dla całej rodziny za 45 zł

Właśnie wczoraj wykupiłem :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal IPad najlepszą opcją - używałem tak przez jakiś czas i było to dla mnie uciążliwe i dźwiękowo niesatysfakcjonujące. Dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez bendezar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 minuty temu, kuman napisał(a):

Czy ktos uzywa apple music na androidzie? 

 

Na iphonie 8, niestety nie ma recznego EQ!!!!!! Jestmasa presetow ale recznego brak, no ja pie....le tylko apple moze byc tak zje...ny, po prostu apple wie lepiej ode mnie czego ja potrzebuje. 

Jeśli masz jakiś eq wbudowany w smartfon to możesz nim korygować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuman napisał(a):

Czy ktos uzywa apple music na androidzie? 

 

Na iphonie 8, niestety nie ma recznego EQ!!!!!! Jestmasa presetow ale recznego brak, no ja pie....le tylko apple moze byc tak zje...ny, po prostu apple wie lepiej ode mnie czego ja potrzebuje. 

Po prostu robią słuchawki, które nie wymagają od użytkownika takich zabaw, więc po co mieliby dodatkowo iść na rękę tym, którzy wybierają słuchawki innych firm, które wymagają kombinacji do jako takiego grania 😅

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, side napisał(a):

 

To żart, ale jak przeczytać głośno, to brzmi jakbyś pisał na bombie 😁

 

Faktycznie :) 

Myślałem ze już sobie z tym poradziłem , a jednak pisząc szybko na klawiaturze telefonu iPhone 8 wyglada to właśnie jak widać. Jest to po prostu za mały a dokładnie za wąski telefon do szybkiego pisania przez dłonie dorosłego faceta.

 

Pomyśleć ze Jobs bardzo długo upierał się iż rozmiar 4 cale to wszystko co nam potrzeba.

 

Czas przejść do fazy numer 2. Czyli do pisania przez dyktowanie, tak właśnie pisze wiadomości moja 10 latka i jej rówieśnicy. Tak tez będzie wyglądała obsługa  smartfonów w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem drugie podejście do Apple Music, wcześniej dyskwalifikował u mnie brak wsparcia lossless i prze****owa aplikacja na Windowsa, a jednak więcej czasu spędzam przy PC, a nie przy Macu, a nie miałem wtedy streamera, który by działał z Airplay.

 

Teraz podobno poprawili już apkę na Windowsa (jeszcze nie sprawdziłem). Obecnie streamuję sobie AM z iPhone via Airplay do Shanlinga ET3 i naprawdę świetnie to brzmi. Jak dla mnie wyraźnie lepiej niż Spotify Premium :)

 

Biblioteka bogata, a cena jest korzystna biorąc pod uwagę lossless i ogólne SQ w porównaniu do Spotify. UI tylko wymaga przyzwyczajenia, bo jest takie trochę w stylu Apple, czyli niby proste i minimalistyczne, ale nieintuicyjne imho.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aplowsku part 2….

 

Czy można gdzies przekonfigurowac tak aby dodając album do biblioteki NIE wrzucało wszystkich zawartych tam utworów do zawartości w utwory ??? wtf !?!?

 

na spotify i tidal działa to normalnie…..

Edytowane przez kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie do użytkowników Jabłko Music na iphonach:

Czy mogę sterować innym iphonem w apple music ?

Jest niby apka itunes remote, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy można sterować innym IPhonem, można mackami i Tv ale nie wiem czy można innym iphonem. Wiem że jest Airplay ale wtedy wszystko będzie 16/44

 

Chodzi mi o użycie mojego małego Iphona SE jako stremera Mojo 2......

 

Jest w stanie ktoś to sprawdzić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kuman napisał(a):

Pytanie do użytkowników Jabłko Music na iphonach:

Czy mogę sterować innym iphonem w apple music ?

Jest niby apka itunes remote, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy można sterować innym IPhonem, można mackami i Tv ale nie wiem czy można innym iphonem. Wiem że jest Airplay ale wtedy wszystko będzie 16/44

 

Chodzi mi o użycie mojego małego Iphona SE jako stremera Mojo 2......

 

Jest w stanie ktoś to sprawdzić ?

 

Chyba nie ma takiej opcji. Chciałem tak jak piszesz sterować iPadem, ale nie mam takiej możliwości. Aplikacja rozpoznaje tylko MacBooka i Apple TV. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki był ładny, amerykański.....

cholera pasuje mi apple music, fajne utwory poleca, już sporo nowych rzeczy odsłuchałem a które mi na spotify nie wskakiwały.

 

czyli albo bujać się z kablem, albo 16/44 przez airplay i wtedy to Hiby R2 II po taniości i wyjść COAX , albo zostać z Iphonem SE, ewentualnie zawsze jest Chord Poly......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.12.2023 o 10:53, kuman napisał(a):

a taki był ładny, amerykański.....

cholera pasuje mi apple music, fajne utwory poleca, już sporo nowych rzeczy odsłuchałem a które mi na spotify nie wskakiwały.

 

czyli albo bujać się z kablem, albo 16/44 przez airplay i wtedy to Hiby R2 II po taniości i wyjść COAX , albo zostać z Iphonem SE, ewentualnie zawsze jest Chord Poly......

 

Z Poly do Mojo Apple music puścisz tylko przez Airplay. Najlepiej kupić Poly i Qobuza i wtedy bawisz się po upnp. 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności