Skocz do zawartości

Fanklub Shanling


Jot R

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No to będę pierwszy 🤓

 

Melduję się w fanklubie z moim EH3

 

IMG_1488.jpeg
 

Po pierwszych testach jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zarówno SQ jak i funkcjonalnością. W zasadzie to urządzenie ma wszystko czego szukałem. Na chwilę obecną słucham po AirPlay i tutaj jakościowo jest bardzo dobrze. EH3 nie faworyzuje żadnego pasma przekazując dźwięk w wiernym, szczegółowym i fajnie napowietrzonym przekazie. 
 

Z Sony Z7M2 tworzy naprawdę mega udany duet dający dużo frajdy ze słuchania muzyki. 
 

IMG_1407.jpeg

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand Wazoo powiem Ci, że trochę się tego obawiałem, ale ku mojemu zdziwieniu okazało się zupełnie odwrotnie. EH3 mocniej eksponuje w Z7M2 górę i średnicę jednocześnie prezentując bas w bardzo kulturalny sposób. Oczywiście lecę bez żadnych modyfikacji w EQ. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2023 o 14:07, LuQi napisał(a):

No to będę pierwszy 🤓

 

Melduję się w fanklubie z moim EH3

 

IMG_1488.jpeg
 

Po pierwszych testach jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zarówno SQ jak i funkcjonalnością. W zasadzie to urządzenie ma wszystko czego szukałem. Na chwilę obecną słucham po AirPlay i tutaj jakościowo jest bardzo dobrze. EH3 nie faworyzuje żadnego pasma przekazując dźwięk w wiernym, szczegółowym i fajnie napowietrzonym przekazie. 
 

Z Sony Z7M2 tworzy naprawdę mega udany duet dający dużo frajdy ze słuchania muzyki. 
 

IMG_1407.jpeg

Ogólnie jest to bardzo fajny klocek, jak kogoś nie interesuje odtwarzanie CDków, to w sumie w jednym pudełku ma wszystko co potrzeba do cieszenia się muzą z 99% słuchawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Suszec napisał(a):

Ogólnie jest to bardzo fajny klocek, jak kogoś nie interesuje odtwarzanie CDków, to w sumie w jednym pudełku ma wszystko co potrzeba do cieszenia się muzą z 99% słuchawek :)


Jest dokładnie tak jak napisałeś. Oczywiście pod warunkiem że odpowiada mu prezentowana przez EH3 sygnatura dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy komuś udało się może połączyć shanling et3 z Toppingiem D90 mqa poprzez interfejs IIS? Zrobiłem przewód hdmi aby dopasować piny obu urządzeń, niestety oprócz prawidłowego rozpoznawania sygnału przez dac (dsd/pcm/sampling rate) nie ma dźwięku. Jedynie podczas przestawiania na et3 trybów upsamplingu dźwięk pojawia się na około pół sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiele urządzeń audio, Shanling EH3 ma zaimplementowane w systemie filtry cyfrowe:

 

1. Minimum phase

2. Linear phase apodizing

3. Linear phase fast roll-off

4. Linear phase slow roll-off

5. Minimum phase fast roll-off

6. Minimum phase slow roll-off

7. Minimum phase slow roll-off low dispersion

 

Wie ktoś może gdzie można znaleźć jakiś sensowny opis mówiący o tym czym każdy z nich się charakteryzuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności