Jump to content

Fanklub Shanling

Recommended Posts

Zapisuję się z moim M6 Pro i ME700.  Moja miłość do Shanlinga jest dojrzała i świadoma zalet i ułomności. :)  

BAF2ED8C-949F-41F5-9EA4-0F91C9E96D31.jpeg

7B8A951B-3164-4584-BE32-FEA6B3822A82.jpeg

291D1FEE-C8CC-4BD9-83EE-AE762E7FE680.jpeg

Edited by lobuz1
  • Like 2

Ja od dłuższego czasu z M5s i nie mogę się rozstać. Niektórzy twierdzą, że to nudny DAP ale ja jakoś tego nie czuję. Cenię go za niewielkie podbarwienie i całkiem  naturalne granie.

IMG_20200305_170401.thumb.jpg.74ec5f5343171b5b3278a33d8b647379.jpg

M1, M0 i ME100 

No to trzeba się też zapisać do fanklubu. Obecnie mam M6 Pro i iemy ME700, synergia jest perfekcyjna. Wygląda nawet na to że z kolejnymi aktualizacjami oprogramowania M6 Pro jest coraz bardziej strojony pod te słuchawki. 
Wcześniej od Shanlinga miałem M5s i M6, ale dopiero przy M6 Pro usłyszałem ten przeskok jakościowy. Dla mnie to jest najwyższa półka, a porównywałem go z nawet z Fiio M15 czy Kann Alpha, te może technicznie lepsze, ale tonalnie to M6Pro bardziej mi podchodzi i o dziwo jest sporo tańszy. I nie chodzi tu tylko o synergię z ME700, co by nie podpiąć to dostaje nowego życia. Ciekaw jestem M8 ale to już niestety nie na mój portfel. 

M6 Pro gra bardziej szczegółowo, głębiej i tworzy kulistą scenę, faworyzuje średnicę od razu słychać że to bardziej klasowy sprzęt. M5s stawia na gładkość przekazu, świetny sub bas, scena minimalnie bardziej ściśnietą, ale za to już sporo płytsza. M6Pro ma androida, M5s nie ma, ze streamingu tylko Tidal działa.

Godzinę temu, quakev napisał:

M6 Pro gra bardziej szczegółowo, głębiej i tworzy kulistą scenę, faworyzuje średnicę od razu słychać że to bardziej klasowy sprzęt. M5s stawia na gładkość przekazu, świetny sub bas, scena minimalnie bardziej ściśnietą, ale za to już sporo płytsza. 

Dzięki - właśnie o różnice w sygnaturze mi chodziło.

• 1 month later...

Posiadam Shanlinga M6 i słuchawki Shanling ME700. REWELACYJNIE grają! M6 PRO nie słuchałem, więc nie wiem co zyskam/stracę. Na razie nie chcę tego wiedzieć. Zależało mi na aplikacjach do słuchania muzyki takich jak Neutron, dlatego wybrałem Shanlinga M6, który pracuje na pełnoprawnym Androidzie z możliwością instalacji sklepu Google Play Korzystam z bassowych tipsów i one tak bardzo przypadły mi do gustu. Niskie tony są tak bardzo odczuwalne/zaakcentowane, że niejedne tanie kolumny podstawkowe wymiękają przy nich. Słucham głównie muzyki trance i techno do muzyki klasycznej używam referencyjnych tipsów.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

• Like 1