Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Foghat - Foghat

Foghat - Energized

Foghat - Fool for the City

Foghat - Live

Foghat - Tight Shoes

 

Marc Minkowski, Les Musiciens du Louvre - Mozart Symphonies nr 40 & 41

Edytowane przez Kerebron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czymś takim Celestion Ditton 442 (zdjęcie z sieci), nawet jeszcze nie sprawdziłem jak grają . A ze wzmakiem jeszczę będę walczył bo na razie mam tylko yamahe rx-v2090 i dupy nie urywa. 223327-celestion_ditton_442.jpg

 

Te celestiony to kawał sprzętu, kup pod nie jakiś amplituner/wzmacniacz vintage porządny i będzie jazda :)

A jak Ci się znudzą - daj znać ;)

Edytowane przez Barthuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do przeszłości. Wiem wielu będzie syczeć że cedek słaby ale tak miało być. Głosniki do tego będą u mnie we wtorek. Jadą z GB. Zestaw na sklepik Mp3store Łódź. Jestem ciekaw co z kanapą i fotelami, które obiecało mi szefostwo :)

 

20141008_131321.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty w Biedrze: Marek Jackowski, Yugopolis Bez prądu, Shaggy dla żony.

Jest gdzieś lista tych płyt, bo wczoraj byłem w Biedronce i nic mi się nie pokryło z tym co znalazłem w necie.

Ale zakupiłem sobie Grzegorza Skawińskiego - Me & My Guitar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Toż one nie zejdą nisko jak mają twarde zawieszenie z estradówek, ale skoro masz to do czego kiedyś wzdychałeś super, cieszymy się z Tobą.

Nie wiesz o czym piszesz.

 

No nie wiem bo ich nie słyszałem ale to co widać to swoje mówi ...

Odebrałeś to tak osobiście jak byś był ich konstruktorem.

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter strasznie nie lubię generalizowania i oceniania po tym, co "widać". To nie są estradówki tylko domowa wersja (!) najbardziej cenionych i najczęściej spotykanych w latach 60/70 w Stanach monitorów studyjnych. Zapewniam Cię, że bas jest baaardzo konkretny. Fakt, że u mnie skrzydeł nie rozwiną, ale są to (i późniejsze odmiany) bardzo popularne kolumny w Japonii, a tam często grają w bardzo małych metrażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubię osobistych wycieczek bo to prowadzi do nie miłej atmosfery...

Zawieszenie harmonijkowe jest w wielu odmianach sztywne i nie pracuje tak jak gumowe tudzież piankowe.

Ale mi to rybka bo nie są moje, nie jestem ich konstruktorem, nie sprzedaje ich, mówię tylko to co widzę i co pokazuje zastosowanie w wielu kolumnach zastosowanie innego zawieszania niż harmonijkowe.

A czy są to studyjne, domowe jeśli się podoba nic mi do tego.

 

Sprzęt sprzętem a osobiste docinki zostają grom wie po co ...

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u Jbl w tych latach różnica jednej literki w nazwie lub cyferki sprawiała że to były kompletnie inne kolumny. Mimo że wyglądały identycznie. Z tego co pamiętam nahlepsze były Studio. Przy odpowiednim wzmacniaczu było królestwo niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do przeszłości. Wiem wielu będzie syczeć że cedek słaby ale tak miało być. Głosniki do tego będą u mnie we wtorek. Jadą z GB. Zestaw na sklepik Mp3store Łódź. Jestem ciekaw co z kanapą i fotelami, które obiecało mi szefostwo :)

 

attachicon.gif20141008_131321.jpg

Byłem wczoraj (z moimi KPP do rekablingu) i widziałem - prezentuje się pieknie, a ze byłem tylko na chwilkę, nie słuchałem. Nie wiedziałem, że to taka świeża sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Toż one nie zejdą nisko jak mają twarde zawieszenie z estradówek, ale skoro masz to do czego kiedyś wzdychałeś super, cieszymy się z Tobą.

Nie wiesz o czym piszesz.

 

Nie odbieraj tego personalnie, ale jestes nieco w bledzie, poniewaz te konkretne monitory, nie maja prawa zagrac niskim basem. Mialem do czynienia z tym modelem, jak i 4311, a takze 4312D i zaden nie zagral bardzo niskiego basu :(. Dopiero monitory, ktore obecnie posiadam, pokazaly mi, jak nisko potrafi zejsc kolumna podstawkowa, dwudrozna ;). Zreszta, moca tez je przegonily, a rozmiarowo sa duzo mniejsze od tych JBL-i :P.

 

Jedyne co mnie zauroczylo w JBL-ach, pomimo swoich wad, to jedyny w swoim rodzaju dzwiek, jak to napisales "Amerykanski", nie do podrobienia chyba :P. A tak poza tym, to przyjemnych odsluchow zycze ;).

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności