Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny Touch 1g 32GB + etui Belkina. Miałem przeczucie, że T1G może się zgrać z 2-way pro i się nie pomyliłem, fun jeszcze większy niż z V-Jays :D

Edytowane przez tditsr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegansi stojaczek na SuperLux'y :P

CAM00205.jpg

BTW - Zestaw FiiO'wy wciąż się tłucze w drodze z Hong Kongu <_<

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mu się znaleźć? Zazwyczaj bez odbioru osobistego nikt takiego sprzętu ani nie sprzedaje, ani nie kupuje...

(pozwolę sobie zacytować całość)

hej,

Koledzy (i Koleżanki) nie wiem jak sprawa wygląda u Was ale czas to moje największe aktywo.

 

Wcześniej nie miałem styczności ze światem audiofilskim, a słuchanie muzyki* sprawia mi niewątpliwą

przyjemność.

Podczas ubiegłorocznej rozmowy kolega opisał mi swoje wrażenia z odsłuchu na Orpheuszach.

Byłem bardzo oczarowany Jego wypowiedzią... nieśmiało o nich zamarzyłem... jednak wtedy nie były

one w moim zasięgu.

Jeżeli na czymś się nie znam polegam na opinii przyjaciół, którzy posiadają wiedzę w danym temacie.

 

Nie dysponuję tak dużym czasem abym mógł osobiście przesłuchać kilka/naście/dziesiąt różnych słuchawek.

W pierwszym poście zapytałem gdzie można słuchawki kupić i odsłuchać chcąc je przetestować

na własnej skórze.

 

Uświadomiliście mnie, że bardzo dużo zależy od czynników, których wcześniej nie brałem pod uwagę.

Dzięki Wam również udało mi się skontaktować z Panem Wiktorem, który polecił mi rewelacyjne

cd - accuphase.

 

(Teraz) W 100% zgadzam się z Wami, że podłączenie HE90 wprost do komputera to nic innego jak

nieporozumienie.

 

Słuchanie dobrej płyty na dobrym źródle i HE90 jest niesamowitym przeżyciem!

 

Niestety brak wolnego czasu pozwolił mi jedynie na odsłuch 2-3h w tym tygodniu...

ale jeszcze wszystko przede mną

 

 

Serdeczne pozdrowionka

Lamer

 

 

* słuchanie muzyki - wcześniej tym mianem określałem słuchanie shoutcast-ów, YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cóś. Adapter kątowy, dziś dotarł.

attachicon.gif002.jpg attachicon.gif001.jpg

 

Skąd taki? Standardowe 3,5?

 

Standardowe 3.5. Zwróć uwagę, że jest trochę duży, masywny.

Zakupiłem go tutaj: https://prosklep.pl/product/jack_jack_2185/adapter_katowy_90_mini_jack_stereo_wtyk_gniazdo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności