Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, espe0 napisał:

Z okazji małego remontu mieszkania i życia, trzeba mi było tronu :D

 

IMG_20200907_215813.jpg

Z kim będziesz toczył Grę o Tron ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Oczekiwane kable od [mention=79330]espe0[/mention]... piękna robota... Arya podpięte do X7mkII po balansie grają, choć ledwo DAP radę daje... Jednak prądu to one potrzebują
... O..ja.. pier... jaki ******... spliter, jak on to zrobił z drewna?
 
 
4CB9FAF3-FFE7-4668-B120-284B716F842B.thumb.jpeg.369d7ed013213276f81e15d12ceed2e8.jpeg



Jeśli to poziom DIY z tym pakowaniem to o ja pie....... Cennik szybko podskoczy


Spliter ładny choć materiał...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter DD DJ35A z 2,5mm BAL na 3,5mm. Estetyczny i spisuje się doskonale ze srebrnym, pozłacanym Goldvein :)

 

20200908_172946.jpg

 

 

20200908_171653.jpg

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, deftones9 napisał:

Jak one grają panie?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie miałem dzisiaj zbytnio czasu osłuchać się z nimi (raptem kilkadziesiąt minut łącznie na odsłuch i porównania), ale w stosunku do FA1 (na szybko i na niestety różnych tipsach – nie chciało mi się ich przekładać :rolleyes:) - dół bardziej obecny, ale przy tym nie zalewający i nie zlewający się ze środkiem. Nie jest go tak dużo (nie jest tak podbity), jak się spodziewałem czytając niektóre recenzje (nie odbieram tego, ani na plus, ani na minus).

 

Dźwięk całościowo jest „pełniejszy”. Tonalność przesunięta w „lewą stronę”, ale bez szczególnych ubytków w wysokich rejestrach (dużą rolę odgrywa źródło).

Mam wrażenie, że FH3 grają nieco szerzej od FA1 (dźwięk wychodzi nieco bardziej poza głowę).

 

Co do źródeł, to jak na mój gust sprawdzą się neutralne lub trzeba szukać nawet nieco w kierunku chłodnych. FH3 dobrze się uzupełniają i przyjemniej grają z Aune S6 Pro, niż FA1 (tu czasem jest zbyt „chłodno”).

 

Hmm… nie mam zbyt dużej bazy do porównań, ale… tonalnie (z pamięci) na Aune S6 Pro, są całkiem zbliżone do moich Sundar, z dużymi, skórzanymi padami DIY.

 

Wykonanie po stronie FH3, zarówno same słuchawki, które zrobione są z metalu, jak i kabel (grubszy, zakończony z jednej strony metalowym, dość sporych rozmiarów wtykiem, a z drugiej masywnymi connector’ami).

 

No i tak teraz słucham i słucham… i zastanawiam się czy jakiegoś ustrojstwa do nich nie kupić, które będzie „chłodniejsze” i łapać taki balans, jak z S6 Pro, bo kurcze gra to nieźle :)Telefon, z jakiego mam zamiar korzystać sam w sobie ociepla nieco dźwięk, co było całkiem dobre do FA1, a w FH3 wolę iść raczej w stronę, jak wyżej.
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, greg_jg napisał:

Alternatywa dla FA1

 

CIACH

 

Ja od ~1h w uszach, kupione z myślą o v40. Jest wreszcie tak jak powinno być 🆗 Tipsy Final E + LC-3.5C. Zdecydowanie źródło powinno być neutralne -> analityczne, granie ciepłe, ale nie pozbawione szczegłowości. Góra, jednak nadal potrafi zabrzmieć cyfrowo, choć trochę jest to maskowane ogólną ciepłotą. Co do Aune E1... stawiam wyżej Periodic Audio BE, a FH3 "chodzi" w zdecydowanie wyższej lidze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

To te z allegro?

Ja Ci mogę przechować, u mnie nie znajdzie.


Te z allegro i z forum :)
Słuchawki widziała, udajemy razem, że nic się nie stało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności