Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal monitor po raz drugi, magic...

podobnie jak już było pisane mają coś z etów - zatopienie w dźwięku - oderwanie od świata zewnętrznego przez mega izolację.

DSCF2524.JPG

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, zależnie tez czego oczekujesz. Recenzje kolegi M są w 100% realne. Także trzeba się wczytać bo można się przejechać. Grają naturalnie nie ma podziału na kanał R i L jest stereofonia jako całość. Nie grają na boki co w słuchawkach mnie wkurza.

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są Focal Spirit Pro? Naprawdę są aż tak dobre? Po ile to teraz chodzi?

 

Tak, to Focal Spirit Professional. Są nawet lepsze niż "aż tak dobre". Od początku jesteśmy z Maciuxem piewcami ich walorów :)

A kupić je można już od 900 zł, choćby tutaj:

 

http://skylark.com.pl/focal-spirit-professional/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To są Focal Spirit Pro? Naprawdę są aż tak dobre? Po ile to teraz chodzi?

 

Tak, to Focal Spirit Professional. Są nawet lepsze niż "aż tak dobre". Od początku jesteśmy z Maciuxem piewcami ich walorów :)

A kupić je można już od 900 zł, choćby tutaj:

 

http://skylark.com.pl/focal-spirit-professional/

 

Nie przystoi reklamować konkurencji, skoro cena w Mp3Store ta sama :)http://www.mp3store.pl/products/focal,586,0,0.html

 

No oby były takie dobre, bo zanabyłem wersję Classic :)

 

 

edit:

Ooo... produktu brak. Lekkie faux pas z mojej strony.

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To są Focal Spirit Pro? Naprawdę są aż tak dobre? Po ile to teraz chodzi?

 

Tak, to Focal Spirit Professional. Są nawet lepsze niż "aż tak dobre". Od początku jesteśmy z Maciuxem piewcami ich walorów :)

A kupić je można już od 900 zł, choćby tutaj:

 

http://skylark.com.pl/focal-spirit-professional/

 

Nie przystoi reklamować konkurencji, skoro cena w Mp3Store ta sama :)http://www.mp3store.pl/products/focal,586,0,0.html

 

No oby były takie dobre, bo zanabyłem wersję Classic :)

 

 

edit:

Ooo... produktu brak. Lekkie faux pas z mojej strony.

 

 

Ja mam stąd za 799, ale poczekam 10 dni na dostawe, bo aktualnie domawiają.

 

http://studiopro.eu/spirit-professional-profesjonalne-sluchawki-foca,3,25225,25225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już jutro do mnie zawitają :) Mam wielki sentyment do Beyera i upatruję w DT990 tej jednej jedynej pary, żeby zakończyć zabawę. Jeśli nie to widzimy się w komisie :)

 

91283457588.jpg

Można mieć jedną żonę i być jej wiernym, ale być wiernym jednej parze słuchawek hmmmm musiałbyś być nie zepsuty i skrzywiony przez fora jak to.

Ale przy 2 różnych nausznych + dokach da się wyrobić.

 

Bo zawsze za jakiś czas coś się w nich nudzi, coś się nudzi w muzyce. Ja już po prostu nie próbuje, trzeba się cieszyć z czegoś w tym życiu baaa dzięki muzyce widzę że mniej marudzę więcej się cieszę raduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem Skylark, bo można się u nich dość efektywnie targować. Nawet w kwestii cen wyprzedażowych. Wszystko w bardzo przyjemnej atmosferze. A niestety, byłem obsługiwany przez serwis mp3store i nie mam dobrych wrażeń (choćby ze zwrotu reklamacyjnego, który skończyłby się w UOKiK gdyby nie nieoceniony WojtekC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może już jutro do mnie zawitają :) Mam wielki sentyment do Beyera i upatruję w DT990 tej jednej jedynej pary, żeby zakończyć zabawę. Jeśli nie to widzimy się w komisie :)

 

91283457588.jpg

Można mieć jedną żonę i być jej wiernym, ale być wiernym jednej parze słuchawek hmmmm musiałbyś być nie zepsuty i skrzywiony przez fora jak to.

Ale przy 2 różnych nausznych + dokach da się wyrobić.

 

Bo zawsze za jakiś czas coś się w nich nudzi, coś się nudzi w muzyce. Ja już po prostu nie próbuje, trzeba się cieszyć z czegoś w tym życiu baaa dzięki muzyce widzę że mniej marudzę więcej się cieszę raduje.

 

 

Już kilka razy pisałem : 2-3 pary słuchawek i słucham tzw. "tygodniówkami". Potem biorę te co odpoczywały. I mam wtedy tak jakbym coś nowego założył na czerep.

Przy pięciu parach (więcej nie zamierzam kupować) odstęp między pierwszą, a piątą jest oczywiście znacznie dłuższy - dzięki temu po założeniu odsłuch jest jak "świeży powiew poranka" :)

 

Które to Beyery ?

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, 600-ek posłuchałbym z ciekawości, bo tylu zwolenników tej wersji co przeciwników.

Nawet myślałem o nich kiedy zaparkował u mnie SWS Silicone Balanced AMP, no ale potem doszlusowały do garażu SWS Nuoroda i odpuściłem Beyerom.

Za mało miejsca w garażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już jutro do mnie zawitają :) Mam wielki sentyment do Beyera i upatruję w DT990 tej jednej jedynej pary, żeby zakończyć zabawę. Jeśli nie to widzimy się w komisie :)

 

Jakoś okazyjnie się trafiły używane, czy znalazłeś gdzieś nowe w dobrej cenie?

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy przetworniki nie beda pierdzialy ;). Ja ostatnio kupilem w OleOle i zonk, oba furczaly i... w droge Beyer-ki :(. A tak poza tym, to chala straszna, zupelnie nie moje brzmienie,

a pomyslec, ze pare lat temu bardzo lubilem wersje 250ohm-owa :ph34r::D.

 

@down

Sygnaturka ma nieco prowokowac, bo sa tam sprzety z "najwyzszej polki" :D Co do X2 to zgadles :)

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy przetworniki nie beda pierdzialy ;). Ja ostatnio kupilem w OleOle i zonk, oba furczaly i... w droge Beyer-ki :(. A tak poza tym, to chala straszna, zupelnie nie moje brzmienie,

a pomyslec, ze pare lat temu bardzo lubilem wersje 250ohm-owa :ph34r::D.

 

A teraz patrząc na sygnaturkę to chyba żadnych słuchawek nie lubisz, no chyba tylko x2 z avatara :P . A tak w ogóle, to są tak skrajne opinie na temat różnych słuchawek, że jak czytam to głupieje :woot: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności