Skocz do zawartości

Komputer Nie Wykrywa Cowona :/


Nali

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, u mnie jest to samo: nie wykrywa D2 na stacjonarnym, ale na notebooku już tak... USB jest w pelni sprawne - czytnik kart chodzi, Windows legalny... mam swoją lamerską teorię dla tego stanu rzeczy (nie znam się na komputerach za bardzo): D2 pokazywany jest jako dysk E, w moim stacjonarnym to oznaczenie dysku jest już zajete (stacja dysków) i D2 nie wykrywa. W notebooku jest ta "literka" dysku wolna i D2 wykrywa.

Niech ktoś znający sie na tym mnie naprostuje ewentualnie jeśli plotę androny....

Aha baterię w stacjonarnym ładuje przez USB, tylko pojawia sie komunikat "disconnected"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb pracy tego D2 to macie ustawiony MTP czy UMS? Amerykański przyszedł do mnie ustawiony na UMS, nie wiem jak to u nas. W menu Settings playera jest gdzieś opcja, normalnie się przestawia. Dajcie UMS, a jak to nie pomaga, to polecam sprawdzić, czy do desktopa nie ma pomapowanych dysków sieciowych tylu, że literek brakuje. Wtedy jeden trzeba odłączyć z poziomu Windows (prawy klik na dysk -> Odłącz / Disconnect)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, u mnie jest to samo: nie wykrywa D2 na stacjonarnym, ale na notebooku już tak... USB jest w pelni sprawne - czytnik kart chodzi, Windows legalny... mam swoją lamerską teorię dla tego stanu rzeczy (nie znam się na komputerach za bardzo): D2 pokazywany jest jako dysk E, w moim stacjonarnym to oznaczenie dysku jest już zajete (stacja dysków) i D2 nie wykrywa. W notebooku jest ta "literka" dysku wolna i D2 wykrywa.

Niech ktoś znający sie na tym mnie naprostuje ewentualnie jeśli plotę androny....

Aha baterię w stacjonarnym ładuje przez USB, tylko pojawia sie komunikat "disconnected"..

u mnie player zachowuje sie podobnie, laduje sie przez USB ale komputer nie wygrywa go jako dysk :/

na drugim kompie dziala wszystko bez zarzutow :/

Tryb pracy tego D2 to macie ustawiony MTP czy UMS? Amerykański przyszedł do mnie ustawiony na UMS, nie wiem jak to u nas. W menu Settings playera jest gdzieś opcja, normalnie się przestawia. Dajcie UMS, a jak to nie pomaga, to polecam sprawdzić, czy do desktopa nie ma pomapowanych dysków sieciowych tylu, że literek brakuje. Wtedy jeden trzeba odłączyć z poziomu Windows (prawy klik na dysk -> Odłącz / Disconnect)

 

MTP/UMS a gdzie to zmienic w opcjavh cowona ?? bo nie moge tego znalezc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 2.21 i jak podlaczam do usb 2.0 nic a jak do 1.1 znajduje XP

 

myslisz ze to moze byc problem z USB ?? znaczy sie ze pod USB 1 dziala ok a pod USB 2 juz jakis problem ma ;> ??

 

no i jesli masz to samo oprogramowanie to czy opcje w menu zgadzaj sie z tymi ktore podalem ?? bo zaczynam sie juz tym powoli martwic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie USB 1.1?! Przecież ten player wykręca prawie 6MB/s przy wgrywaniu do niego plików, przy USB 1.1 będzie jakieś 9x wolniej. Nie w tym jest problem. Może po prostu coś z tym cowonowym kablem jest nie tak? \

>FireAxe, kup sobie przedłużacz USB, wetknij z tyłu kompa do USB 2.0, a drugi jego koniec wyciągnij na biurko, i niech tak sobie leży. Nie będziesz się musiał nawet schylać do obudowy kompa, jeśli masz ją na podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności