Jump to content
  • Similar Content

• By Rakos
      Witajcie,
      Aktualnie stoję przed ciężkim wyborem, otóż po długim czasie jestem w stanie kupić wyższej klasy źródło. Aktualnie posiadam ~3000 złotych, więc moje pytanie brzmi: czy warto dopłacić 1000 złotych do czegoś innego? To jednak by opóźniło datę mojego zakupu.
      Oczekuję:
      delikatnego podkreślenia linii basowej bez przesadzonej ingerencji w odbiór innych częstotliwości (PS. nienawidzę mułu), naturalną, łagodną średnicę, małego wpływu charakteru źródła na górę (najlepiej taki złoty punkt pomiędzy charakterem ciemnym a jasnym), wysoki poziom rozdzielczości i efektywności sceny Istnieje taka możliwość, że źródło będę parował ze słuchawkami niskoohmowymi (przeważnie pełnowymiarowymi). 
      Zastanawiałem się nad: 
      Topping DX7 Pro SMSL M200 + SP200 + interkonekty Topping D70 + SP200/Monolith THX AAA 887 + interkonekty (dopłata) Bardzo bym was prosił o pomoc, bo jednak to z pewnością nie są małe pieniądze. 
      Za każdą odpowiedź dziękuję!
    • By Arzyk
      Witam,
      Poszukuję DAPa, który będzie w stanie spełnić moje oczekiwania, a są to:
      musi być w stanie streamować po wifi i usb muzykę do procesora E800dsp ze stajni alpine (DLNA). musi na nim pracować Tidal w wersji offline. kwota maks 1000 zł DAP nie będzie używany jako grajek do słuchawek, będzie używany stricte jako źródło cyfrowe dźwięku do systemu Car Audio - i nic więcej.
      Wypatrzyłem,że parametry spełnia Fiio M6 ale wyczytałem, że procesor słaby i w Tidalu przy kasowaniu utworu albo szukaniu lubi mieć zwiechy - kiepsko. Z kolei M9 przekracza budżet.
      Co jeszcze jest warte rozpatrzenia?
      Arek
    • By Broda
      Chyba zamroziłem sie na parę lat z moim obecnym Dacem. 
      Przy pracy do laptopa (  z Foobarem - wtyczka Wasapi ) używam już bardzo długo Usb Dac Hifime Sabre  ES9023 , a do telefonu Hifime Android Dac. Do tego mały bardzo wiekowy lampowy wzmacniacz Philipsa i  stare kolumienki z  lekkimi papierowymi głośnikami Alnico.
       Chciałbym  zmienić już Dac, a nie mam doświadczenia, a tym bardziej możliwości odsłuchania - dostępu do kilku urządzeń.
       Na forum jest dużo użytkowników osłuchanych i często zmieniających urządzenia, dlatego proszę o sugestie wyboru - zakupu sprzętu. Miałem  w karierze Pc- audio dac na Wolfsonie  - Nostromo oraz  na TDA - Muse audio. Kostka Sabre w moim przypadku była postępem w jakości odsłuchu. Proszę o propozycję budżetowego Daca -  kroku naprzód. Używany również wchodzi w grę, ogranicza mnie jedynie budżet tak około 500 zł, ale tańsze a godne polecenia jak najbardziej mile widziane. 

Z góry przepraszam, jesli to nie jest własciwy wątek.

Na zdjęciu moje dotychczasowe " ustrojstwa"

• By KichawaJablonska
      Szukam słuchawek nausznych z bluetooth do 600zł. Słucham ambientu, klasycznej, ogólnie dużo elektronicznej i od czasu do czasu jakiegoś popu,rocka. Lubię jak jest wyraźny bass i jak dobrze słychać przestrzeń. Nie lubię jak słuchawki za mocno dociskają uszy. Słucham tak pół na pół w domu i w terenie. Teraz mam Creative arvana life i Marshall majory 2 ale w majorach ucho mi niewygodnie. Myślałem o Sennheiser HD 4.50 BTNC. Będzie to grało lepiej niż Creative Arvana Life ?
      VID_20200605_130553.mp4
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy