Jump to content

Recommended Posts

Test zbiorczy SMSL - M8A, SAP12 , P2

Test:

https://stereoikolorowo.blogspot.com/2019/03/zestaw-smsl-m8a-smsl-sap12-i-smsl-p2.html

Cytat

Zestaw S.M.S.L. M8A, S.M.S.L. SAP12 i S.M.S.L. P2 to komplementarna propozycja dla osób poszukujących dobrego a niedrogiego nabiurkowego systemu słuchawkowego. Tytułowy zestaw jest kapitalnie wykonany, zaopatrzony w najnowocześniejsze i wysokojakościowe komponenty oraz, co najważniejsze - dysponujący bujnym, plastycznym i barwnym dźwiękiem o wysokiej jakości hi-fi. Znacznie wyższej niżby sugerowała bardzo konkurencyjna cena.

Rekomendacja!!!

IMG_2271.JPG

Jak dla mnie to sprzęt do grania tylko w zestawie - dac bardzo jasny (fakt mam v2 na ess9038) a wzmak nieco ciemny i dopiero razem fajnie to brzmi.

SMSL ogólnie zbiera bardzo pozytywne opinie nawet w światku zatwardziałych pasjonatów zwanych przez siebie audiofilami.

Sam znam kilku którzy sami twierdzą że wstyd im się przyznać że korzystają ze sprzętu w tej cenie. Jak wiadomo to specyficzna grupa.

• Like 1
  • Haha 3

Już kiedyś pisałem, że SMSL powinien podnieść ceny swojego sprzętu, stosownie do jakości dźwięku.

Wtedy od razu audiofile zaczęli by masowo kupować produkty tej marki ;)

(dobrze, że zdążyłem z zakupem sAp-II w nieaudiofilskiej cenie 😜 )

Właściwie to już ma takie ceny a przynajmniej w Polsce - M8A jest w cenie Aune X8, który jest jednak lepszym sprzętem - swojego kupowałem z Francji to z przesyłką wyszło 800 zł i tyle jest wart. Droższych SMSLów boję się kupować bo recenzji jest mało a czasami zdarzają im się straszne gnioty jak chociażby AD-18 - niby do wszystkiego a w sumie do niczego ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Superata
      Test:
      https://www.stereolife.pl/4041

" Aries G2 jest w moim przekonaniu cyfrowym źródłem bliskim audiofilskiego absolutu. Nie chcę, i być może nawet nie powinienem sobie wyobrażać do czego będzie zdolny w połączeniu z trzema innymi urządzeniami z tej serii. Wiem, że chciałbym mieć taki transport w swoim systemie odniesienia i na razie to mi wystarczy.

Co więcej, gdybyśmy przebudowali Ariesa G2 i zrobili z niego normalnego, domowego peceta, prawdopodobnie byłby beznadziejny. Ale, w odróżnieniu od takich blaszaków, zbudowano go tylko w jednym celu. Ma odtwarzać muzykę. I robi to genialnie" 

• By Superata
      Po sukcesie FiiO FH5 nie mogę się doczekać jak wielu z was premiery nowego modelu z tej serii FiiO FH7.
      Słuchawki zapowiadają się wyśmienicie.

Nowy preorder trochę nietypowy nie z naszej winy po prostu konkurencja ma do nas żal, że was traktujemy lepiej  

Cena regularna: 2399 PLN

Cena w przedsprzedaży: 2399 PLN + Bon na zakupy w MP3Store wartości  700 PLN

Oferta ważna do 16 czerwca 2019 - do tego czasu przyjmujemy zapisy i wpłaty. W uwagach do zamówienia wpisujemy: FiiO FH7 + BON czekamy na @ zwrotny od obsługi i kontynuujemy realizacje zamówienia. Oczywiście w celach marketingowych najpierw lista  

Realizacja koniec czerwca.

1
      2
      3
    • By Superata
      Raport podsumowanie High End Monachium 2019

HE19=PM_Abschluss_Nr8_GB_V6.pdf

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy