Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Mam budsy 2 pro i mam KZ od crinacla default_smile.png
Nie, nie da się porównać jakości w krytycznym odsłuchu. Pomijam już kwestię ergonomii, bo budsy nie każdemu będą leżeć w uchu.
Mam je ciągle dlatego, że są maleńkie i świetnie się sprawdzają jako awaryjne TWSy, na wypadek dłuższej podróży w halasie na przyklad.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą alternatywą dla Budsów są SoundCore Space A40. Bardzo wygodne, ma prawdę dobry dźwięk, bardzo przyzwoite ANC i przeźroczystość no i LDAC plus multipoint. I cena sporo niższa 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bakus1233 napisał(a):

A co się a nimi stało i po jakim czasie użytkowania?

Skończyły to niewłaściwe słowa, użytkuje je mój syn 😃zostałem zmuszony do zakupu nowych, myślę o 1000xm5 ale trochę drogie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz SoundCore Space A40, taniej a wcale nie gorzej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dj1978 napisał(a):

jak je upolować w tej cenie?, chyba że używki.

Był strzał na pepper 80 szt, rozeszły się w 5 min. Zobaczymy czy są warte, podobno mało basu i lubią wypadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ppmuzyk napisał(a):

Był strzał na pepper 80 szt, rozeszły się w 5 min. Zobaczymy czy są warte, podobno mało basu i lubią wypadać. 

Zrób HearID to dźwięk dostosuje się do twoich uszu. Sporo zmienia. W tej cenie to super zakup. Gratuluję 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaro54 napisał(a):

Zrób HearID to dźwięk dostosuje się do twoich uszu. Sporo zmienia. W tej cenie to super zakup. Gratuluję 

Zrobiłem, góra trochę kłuje i zalatuje cyfrą, i basu jak na lekarstwo, ale zdaje sobie sprawę że to moje subiektywne odczucia. Sony i Sennheiser przyzwyczaiło mnie do kopa w dole, może dam im czas. Kusi mnie jednak wydać ok 1200 zł na jakiś konkret anc brzmienie i wygoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Klipsch T5 II, Jak poszukasz to taniej niż 1200 pln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro54 a co byś z tych polecił: SoundCore Liberty 3 pro, sony linkbuds s, technics eah-az60, Edifier NeoBuds Pro 2, Samsung Buds 2 Pro? 

 

Dzięki za linka do scarbir.com ale tam się kończy zestawienie na 150$ i niektórych interesujących mnie słuchawek tam nie ma. Mój budżet to 180$ max

Edytowane przez ichris
lit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2023 o 19:00, hammerh34d napisał(a):

Mam budsy 2 pro i mam KZ od crinacla default_smile.png
Nie, nie da się porównać jakości w krytycznym odsłuchu. Pomijam już kwestię ergonomii, bo budsy nie każdemu będą leżeć w uchu.
Mam je ciągle dlatego, że są maleńkie i świetnie się sprawdzają jako awaryjne TWSy, na wypadek dłuższej podróży w halasie na przyklad.
 

Oj, jak te KZty są lepsze to po Yanyin Moonlight z BTR7 mogą uszy krwawić od Budsów. Od jakiegoś czasu denerwuje mnie kabel i konieczność ulokowania FiiO w jakiejś kieszeni, podczas gdy wszystkie są pełne, ale nie mogę znaleźć żadnej sensownej alternatywy wsród IEMów. Dla mnie Moonlight wygrały z Mest MKII więc może być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak te KZty są lepsze to po Yanyin Moonlight z BTR7 mogą uszy krwawić od Budsów. Od jakiegoś czasu denerwuje mnie kabel i konieczność ulokowania FiiO w jakiejś kieszeni, podczas gdy wszystkie są pełne, ale nie mogę znaleźć żadnej sensownej alternatywy wsród IEMów. Dla mnie Moonlight wygrały z Mest MKII więc może być ciężko.
Napisałem o KZ, bo tych używam jako tws ;)
No dobra, Blessingów też, ale te już w ogóle nie bardzo dają się porównać z budsami.

d15cb5b309f02978a11347bb23810902.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeonidK napisał(a):

Oj, jak te KZty są lepsze to po Yanyin Moonlight z BTR7 mogą uszy krwawić od Budsów. Od jakiegoś czasu denerwuje mnie kabel i konieczność ulokowania FiiO w jakiejś kieszeni, podczas gdy wszystkie są pełne, ale nie mogę znaleźć żadnej sensownej alternatywy wsród IEMów. Dla mnie Moonlight wygrały z Mest MKII więc może być ciężko.

@LeonidK ja do BTR7 zamówiłem takie etui z klipsem i uchem do smyczy. Oryginalny zamiennik etui z zestawu też od Fiio

2 godziny temu, ichris napisał(a):

Jaro54 a co byś z tych polecił: SoundCore Liberty 3 pro, sony linkbuds s, technics eah-az60, Edifier NeoBuds Pro 2, Samsung Buds 2 Pro? 

 

Dzięki za linka do scarbir.com ale tam się koczńy zestawienie na 150$ i niektórych interesujących mnie słuchawek tam nie ma. Mój budżet to 180$ max

Z wymienionych w mojej kolejności Technics AZ60, Edifer NeoBuds Pro 2, Liberty Pro ( jeśli masz spore uszy w środku małżowiny, bo są spore), pozostałych nie słyszałem 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ichris napisał(a):

Jaro54 a co byś z tych polecił: SoundCore Liberty 3 pro, sony linkbuds s, technics eah-az60, Edifier NeoBuds Pro 2, Samsung Buds 2 Pro? 

 

Dzięki za linka do scarbir.com ale tam się koczńy zestawienie na 150$ i niektórych interesujących mnie słuchawek tam nie ma. Mój budżet to 180$ max

AZ60

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ppmuzyk napisał(a):

AZ60 miałem jakiś czas temu, petarda brzmienie ale mam jedno ucho jakieś nietypowe i czułem dyskomfort, coś mnie uwierało i byłem zmuszony zwrócić 

 

Gdzie można bez problemów zwrócić dokanałówki?

 

Będę miał dylemat co sobie kupić na mikołajki... AZ60 czy pozostać wierny kabelkom i kupić SIMGOT EA1000. Biorąc pod uwagę, że słucham głównie muzy z Tidala z Samsunga A52s to chyba lepiej wyjdę na zakupie bezprzewodowych.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ichris napisał(a):

 

Gdzie można bez problemów zwrócić dokanałówki?

 

Będę miał dylemat co sobie kupić na mikołajki... AZ60 czy pozostać wierny kabelkom i kupić SIMGOT EA1000. Biorąc pod uwagę, że słucham głównie muzy z Tidala z Samsunga A52s to chyba lepiej wyjdę na zakupie bezprzewodowych.

Amazon 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative ogłosił pierwsze TWSy z przetwornikiem xMEMS. Za bas odpowiedzialny będzie dodatkowy DD.

 

Dwie wersje: jedna ze wsparciem dla lepszych kodeków i na tym koniec różnic.

Chociaż, oj, przepraszam - droższe mają pozłacane wnętrze etui.

 

Że też dla tych $20 w tę, czy we wtę, chciało im się rozdzielać produkcję..

 

https://www.ecoustics.com/products/creative-aurvana-ace-2-true-wireless-earbuds/

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konstrukcja tych nowych Creative musi być taka "patyczkowa" ? Muszą być applowe ? Do tej pory Creative robil normalne TWSy 

aptX lossless ? Tego chyba nie ma na razie żaden telefon. Znowu opuszczono LDAC 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 20:06, ppmuzyk napisał(a):

AZ60 miałem jakiś czas temu, petarda brzmienie ale mam jedno ucho jakieś nietypowe i czułem dyskomfort, coś mnie uwierało i byłem zmuszony zwrócić 

Lewe ucho mam nietypowe. Sporo doków go nie lubi. W przypadku AZ60 nic złego się nie dzieje, czasem tylko muszę poprawiać w uchu słuchawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności