Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Hejkum kejkum...
czy ktoś z użytkowników testował AG Cotsubu albo Uzura? Słuchawki wyglądają dosyć ciekawie, ale nie bardzo wiem czego można się spodziewać po dźwięku, szczególnie że w tym przedziale często trafiają się basowe buły albo przesadzone V-ki.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MrSheep napisał(a):

 

@all999 Kolega Cię wzywa ;)

Coś szybko sprzedał kolega. Też byłem ciekawy jego opinii.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikko ciekawe TWSy sprzedaje

Ikko Active buds

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, rzeczywiście ciekawe. Wręcz innowacyjne.

 

Etui, które robi za mini DAPa, a nawet coś więcej?
Wbudowany AMOLED?

Łączność oparta na karcie SIM?

 

Na papierze, na dodatek w tej cenie, prezentuje się pięknie.

 

Ale mój wrodzony sceptycyzm bierze górę..

 

Niemniej, jakby Apple (lub inny gigant) coś takiego by sprezentował - kupuję z miejsca. Tylko że pewnie same słuchawki by mi, ostatecznie, nie leżały - jak to z większością TWSów u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, rzeczywiście ciekawe. Wręcz innowacyjne.
 
Etui, które robi za mini DAPa, a nawet coś więcej?
Wbudowany AMOLED?
Łączność oparta na karcie SIM?
 
Na papierze, na dodatek w tej cenie, prezentuje się pięknie.
 
Ale mój wrodzony sceptycyzm bierze górę..
 
Niemniej, jakby Apple (lub inny gigant) coś takiego by sprezentował - kupuję z miejsca. Tylko że pewnie same słuchawki by mi, ostatecznie, nie leżały - jak to z większością TWSów u mnie.
Jest karta SIM a brak karty pamięci

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pod streaming tylko AI i tłumacz online 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jaro54 napisał(a):

Nie pod streaming tylko AI i tłumacz online 

Działają po WiFi i tylko z ich DAPem. Opcja tłumacza fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie jestem zwolennikiem nadajników czy odbiorników radiowych na głowie. Może to tylko szurostwo, ale gdybym miał nosić coś takiego jak w lidlach noszą, to bym się zwolnił. Zresztą nawet BTR-a tak, że mam go w kieszeni sporadycznie używam.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand Wazoo Aż z ciekawości przygarnąłem te Yamahy, szczególnie, że wyłapałem za grosze i przyznam, że jest petarda. Już prosto z pudełka mi pasują pod względem dźwięku. Izolacja i wygoda też bardzo dobre. Chyba będę miał spokój z TWSami na jakiś czas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słuchał ZE8000 MK2? Jak dźwiękowo wypadają względem pierwszej wersji?

Jak masz jedynki, to moim zdaniem nie warto. Trochę więcej basu i zdecydowanie więcej wyższej góry, niestety to spowodowało, że góra jest nierówna. Mi jedynki lepiej grały, miały swój charakter. Do tego u mnie nowe tipsy to również zmiana na minus. Za szybko się pozbyłem jedynek :/
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (Pan nie widzę), którzy obcują bądź obcowali z AZ60. Mieliście problem z dropami połączenia? 

Słuchawki w uszach, smartfon w kieszeni spodni lub kurtki, często gęsto mam takie dropy na ułamek sekundy, zwłaszcza przy zmianie pozycji telefonu (wyjmę z kieszeni żeby zmienić utwór i włożę z powrotem). Nie chodzę obwieszony folia aluminiową, żeby to sygnał blokowało. 

 

Na początku myślałem, że może V30 jest problemem, w końcu smartfon ma swoje lata. Ale na Xiaomi Mi 9T podobna sytuacja. Sprawdzany LDAC na różnych bitrate, SBC, fabryczny reset słuchawek. Napisałem do serwisu Technics, ale może macie jeszcze jakieś porady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kubachim napisał(a):

Panowie (Pan nie widzę), którzy obcują bądź obcowali z AZ60. Mieliście problem z dropami połączenia? 

Słuchawki w uszach, smartfon w kieszeni spodni lub kurtki, często gęsto mam takie dropy na ułamek sekundy, zwłaszcza przy zmianie pozycji telefonu (wyjmę z kieszeni żeby zmienić utwór i włożę z powrotem). Nie chodzę obwieszony folia aluminiową, żeby to sygnał blokowało. 

 

Na początku myślałem, że może V30 jest problemem, w końcu smartfon ma swoje lata. Ale na Xiaomi Mi 9T podobna sytuacja. Sprawdzany LDAC na różnych bitrate, SBC, fabryczny reset słuchawek. Napisałem do serwisu Technics, ale może macie jeszcze jakieś porady. 

Jak chcesz słuchać LDAC 990kbps tylko i wyłącznie stacjonarnie z telefonem/DAPem obok siebie. Każda aktywność BT np smartwatch itp. spowoduje rwanie sygnalu bo LDAC w tym bitrate'cie zajmuje prawie całe pasmo. Druga sprawa - ciało. Jeśli sygnał przechodzi przez większość twego ciała to też blokuje sygnał. Ja telefon i DAP noszę w kieszeni na piersi w kurtkach, wtedy nie mam problemu. Jak jest w spodniach to różnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał(a):

Jak chcesz słuchać LDAC 990kbps tylko i wyłącznie stacjonarnie z telefonem/DAPem obok siebie. Każda aktywność BT np smartwatch itp. spowoduje rwanie sygnalu bo LDAC w tym bitrate'cie zajmuje prawie całe pasmo. Druga sprawa - ciało. Jeśli sygnał przechodzi przez większość twego ciała to też blokuje sygnał. Ja telefon i DAP noszę w kieszeni na piersi w kurtkach, wtedy nie mam problemu. Jak jest w spodniach to różnie jest

Jak napisałem - sprawdzane był różne kodeki i bitrate LDAC. Domyślnie w smartfonach miałem ustawienie adaptacyjne, zmieniłem na 660 kbps, nie pomogło.

 

@neonlight na Amazonie pojedyncze opinie wskazują na podobny problem, być może jakaś partia jest kopnięta. Zobaczymy, co odpisze producent. Bo dropy mając w kieszeni źródło dyskwalifikują użycie mobilne słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Słabe macie te sprzęty. U mnie na fiio btr5 z redmii11s bez żadnych problemów działa LDAC. Nie się nie rwie, nie przeywa 

Jakbym miał mieć coś z kablem, to nie widzę sensu odbiorników BT u siebie, to już DAPa albo smartfona podłączę.

Jak nic konstruktywnego do tematu nie wnosisz, to nie wiem po co tracisz czas na dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Słabe macie te sprzęty. U mnie na fiio btr5 z redmii11s bez żadnych problemów działa LDAC. Nie się nie rwie, nie przeywa 

Trochę jak porównanie mikrobusa z autobusem. Jak BTR 7 połączę to też nie rwie. Ale antena w BTRach a TWSach to różne skale wielkości. 

@Rafacio zmień na BTR 7 będziesz bardziej zadowolony. Piszę to jako właściciel obu BTR ów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności