Jump to content

East AM-160 test

Superata

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Hammett
      Rodacy pomożecie? 😉
      Planuję zmianę mojego sprzętu grającego. Obecnie jest to mocno budżetowa Yamaha Piano Craft CD-NT 670 D plus wzmacniacz Yamaha A-670 i zestawowe kolumny NS-BP 301.
      Z racji okrojonego budżetu przeprowadzę to etapami. Na początek chce kupić kolumny, a z czasem resztę Klocków. Mój wybór to Focal Aria 906. 
      Tu pojawia się pytanie laika. Czy mogę je do czasu zakupu lepszego wzmacniacza podpiąć pod obecny wzmacniacz?
      Wg. specyfikacji Focale są 8 Ohm, a wzmacniacz 6 Ohm. Chociaż gdzieś wyczytałem że te kolumny mają Impedancję minimalną 4,6 Ohm. 
      Czy takie połączenie jest bezpieczne. Wiem że moje pytanie jest pewnie prozaiczne, ale nie znam się na tym a nie chcę czegoś sp... opsuć 😉

• By Hammett
      Cześć, jestem na etapie poszukiwań wzmacniacza stereo. Z racji napiętego budżetu póki co muszę celować w niższa półkę. 
      Moja uwagę przykuł wzmacniacz Denon PMA - 800Ne.
      Moj obecny zestaw to Yamaha Piano craft, wzmacniacz A-670, cd-nt670d. Chciałbym podmienić ten zestawowy na wspomnianego Denon. 
      Jakie macie doświadczenia z tym wzmacniaczem. Czy warto w ogóle bawić się w tą zamianę? Jak wspomniałem nie mam narazie środków na coś konkretniejszego, a może taka podmiana wniesie trochę lepszego do budżetowej Yamaszki.
    • By holdegron
      Witam
      Sprzedam wzmacniacz mobilny Fiio E12A.
      Wersja A, czyli dedykowana do IEM, ze względu na brak szumów.
      Przy wzmocnieniu H daje radę "tępym" słuchawkom, nawet z cichego źródła.
      Stan 9/10, akku jak nowy. Używany sporadycznie.
      W komplecie fabryczne kabelki - do ładowania USB, i jack-jack 3,5.

Wzmaczek udany, można zapoznać się z recenzjami, choćby na naszym forum.

Cena 350zł z wysyłką, do negocjacji.
    • By Mihu83
      Dobry.
      Jako, że sąsiedzi wydają się dosyć wrażliwi na fuzzowe przestery z mojego wzmaka, chcąc nie chcąc, muszę kupić jakieś słuchawki żeby sobie rzępolić.
      Pacjęt to wzmak tranzystorowy Fender Mustang LT25.

Słuchawki najlepiej zamknięte, ale półotwarte też rozważam.
      Budżet - im taniej, tym lepiej. Celuję w przedział do 300 może 400 zł.

Dźwięk - w miarę równe, ale nie muszą grać jak typowe studyjne suchary.
      A, fajnie jakby miały dosyć długi, odpinany kabel.

Początkowo chciałem iść w klony HM5 od SNABa, ale nima Panie, nima.
      Następne w kolejce są AKG K240 MKII, choć zacząłem się zastanawiać nad Somicami V2, tyle że to już konstrukcja w pełni otwarta.

I to chyba na tyle, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Shure odpadają ze względu na skrzypienie.

Propozycje i opinie mile widziane.
    • By majkel
      Sprzedam wzmacniacz słuchawkowy Headonic Basic z potencjometrem polimerowym. Wersja druga, aktualizacja kilka tygodni temu. Obudowa srebrna, niebieska dioda świecąca. Sprzęt na gwarancji jeszcze prawie dwa lata. Urządzenie pochodzi od klienta, który zdecydował się przejść na wzmacniacz zbalansowany. W komplecie jest świeżo przygotowany zasilacz Elektronika z kablem OFC po stronie wzmacniacza. Cena 1489zł za komplet z wysyłką. Wystawiam paragon lub FV.

Dla chcących zaoszczędzić jest możliwość rezygnacji z potencjometru polimerowego na rzecz węglowego przy spadku ceny do 1299zł.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy