Skocz do zawartości

Planowane zakupy audio w 2019


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

On 1/3/2019 at 2:34 PM, Dzingi said:

Aune E1 są fajne, ale chciałbym o poziom lepiej. I z lepszym tłumieniem. Zastanawiałem się nad FA7 w preorderze, ale ostatecznie stwierdziłem, że o ile dźwiękowo prawdopodobnie byłbym zadowolony, to pod względem tłumienia już nie.

 

No to tego, jak tylko będą miały oficjalną premierę, to zamawiam Fibae 4 u @piotrus-g i dobiorę do nich DAP-a (myślę docelowo o iBasso DX120 i Shanling M5s, ewentualnie w wyjątkowo dobrej cenie jakąś używkę A&K) :)

 

Nad torem stacjonarnym też się pochylę, ale raczej w drugiej części roku :P

 

FIBAE 4 fajne są i basta. A&K jeśli nie potrzebujesz tidal offline to dorwiesz z poprzedniej serii w dobrej cenie w mp3store. AK380 za 4500 czeka na właściciela, wersja demo (32GB) ale to raczej nie problem. Gra fantastycznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Nicodem napisał:

FIBAE 4 fajne są i basta. A&K jeśli nie potrzebujesz tidal offline to dorwiesz z poprzedniej serii w dobrej cenie w mp3store. AK380 za 4500 czeka na właściciela, wersja demo (32GB) ale to raczej nie problem. Gra fantastycznie.

A słuchałeś FIBAE 3? Im chyba jest bliżej do Andromed tonalnością. Teraz w sumie biorę pod uwagę DX150, M5s, SR15 i WM1A ze wskazaniem na te ostatnie dwa. Jakby się nadarzyła używka WM1A z zaufanego źródła to bym się nawet nie zastanawiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Dzingi said:

A słuchałeś FIBAE 3? Im chyba jest bliżej do Andromed tonalnością. Teraz w sumie biorę pod uwagę DX150, M5s, SR15 i WM1A ze wskazaniem na te ostatnie dwa. Jakby się nadarzyła używka WM1A z zaufanego źródła to bym się nawet nie zastanawiał :)

 

Odzywaj się w ciągu roku bo jak mnie najdzie na SE100 to będę zbywał SR15. Na razie nie byłem przekonany bo SE100 ma zupełnie inny dźwięk. Uznałem że 2x więcej za inną sygnaturę to trochę bez sensu. A z Focalami jesteśmy umówieni :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja szukam wzmacniacza lampowego ale z wejściem USB abym mógł podłączyć słuchawki. Następnie planuję też odtwarzacz płyt winilowych i tutaj nie jestem żadnym ekspertem w tej dziedzinie. Do tego podobno potrzeba przedwzmacniacz i jakiś konwerter A/C/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz płyt winylowych od bardzo dawna nazywa się gramofon 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2019 o 21:18, Jaro54 napisał:

Odtwarzacz płyt winylowych od bardzo dawna nazywa się gramofon 

Kiedyś też adapter...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności