Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Planowane zakupy audio w 2019


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero zaczynam odkrywać w sumie większy kaliber i już odstrzeliłem kilka par które uznawałem za dobry potencjalny upgrade, a okazało się że kompletnie mi nie podchodzą.
Na pewno planowany jest Aune X1S ale co do tego to już kwestia odsłuchów tego co mam w stopce.
- 58X
- DT1990
- SR1
- Nighthawk
- PM-3
- No i może jeszcze T1V2 jakby się nadarzyła okazja.

Edytowane przez BitWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie :ph34r:.

Na pewno potrzebuję zainwestować w kabelki i stojaki.

Może przywrócę Sonorusy do kolekcji jeśli finanse pozwolą.

Rozmyślam nad combo od Pathosa.

Ale w zasadzie nic pilnego, na razie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w końcu na poważnie się bym zaczął ... - he60 (hev70) / dt1990 / sr404le / srx mk3 pro / denon pma 970 / dark voice / technics se-a7000 / sony apm 22 / jbl 4312 / AR AR9 / quad esl57 / carver m1.0 / carver crimson 275 / dark voice .. zobaczy się co akurat się pojawi / wpadnie w oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio-Technica ATH-ADX5000

I chyba czas pomyśleć o wymianie kolumn. Wpadły mi w oko JBL L100 Classic, ale to zanim poznałem cenę (oczywiście obowiązkowo z pomarańczową maskownicą) :) 

4 godziny temu, audionanik napisał:

lampki 6B4G od Sovteka (ponoć mają zajeb,ste zniekształcenia:D),

 

Cytat z https://sklep.lampyelektronowe.pl/?459,6b4g-sovtek  "Wprowadzone przez Sovtek'a zmiany konstrukcyjne zwiększyły pasmo przenoszenia oraz szczegółowość dzwięku w porównaniu do klasycznej konstrukcji 6B4G. Przy zachowaniu identycznych z oryginałem parametrów elektrycznych uzyskano także 40% wzrost mocy przy jednoczesnym spadku o ponad 30% zniekształceń nieliniowych".

 

Jednym słowem zepsuli lampę :) 

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand Wazoo, nie pisałem o reklamowych laurkach tylko o realnych pomiarach, które wykonali niezależnie od siebie różni goście i wyniki wrzucili w czeluści neta. Wykon Sovteka miał 3-4 razy wyższy poziom thd niż jego zachodnie odpowiedniki czy 6s4s ze Swietłany:D. Natomiast w odsłuchach Sovtek wypadał zawsze „amazing” i „impressive”:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mykupyku napisał:

jak zwykle...

 

bardzo potrzebne kilkanaście par doków,

niezwykle niezbędne z pińć par dużych,

absolutnie konieczne kilka grajków,

musowe kilka niezbędnych kabelków,

ekstremalnie upragnione kilka wzmacniaczy, mam nadzieję że nie z lampami, bo wtedy jeszcze bańki będę dobierał

 

w sumie nie wiadomo po cholerę, bo dobrze gra to co mam i miałem już tego złomu po kokardę

 

dzisiaj tak spontanicznie jakoś oglądałem chińską myśl techniczną, która wepchała 21 armatur w jedną słuchawkę... no absolutnie fantastyczne, jakby dostać loda z 21 gałkami...

 

a ja do 2070, jak wnuki wulkana pchną lajle po dziadku za tysiaka

Jeszcze chwila i niedługo po Walentynkach będziemy świętować pierwszy roczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, neonlight napisał:

Nie ma szansy, żeby to razem dobrze zagrało, najmniejszej ☺.

To się wykreśli z listy. Nie mam zamiaru wydawać dużo na DAC/Ampa bo nie mam kilku patyków żeby shufflować lampkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności