Jump to content

Recommended Posts

Posted

Nie wiem czy jest i nie mogę znaleźć, czy po prostu nie ma, ale fajnie gdyby dało się ze strony przedmiotu ustalić w jakim salonie jest on dostępny na stanie :)

Posted

Nie można (także :-) złożyć zamówienia na produkty z poza promo. Dodaję do koszyka, wprowadzam adres, sposób dostawy, sposób płatności, przechodzę do realizacji zapłaty... i otrzymuję komunikat: Wystąpił błąd: PosId is empty. ... Niezależnie od tego, czy wybiorę domyślnego kuriera, czy Paczkę w Ruchu.

W międzyczasie poeksperymentowałem ze sposobami płatności i okazało się, że zmiana z płatności kartą na Przelewy24 pomogła. Udało się złożyć zamówienie. ... Przesyłka kurierem DPD. Wybierając Paczkę w Ruchu, system nie pytał o wybór punktu odbioru. A chyba powinien. :-)

Posted
49 minut temu, Janusz2 napisał:

Nie można (także 🙂 złożyć zamówienia na produkty z poza promo. Dodaję do koszyka, wprowadzam adres, sposób dostawy, sposób płatności, przechodzę do realizacji zapłaty... i otrzymuję komunikat: Wystąpił błąd: PosId is empty. ... Niezależnie od tego, czy wybiorę domyślnego kuriera, czy Paczkę w Ruchu.

W międzyczasie poeksperymentowałem ze sposobami płatności i okazało się, że zmiana z płatności kartą na Przelewy24 pomogła. Udało się złożyć zamówienie. ... Przesyłka kurierem DPD. Wybierając Paczkę w Ruchu, system nie pytał o wybór punktu odbioru. A chyba powinien. 🙂

 

Rzeczywiście występował błąd z ruchem jednak już powinno wszystko działać :)

Posted (edited)

Czy sklep online był dziś w ogolę czynny? 
Złożylem dziś i oplacilem zamowienie jeszcze przed 11.
2 razy dzwoniłem na telefon sklepu online.
Wysłałem też wiadomosć poprzez system zapytań do zamowien wbudowany w sklep i cisza.
Dostałem jedynie standardowe powiadomienia mailowe o przyjęciu zamówienia i potwierdzające odebranie wiadomosci. i nic wiecej.
A status zamowienia utknal na potwierdzeniu przyjęcia płatności.
Nie wiem czy to problem systemu czy inna kwestia.

Edited by Guardianofevil
Posted

Nie można opłacić zamówienia poprzez przelew online:

  • PayU: "pos_id is empty",
  • Przelewy24: "Nieaktywne konto partnera"

Po opuszczeniu widoku transakcji i przejściu do zamówienia poprzez listę zamówień na moim koncienie ma już możliwości zmiany sposobu płatności.

  • MP3store
Posted

Witam

 

W piątek wdrożyliśmy nową platformę sklepu , w między czasie wystawialiśmy się na targach Audio Show, przez co mamy delikatne opóźnienia, zamówienia będą realizowane dziś i jutro, prosimy o chwilę wyrozumiałości i cierpliwość :-)

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności

 

Pozdrawiam

Posted

Mam problem z opłaceniem zamówienia - wybrałem opcję z PayU, niestety wyskoczył błąd 404 i zamówienie jest ze statusem "Płatność PayU rozpoczęta".

Nie można w żaden sposób edytować zamówienia i wybrać innej formy płatności, nie mogę też złożyć zamówienia ponownie ze względu na aktualny brak towaru - zakładam, że była to ostatnia sztuka Chord Qutest. 

Z góry dzięki za pomoc.

 

  • Moderator
Posted
35 minut temu, kloniak napisał:

Mam problem z opłaceniem zamówienia - wybrałem opcję z PayU, niestety wyskoczył błąd 404 i zamówienie jest ze statusem "Płatność PayU rozpoczęta".

Nie można w żaden sposób edytować zamówienia i wybrać innej formy płatności, nie mogę też złożyć zamówienia ponownie ze względu na aktualny brak towaru - zakładam, że była to ostatnia sztuka Chord Qutest. 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Będzie odpowiedź na zamówienie proszę o trochę cierpliwości. 

Posted

Ma taki błąd, że jak próbuje dodać produkt do koszyka ( konkretnie Fiio F9 - są na stanie na zielono ) to przechodzi mi do koszyka, ale koszyk pozostaje pusty.

Jestem zalogowany.

 

Robie coś źle, czy to jakaś awaria sklepu ?

 

Pozdrawiam

Posted
21 godzin temu, LeeS napisał:

Ma taki błąd, że jak próbuje dodać produkt do koszyka ( konkretnie Fiio F9 - są na stanie na zielono ) to przechodzi mi do koszyka, ale koszyk pozostaje pusty.

Jestem zalogowany.

 

Robie coś źle, czy to jakaś awaria sklepu ?

 

Pozdrawiam

 

Czy nadal występuje problem?

Posted

Użyłem telefonu z Google Chrome i poszlo zamowienie.

Niestety poszło bez wskazania konkretnego paczkomatu ...

 

Jeżeli chodzi o komputer to tam jest Internet Explorer  - sprawdzilem przed chwilą i dalej po dodaniu koszyk jest pusty

Posted

Nie mogę się zalogować swoim kontem do sklepu, nie przychodzi również mail z linkiem do resetowania hasła - próbowałem kilkukrotnie.

Posted
30 minut temu, decees napisał:

Nie mogę się zalogować swoim kontem do sklepu, nie przychodzi również mail z linkiem do resetowania hasła - próbowałem kilkukrotnie.

Miałem tak dziś podobnie, zarejstrowałem się ponownie na ten sąm adres e-mail i zmieniłem hasło, potem trzeba się na swoim loginie przelogowć na forum. Na razie działa. Problem jest taki ze nie widzę moich poprzednich zakupów w mp3 store

  • 2 months later...
Posted

Od kilku dni (chyba od początku tygodnia) sklep praktycznie nie działa.

Wyszukiwanie produktu - OK ale jak klikasz w wyszukany produkt to wywala błąd 500.

 

Posted
1 minutę temu, Bernie napisał:

Literówka na stronie promo: Bayerdynamic.

 

To nazwa potoczna :)

  • Moderator
Posted
2 godziny temu, Nicodem napisał:

Od kilku dni (chyba od początku tygodnia) sklep praktycznie nie działa.

Wyszukiwanie produktu - OK ale jak klikasz w wyszukany produkt to wywala błąd 500.

 

U mnie chodzi cały czas 8h jak jestem w pracy na 3 przeglądarkach

Posted (edited)
24 minutes ago, Superata said:

U mnie chodzi cały czas 8h jak jestem w pracy na 3 przeglądarkach

 

Faktycznie - na EDGE działa.

Vivaldi (to silnik chrome) - wywala się. Bardzo dziwne bo w trybie incognito działa. 

Sprawdziłem więc po wyczyszczeniu cookies - poszło!

 

Coś w ciasteczkach było narąbane. 

 

 

 

Edited by Nicodem
Posted

W wersji mobilnej na iPhone 6 w Safari nie działa menu w formie trzech poziomych kresek w lewym górnym rogu, przez co niemożliwe jest praktycznie korzystanie ze sklepu. Jedyny sposób na odnalezienie produktu to wpisanie jego nazwy w wyszukiwarke.

Posted (edited)

Dla mnie przebudowa sklepu jest taka fajna, że już tam nie wchodzę. Same słuchawki to mnóstwo kategorii niepotrzebnie namnożonych bo sprzęt się powtarza.  Stary sklep był przejrzysty moim zdaniem. Nowy jak to obecnie modne jest oczojebny z ruchomymi czy migającymi elementami, a już strona danego produktu to jakiś dramat.

Edited by Rafacio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy