Skocz do zawartości

Astell&Kern Acro CA1000 już w Katowicach! 😮


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Ambitny producent, znany z innowacyjnych rozwiązań, rozpoczął nowy rok premierą urządzenia łączącego cechy potężnego wzmacniacza słuchawkowego typu "wszystko w jednym" oraz cyfrowego odtwarzacza muzyki. Ten intrygujący i niezwykle kompaktowy sprzęt wydaje się zawierać wszystko, czego może tylko zapragnąć zagorzały miłośnik dźwięku najwyższej jakości.

 

Acro CA1000 posiada komplet wyjść słuchawkowych zbalansowanych oraz niezbalansowanych, obsługuje również szereg połączeń analogowych i cyfrowych z wejściami/wyjściami optycznymi, koncentrycznymi, USB-C oraz RCA. Główny aspekt cyfrowego odtwarzacza audio przejawia się w dużym, czytelnym i odchylanym ekranie oraz w łatwości obsługi wszelakich ustawień z poziomu systemu Android. Chociaż nie jest to sprzęt tak przenośny jak "typowy" odtwarzacz, jest zaskakująco lekki i wystarczająco mały, aby można go było zabrać ze sobą w drogę. Pojemna bateria pozwala na realną pracę w terenie do 10 godzin, urządzenie obsługuje również szybkie ładowanie. Ale nie dajcie się zwieść pozorom - urządzenie działa fantastycznie również w trybie stacjonarnym, a to dzięki imponującej specyfikacji technicznej sekcji wzmacniacza, który jest w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające słuchawki. Nad jakością sygnału czuwa autorska technologia Teraton Alpha, która zapewnia optymalne zarządzanie energią oraz redukuje zniekształcenia i szumy.

 

I teraz najważniejsze - brzmieniowo sprzęt jest OBŁĘDNY, to bez najmniejszej wątpliwości jedno z najlepszych i najbardziej kompletnych urządzeń jakie Astell&Kern wypuścił do tej pory na rynek. Prawdopodobnie jest to również jedno z najlepiej brzmiących urządzeń jakie w ogóle słyszałem do tej pory w życiu. Sercem Acro CA1000 jest świetnie zaimplementowany, flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy Quad ES9068AS. Sprzęt niezwykle łatwo łapie synergię z przeróżnymi słuchawkami, gra niezwykle równo i rozdzielczo, prezentuje niesamowitą rozpiętość tonalną, responsywność oraz dynamikę, olśniewa ilością oraz klasą prezentowanych niuansów. Słuchanie muzyki sprawdza się świetnie we wszystkich scenariuszach użytkowania i jest czystą przyjemnością w najpełniejszym tego słowa znaczeniu.

 

Gorąco zachęcam Was do zainteresowania się tym niezwykłym urządzeniem, które aktualnie jest dostępne do odsłuchu w naszym sklepie w Katowicach.

Wpadnijcie w wolnej chwili i przekonajcie się na własne uszy co potrafi Astell&Kern Acro CA1000 - być może jest to sprzęt właśnie dla Was!

 

IMG_20220119_181524.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazda XLR są brzydkie i popsułyby design 🙂. Sprzęt idealnie skrojony dla mnie - Ni to przenośny, ni to stacjonarny - taki raczej przesuwny. Tylko cena nie dla mnie... 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, hemi napisał:

Gniazda XLR są brzydkie i popsułyby design 🙂. Sprzęt idealnie skrojony dla mnie - Ni to przenośny, ni to stacjonarny - taki raczej przesuwny. Tylko cena nie dla mnie... 🤔

Może będzie preorder za piątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności